Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 04:27:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Varanje u kvizu!  (Pročitano 97672 puta)
08. Maj 2010, 22:48:06
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Ovaj picture dobih od visoko plasiranog igraca! Zasto dopustate ovakve stvari? Kako ja da pobedim ako ima ovakvih igraca? Nema smisla niti je moralno!

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

2qs009z.jpg
(344.94 KB, 1280x1024)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Ne postoji ama bas ni jedan nacin da se to spreci.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 67
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
hvala za sajt o pozivnim brojevima zemalja...

način da se to spreči je izbacivanje suludih pitanja, na koja niko ni ne može da zna odgovor

Ono što nema smisla je takmičenje u pogađanju pozivnog broj za Džibuti, pošto tu ulogu nema ni opšte znanje niti ikakva logika, te je odlična prilika za nekog... slaborangiranog da ubode koji poen na čistu sreću.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


još uvek za tobom ludak

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 7938
Zastava Пало Алто
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1064
mob
LG g5
navikni se na to

i nisi morao otvarat novi nalog da bi to rekao
IP sačuvana
social share
Facebook community manager

Burek filmski magazin No.1
Burek filmski magazin No.2

* - Remember Remember The 5th Of November, The Gunpowder, Treason and Plot.
* - I Know Of No Reason, Why The Gunpowder Treason, Should Ever Be Forgot.
* - Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
* - Istorija dokazuje da istorija može da dokaže sve.
* - Sky is the limit.
* - Postoje ljudi kojima su potrebni ljudi da im budu potrebni.
* - Ono što volimo da mislimo o sebi i ono što zaista jesmo retko kada imaju išta zajedničkog.




Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Citat
način da se to spreči je izbacivanje suludih pitanja, na koja niko ni ne može da zna odgovor
Ta pitanja nisu suluda i odgovori su relativno lako dokucivi.
Citat
Ono što nema smisla je takmičenje u pogađanju pozivnog broj za Džibuti, pošto tu ulogu nema ni opšte znanje niti ikakva logika, te je odlična prilika za nekog... slaborangiranog da ubode koji poen na čistu sreću.
Zbog toga i nema pitanja sa pozivnim brojevima za Dzibuti i slicne zemlje.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 638
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Problem je vrlo lako rešiv ako to engine igre dozvoljava...

Onako provizorno, za većinu pitanja je dovoljno ne više od deset sekundi da se pročita pitanje i da se da tačan odgovor. Obično koliko sam ja primetio, odgovori se daju za 3 do 6 sekundi. Tačno se može videti kad neko googla, jer skoro uvek u tom slučaju daje odgovor u poslednjim sekundama. Ne mora da znači 100%, ali ako vidiš da neko odgovara za 4, 5 sekundi u proseku, ima dobar PI, a onda na nekom pitanju odgovara za 14, 15 sekundi, tačno imaš osećaj da je izguglao pitanje. U početku dok imaš malo partija to ne primećuješ, ali vremenom stekneš osećaj kada neko googla pitanje a kada ne.

Rešenje je po meni, ako je moguće, da se skrati vreme za davanje odgovora. Za pitanja sa brojem nije potrebno više od 6 do 8 sekundi, dok za pitanja sa ponuđenim odgovorima nije potrebno više od 8 do 10 sekundi za davanje odgoora.

Skoro niko ne googla na pitanjima sa brojem, jer jednostavno nema vremena da za 10 sekundi pročita pitanje, upiše upit u google, pročita iz rezultata šta je tačan odgovor, klikne ponovo na prozor/tab sa kvizom, i upiše tačan odgovor. Zato treba skratiti vreme za davanje tačnih odovora, i problem je rešen!

Takođe, pitanja treba da su sažeta, a ne da budu u dva i tri reda kao što ima pojedinih.

