Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Ko će biti pobednik grupe F?
Italija
60.5%  (26)
Paragvaj
34.9%  (15)
Novi Zeland
2.3%  (1)
Slovačka
2.3%  (1)
Ukupno glasova: 43
Idi dole
Stranice:
1 ... 29 30 32
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Grupa F: Italija, Paragvaj, Novi Zeland, Slovačka  (Pročitano 40689 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 108
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Kako mi je drago sto su ispali zabari...ovog puta se nisu izvukli na neku prljavu foru...a i ovo im je mnogo mlada,neiskusna ekipa pa je mozda i to razlog  Smile...svaka cast Slovacima samo sto nemaju srece jer idu na Holandjane,ali i ovo je veliki uspeh  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.70
mob
Samsung Galaxy S III
E sad stvarno vise ne znam za koga da navijam... 
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Jack is Back !!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2163
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
BlackBerry 8900 Curve
Idemo Slovacka !!!
IP sačuvana
social share
Without evil there could be no good, so it must be good to be evil sometimes...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Гомила нелогичних потеза... Због љубави! Д.С. 1989

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16786
Zastava Књажевац
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Samsung Wave II
Испадоше Жабари, тако им и треба! Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Италијани разочарани фудбалерима


Елиминација актуелног шампиона у фудбалу са Светског првенства, већ у такмичењу по групама, изазвала је у Италији велики шок и бес.

Италија је изгубила од Словачке са 2:3, у последњем колу такмичења у Групи Ф и заузела последње место са два бода. У 16-тину финала пласирали су се Парагвај и Словачка, док је такмичење завршио и трећепласирани Нови Зеланд.



На сајту најтиражнијих италијанских новина Коријере дела сера наводи се "Збогом Азури са Светског купа" и "Никад горе од 1974", када су на СП у Немачкој такође испали у такмичењу по групама.

Агенција Анса објавила је вест о поразу репрезентације са насловом "Растурена Италија, кући" додајући да је "авион срамоте спреман" да врати италијанске фудбалере у домовину.

"Италија, каква срамота! Испала као последња у групи", оцена је на сајту листа Коријере дело спорт, који преноси и огорчене речи голмана Ђанлуиђија Буфона:"Италија је заслужила да се врати кући".

Навијачи који су гледали утакмицу на великом екрану у парку у Риму почели су да се разилазе после голова Словачке. У центру Милана улице су празне, пошто су људи отишли разочарани кућама из кафића.



Izvor: RTS
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1739
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
Steta za Italijane! Jos jedan los mec u osmini finala  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
А да су прошли Италијани они би тај меч у осмини финала учинили прелепим за гледање Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1739
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
А да су прошли Италијани они би тај меч у осмини финала учинили прелепим за гледање Smile


Svakako bi bilo bolje nego ovako. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
Важи..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Проклети Интернационале


Роберто Калдероли, министар у италијанској влади, оптужује стране играче који играју у Италији за испадање, сада већ бивших првака света, већ у групној фази такмичења.

Болно, за многе понижавајуће, испадање браниоца титуле Италије са Мундијала, свако коментарише на неки свој начин. Представници политичке елите се, наравно, утркују ко ће први пронаћи узрок и најбржи излазак из кризе.



Министар Роберто Калдероли, који припада десничарској, анти-емигрантској партији, види "фудбалске емигранте", који заузимају место у тимовима младим италијанским играчима, као некога ко сноси сву кривицу за превремени повратак "азура" кући.

"Добијају милионе, не трче и ноге као да су им од желеа", рекао је резигнирани Калдероли. "Пораз од Словачке доводи наш национални тим до дуго одлаганог али и очекиваног дна".

Калдероли је превремени повратак кући само последица катастрофалне спортске политике која је дозволила да лигу, куп и Лигу шампиона освоји тим који не води Италијан и који у својим редовима има само једног Италијана.



"На несрећу Марчела Липија и свих нас, странци не могу да играју за Италију и наша игра је директан резултат тога", изјавио је Калдероли. "Италијани морају играти у италијанским клубовима".

Пјерђорђо Стифони, посланик у италијанском парламенту, упоредио је Липија са Рејмондом Доменеком, рекавши да је Липи "арогантан и апсолутно ништа више". Он такође сматра да фудбалери не заслужују да се врате у Италију првом класом већ када би постојала возна линија из Африке да би то био прикладан превоз за њих.

Раније ове недеље, министар Умберто Боси морао је да се јавно извини након што је рекао да су фудбалери могли да подмите судије или званичнике на Мундијалу како би прошли даље.





Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 29 30 32
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.