Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: U ponedeljak otvaranje ponuda za savetnika za Telekom  (Pročitano 7170 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1064
mob
Nokia 
Citat
jedina firma koja je donosila profit .. oni prodaju ... za ne poverovati ...
Jedini razlog zasto tako dobro zaradjuju je zato sto imaju monopol na svim telekomunikacionim uslugama vec dugi niz godina. I mozda jesam smrad ali im zelim da se prodaju i da propadnu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung XYZ1004
Citat
Jedini razlog zasto tako dobro zaradjuju je zato sto imaju monopol na svim telekomunikacionim uslugama

A VIP i Telenor se bave proizvodnjom semenki?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1064
mob
Nokia 
Telekomunikacije nisu samo mobilna telefonija. Telenor je konkurent telekomu samo u jednom delu posla koji se zove telekomunikacije. A vip mi totalno neozbiljno izgleda, ne bi me cudilo da se oni povuku iz Srbije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Citat
Jedini razlog zasto tako dobro zaradjuju je zato sto imaju monopol na svim telekomunikacionim uslugama

A VIP i Telenor se bave proizvodnjom semenki?
VIP i Telenor koriste Traljakomovu mrezu,sem toga,Traljakom je trenutno najmocniji operater,a takodje i jedini operater fiksne telefonije,tako da,da-to jeste monopol.potpuni monopol.

sto naravno ne znaci da je neko medju njima bolji,ili gori.posto su svi zajedno nevidjene lopuze.
u stvari,kad bolje razmislim-Traljakom ipak jeste najgori,posto je ubedljivo najnesposobnija i najarogantnija kompanija u Srbiji.i ponasaju se tako(neodgovorno,arogantno i lopovski) upravo zahvaljujuci svom monopolu.
« Poslednja izmena: 10. Maj 2010, 16:24:51 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
LG Google Nexus 5
Jedna ponuda za savetnika za prodaju Telekoma

Jedinu ponudu na tenderu za savetnika za prodaju dela državnih akcija u Telekomu Srbije dostavio je konzorcijum koji predvodi američki Citigroup global markets, objavilo je danas srpsko ministarstvo finansija.

Tender za izbor savetnika za prodaju dela državnih akcija u Telekomu raspisan je 12. aprila, a pravo učešća imale su investicione banke koje su u poslednje tri godine obavile najmanje jednu transakciju telekomunikacionih preduzeća iz Evrope, sa Bliskog istoka ili iz Zajednice nezavisnih država, vrednosti veće od 500 miliona evra.

Vlada Srbije poseduje 80 odsto akcija u Telekomu Srbija. Preostalih 20 odsto akcija je u vlasništvu grčke kompanije OTE, u kojoj Deutsche telekom ima 30 odsto kapitala.

Prema ranijim najavama iz Vlade Srbije, očekuje se da će tender za prodaju dela akcija Telekoma Srbije biti raspsisan krajem leta ili početkom jeseni ove godine.




siti grup jedina ponuda --- i prihvacena --- zato sto siti grup radi sa konsalting citadel-om a citadel "drzi" dinkic ...


 
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
milena i nemanja se svadjaju?

 Smile
Oh, God, no!
WHy, why....? Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
VIP i Telenor koriste Traljakomovu mrezu

хкј....вип је оне силне торњеве по србији постављао да би птице имале где да се одмарају Smile


иначе...за твој проблем постоји једноставно решење...бациш мобилни телефон,одјавиш свој фиксни телефон и њихов лоповлук више неће утицати на тебе...јбг...да се бар џабе минути могу скинути са нета као асасин крид 2 Smile

немој ме погрешно схватити али ја стварно немам утисак да ме неко поткрада са телефонским рачунима...користим 062 и 060...могуће да је зато што не телефонирам и лапрдам 24/7 Smile
« Poslednja izmena: 10. Maj 2010, 19:50:20 od mrgec »
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC Tattoo
@diletant


prava si dileja ...  Smile  verovatno neobrazovana, zavidna i ljubmomorna   Smile   nemas bre pojma sa zivotom ...  Smile 

uostalom ovo je moja tema, ti si na nju dosao ... tako da: odleprsaj !!  Smile
Koja bre tvoja tema Smile Smile Smile O čemu ti pričaš. Smile

Robe,ti bre nisi podigla glavu u tom Beču od kad si došla,kako te gledaju,ajde nam opiši,kako,tebe turčina ciganina i albanca isto gledaju,kao stoku i ti meni da pričaš šta je dobro za nas,bolje se ti pobrini za sebe,d ane budeš rob ceo život,da ne brojiš mesece i dane kad ćeš da uđeš u svoje selo,da tih 15 dana ideš podignute glave,a kad dođeš u to selo,onda vidiš da t ei oni gledaju kao govno,nemoj da msiliš da ti zavide,nego te sažaljevaju. Smile

Vidim da ne podržavaš sadašnju vlast,verovatno si radikalna opcija,svi ste vi u tom fazonu,volela bi da se mi napušavamo kurca sa svetom,da nam zatvore granice i da nas jebu stalno,a ti da radiš kod njih i da primaš platu,ali ćeš biti užasno ponosna,a što nam jebu majku,nije bitno,to tebe ne dotiče. Smile
« Poslednja izmena: 10. Maj 2010, 20:43:48 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
хкј....вип је оне силне торњеве по србији постављао да би птице имале где да се одмарају Smile
ok,za VIP nisam siguran,ali,za Telenor jesam...
Citat
Nisam govorila liberalizacija pa privatizacija, to je bio naslov članka u kome sam objašnjavala zašto ne treba odlagati liberalizaciju. Mnogi su, naime, tvrdili da treba odložiti liberalizaciju da bismo „Telekom“ prodali po maksimalnoj ceni. S tim se, naravno, nisam slagala, jer najgore što država može da uradi jeste da proda monopol. Naše tržište nije liberalizovano. „Telenor“ je dobio opseg brojeva i pravo da koristi „Telekomovu“ infrastrukturu, mada bi to pravo po zakonu trebalo da imaju i druge kompanije. Međutim, „Telenor“ nema fiksnu mrežnu infrastrukturu i biće mu potrebno mnogo godina i mnogo ulaganja da dostigne „Telekom“.