Ono što mene interesuje sa one slike je odakle tom tipu tolika pitanja!? Jednostavno mi deluje neverovatno da je neko sedeo danima i upisivao pitanja. Vidi se po klizaču notepad-a da ih ima podosta... Da li je moguće da su pitanja "procurela"?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


I have a dream

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 509
Zastava Na dvoru Pape
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
I-mate /de si be
Dobitnici NIN-ove nagrade, nagrade Branko Miljkovic, ordenje, predsednici, premijeri RS, godine rodjenja, igraci koji su najvise napredovali, osvajaci titula, brojevi golova i sl.Dakle, pitanja sa kojima se svaki igrac sa malo vise igrara susretne. Teorija o curenju pitanja ne pije vodu.
IP sačuvana
social share
   "I am the happiest man alive.  I have that in me that can convert poverty to riches, adversity to prosperity, and I am more invulnerable than Archilles;  Fortune hath not one place to hit me." - Sir Thomas Browne
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 87
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Omnia I900 8GB
Problem je vrlo lako rešiv ako to engine igre dozvoljava...

Onako provizorno, za većinu pitanja je dovoljno ne više od deset sekundi da se pročita pitanje i da se da tačan odgovor. Obično koliko sam ja primetio, odgovori se daju za 3 do 6 sekundi. Tačno se može videti kad neko googla, jer skoro uvek u tom slučaju daje odgovor u poslednjim sekundama. Ne mora da znači 100%, ali ako vidiš da neko odgovara za 4, 5 sekundi u proseku, ima dobar PI, a onda na nekom pitanju odgovara za 14, 15 sekundi, tačno imaš osećaj da je izguglao pitanje. U početku dok imaš malo partija to ne primećuješ, ali vremenom stekneš osećaj kada neko googla pitanje a kada ne.

Rešenje je po meni, ako je moguće, da se skrati vreme za davanje odgovora. Za pitanja sa brojem nije potrebno više od 6 do 8 sekundi, dok za pitanja sa ponuđenim odgovorima nije potrebno više od 8 do 10 sekundi za davanje odgoora.

Skoro niko ne googla na pitanjima sa brojem, jer jednostavno nema vremena da za 10 sekundi pročita pitanje, upiše upit u google, pročita iz rezultata šta je tačan odgovor, klikne ponovo na prozor/tab sa kvizom, i upiše tačan odgovor. Zato treba skratiti vreme za davanje tačnih odovora, i problem je rešen!

Takođe, pitanja treba da su sažeta, a ne da budu u dva i tri reda kao što ima pojedinih.

Ono što mene interesuje sa one slike je odakle tom tipu tolika pitanja!? Jednostavno mi deluje neverovatno da je neko sedeo danima i upisivao pitanja. Vidi se po klizaču notepad-a da ih ima podosta... Da li je moguće da su pitanja "procurela"?

Ja stignem googlat sa brojem jer nesto ne znam i odem zacas upisem kad je rodjen pogledam i napisem Wink..Google nije zabranjen!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Takođe, pitanja treba da su sažeta, a ne da budu u dva i tri reda kao što ima pojedinih.
Pitanja trebaju biti potpuna. Kada su sazeta kukate kako nema dovoljno podataka.

Citat
Ono što mene interesuje sa one slike je odakle tom tipu tolika pitanja!? Jednostavno mi deluje neverovatno da je neko sedeo danima i upisivao pitanja. Vidi se po klizaču notepad-a da ih ima podosta... Da li je moguće da su pitanja "procurela"?
Nije moguce da su pitanja procurela, ali je moguce da je covek uporan. Uostalom, imao si ovde svedocenje coveka koji sam kaze da je uhvatio screenshot svakog pitanja u svakoj igri.

To sto ce se vreme skratiti za 2 sekunde nece nista promeniti, a sve manje od 10 je premalo za dobar deo pitanja.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 83
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Ovaj sa cetiri prozora je sve zeznuo:)))
« Poslednja izmena: 09. Maj 2010, 12:06:46 od Totalno-Ludilo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 04:27:25
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.141 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.