иначе...за твој проблем постоји једноставно решење...бациш мобилни телефон,одјавиш свој фиксни телефон и њихов лоповлук више неће утицати на тебе...јбг...да се бар џабе минути могу скинути са нета као асасин крид 2 Smile

немој ме погрешно схватити али ја стварно немам утисак да ме неко поткрада са телефонским рачунима...користим 062 и 060...могуће да је зато што не телефонирам и лапрдам 24/7 Smile
a ja laprdam,a? 
 Smile
pa,ne laprdam ni ja,i naravno da ne mogu da te pljackaju ako nemas telefon,ali,mislim,daj,@Mrgi,opste je poznato da su telefonske kompanije,bar kod nas,najvece lopuze.
sto se tice Telenora-oni su lopuze,jer varaju ljude.
moj ortak je pre tri godine kupio telefon kod telenora,uz ugovor da ce ga otplacivati uz svoj post-paid racun,svakog meseca,sa po 1000 dinara,dve godine.(znaci-post paid racun + 1000 dinara za telefon)
te dve godine su istekle pre par meseci,a on i dalje mora svakog meseca da placa tih dodatnih 1000 dinara.zasto,kada je vec otplatio telefon?
sto se tice Traljakoma-e,tu tek nemam reci.u zivotu nisam video nesposobniju,a pritom i bezobrazniju grupu debila od njih.
odakle da pocnem...?
na primer,kada sam nabavljao ADSL,pa sam prvo cekao citav sat tamo u Tanjugu,gde im je centar,da se one guske smiluju i obrate,da bih se onda posle zacudio njihovoj tuposti,i neupucenosti u posao koji treba da rade.pa sam onda 6 jebenih meseci cekao da mi kazu da li ce,uopste,a kamoli kada,skinuti usrani PCM uredjaj(koji je,u sustini,nelegalna stvar,i za sta bih ja kaznjavao)da bih onda posle cekao jos narednih par meseci,da mi djubrad kazu da li jemoguce uvesti ADSL,pa onda jos par da se djubrad smiluju da mi instaliraju ruter.onda je tu cinjenica da smo mi jedna od zemalja sa najsporijim protokom interneta u svetu,zato sto Traljakom ne zeli da ga poveca,kao i to da smo jedna od retkih zemalja na svetu koje i dalje imaju dvojnike.
imao sam jos razloga,ali,sad sam zaboravio,ali,mislim da je ovo sasvim dovoljno.
da se razumemo-meni je zao sto prodaju Traljakom,jer iako je potpuno nesposoban i neorganizovan,donosi ogromnu lovu,ali,to ne znaci da ga zato volim,i da cu da zmurim pred njegovom nespobonoscu i arogancijom.
sto se VIPa tice-priznajem,o njima zaista znam jako malo.uglavnom to da me nerviraju i da mi izgledaju totalno neozbiljno,ko sto neko vec rece ovde.ali,sumnjam da je i kod njih ista drugacije.

uostalom,svako od njih zavarava narod sa onim smesnim "akcijama"(citaj-prevarama) tipa "mobilni za dinar",i slicno...ili onim paketima,gde si kobajagi ti na dobitku...i sta ti ja znam.
ljudi se napecaju na to,jer se sve tako lepo prezentuje.a ajmo da razmislimo-da li neko stvarno misli da bi neko od njih ikada ponudio/uradio nesto sto nije profitabilno za njih?NIKAD.a oni igrom reci navlace narod da poveruju u to,i onda ga opeljese.
za mene su svi oni lopovska bagra.samo sto su neki bolji,neki gori,ali,mislim,svako normalan bi,kada bi ga narod tolko pljuvao,stavio prst na celo i zapitao se u cemu gresi,a ovi samo nastavljaju dalje i dalje u trci ko ce vise da opjacka.
« Poslednja izmena: 10. Maj 2010, 23:35:43 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung XYZ1004
Citat
da se razumemo-meni je zao sto prodaju Traljakom,jer iako je potpuno nesposoban i neorganizovan,donosi ogromnu lovu,ali,to ne znaci da ga zato volim,i da cu da zmurim pred njegovom nespobonoscu i arogancijom.

Pa u tome je stvar...ako je rukovodstvo lose, onda zamenis rukovodstvo, a ne prodajes drzavnu "zlatnu koku" strancu da bi on radio isto sto i drzavno rukovodstvo (samo pogledaj "strucnost, tehnologiju, investicije i kvalitet usluge kod VIP i Telenora i sve ce ti biti jasno), s tom razlikom sto ce pare sebi stavljati u dzep i iznositi iz zemlje, a ne u budzet.

Nemoguce da ne kontas kolko je to lose i kolko ta prodaja nema veze ni sa jednim ekonomskim razlogom, vec cisto politickim - prodaj Telekom, uzmi pare, potrosi na kampanju i uzmi vlast na jos 4 godine!....a Telekoma vise nema....miliiona u budzetu vise nema

Simple as that  Smile

Nikakva "borba protiv monopola" (kog monopola pre svega  Smile ) to ne moze da opravda.
« Poslednja izmena: 11. Maj 2010, 00:17:41 od I Posle Mene JAA »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.