Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Ko će biti pobednik grupe C?
Engleska
62.1%  (36)
SAD
13.8%  (8)
Alžir
5.2%  (3)
Slovenija
19%  (11)
Ukupno glasova: 58
Idi dole
Stranice:
1 ... 28 29 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Grupa C: Engleska, SAD, Alžir, Slovenija  (Pročitano 55292 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17645
Zastava Крагујевац
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.70
mob
HTC 
I zabiše ga.

Sranje, idemo na Engleze Smile

mislis ako mi prodjemo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Citat
наместили да играју Енглези и Немци
Taman da napoje komplekse i da Gaskonj dokaze svoju teoriju.  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung 
Duki, pocinjem da razumem sve ovo kao da prica neko dete od 5 godina... ti, ili si frustriran necim ili se ocigledno ne razumes u fudbal... da kazes da su Englezi klimav kurac... jedino to tako da shvatim... frustracija ili lupetanje ko otvoren prozor...

Гледај, знам да си мало нервозан, због неуспеха црне браће, али то није мој проблем.

Енглези јесу килав курац, а килав курац су, јер се дувају пред свако велико такмичење, да би га на крају сами подували, а вечито разлоге за то траже у свему и свачему.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Al oni su izmislili fudbal... Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Svaka cast Amerima, utakmica je bila odlicna, ali mislim da nisu zasluzili da pobede posle svega sto je Alzir napravio...


A sta je to Alzir napravio leba ti? Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1
Svaka cast Amerima! Verovatno idemo na njih ali nije mi bitno na koga cemo, samo da prodjemo veceras! Igrali su odlicno sve 3 utakmice, vratili se iz mrtvih protiv Slovenije i samo da nisu bili drasticno osteceni i pre ovog meca bi isli dalje. Pogledala ih je sreca na kraju bas kao sto ih nije gledala tokom 90 minuta. Ali... 91. minut - Lendon Donovan! Nije se video ceo mec, ali to su ti igraci koji se nikada ne menjaju...
Necemo gledati vise glupe muslimanske cigane kojima je bitno da izudaraju protivnika... a drago mi je i sto su Slovenci ispali. Po prikazanom, Ameri zasluzili prvo mesto, odma iza njih Engleska... potpuno realan ishod.

Najbolja utakmica do sada, SAD - Alzir! Ko je gledao Engleze mislim da se prevario...

Koliko samo sansi za Amere, ono se ne vidja svaki dan. Neopravdano ponisten gol, preko stative pa sve do bezbroj puta izlaka na golmana... na kraju, zasluzili su srecu koju nisu imali tokom 90 minuta...

Jos nesto, ako prodjemo dalje, verovatno idemo na Amere sto je vecina prizeljkivala ali po prikazanim igrama Amera i Engleza mislim da je vecina promenila misljenje! Mada, Englezi su Englezi...

Svaka cast Amerima do sad, neverovatno su me podsetili na Nemacku reprezentaciju borbom i pozrtvovanjem.

Na kraju: 1. SAD, 2. Engleska, 3. Slovenija, 4. Alzir = potpuno ocekivano.

Duki, pocinjem da razumem sve ovo kao da prica neko dete od 5 godina... ti, ili si frustriran necim ili se ocigledno ne razumes u fudbal... da kazes da su Englezi klimav kurac... jedino to tako da shvatim... frustracija ili lupetanje ko otvoren prozor...

Гледај, знам да си мало нервозан, због неуспеха црне браће, али то није мој проблем.

Енглези јесу килав курац, а килав курац су, јер се дувају пред свако велико такмичење, да би га на крају сами подували, а вечито разлоге за то траже у свему и свачему.
Nisam nervozan, samo mi je krivo sto ni jedna zemlja sa tog kontinenta nece proci... u stvari, moze Obala ali vrlo tesko.

Englezi jesu odigrali ispod ocekivanja i nemaju puno razlicitih igraca odnosno imaju puno istog kalibra, ali sut Lamparda ili Runija moze da resi mec. Tako da... ne treba ih tako lako otpisivati... ali daleko od toga da mislim da mogu do trona jer, realno, nemaju kvalitet za to.
« Poslednja izmena: 23. Jun 2010, 18:05:17 od Tepachenko »
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Citat
A sta je to Alzir napravio leba ti?
Bio ravnopravan celu utakmicu, na gotovo svaki opasan napad odgovarao istom merom, ludacki se branio...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6674
Zastava Бачка Паланка
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Не, они имају искуство, квалитет и шефа, али не играју како ваља. Прођоше по Италијански, сад ћемо видети у осмини финала колико могу. Много бих волео да играју Немачка-Енглеска, Шпанија-Бразил и Холандиај-Италија, три дербија одмах на старту  Smile

И јебе ми се баш са ким ћемо играти, нека изађу на терен, поједу муда(рекао неко Бата Мирковић?) Аустралијанцима па да видимо шта ћемо даље.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Citat
A sta je to Alzir napravio leba ti?
Bio ravnopravan celu utakmicu, na gotovo svaki opasan napad odgovarao istom merom, ludacki se branio...
Ne znam ko je od Alziraca mlatnuo stativu, milim da se jos trese.  Smile Imali si jos prilika Alzirci, daleko da su bili pasivni.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
HTC Sensation
Dobro,lepo se okoncala i ova grupa,zao mi je sto nisam m ogai ni jednu tekmu da odgledam...ali raduje me sto su Ameri prvi....jes da su Englezi u kurcu ali ne bih bas sa njima da se macujemo....

Naravno,pre svega ovoga,samo mi da dobijemo veceras,ovo ostalo me bas previse ne zanima  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
A sta je to Alzir napravio leba ti?
Bio ravnopravan celu utakmicu, na gotovo svaki opasan napad odgovarao istom merom, ludacki se branio...
Ma brate, jebes ti to branenje kad ti protivnik uputi 10 suteva u okvir gola a od toga bar 6 suteva su bile 100% sanse... Alzir je stvorio onu sansu na pocetku i to je bilo to, mislim na precku. Posle toga su sve pokusavali bunarenjem i nadali se da ce odbrana sjebati stvar... potpuna kontrola Amera, a jbg... mora i ekipa koja se brani stvoriti par sansi iz kontri sto je potpuno normalno... mnogo su prostora imali, pogotovo kad je ovaj baci sve karte u napad... igrali su kukavicki, iako im je trebala pobeda od 2:0... njima je u svakom slucaju trebala pobeda dok je Amerima odgovarao i X u slucaju da Englezi ne dobiju Sloveniju sto je moglo lako da se desi. Ali oni nisu kalkulisali i napadali su sto se ocekivalo najpre od Alzira jer je njima odgovarala samo pobeda i to ubedljiva.

Ovo je potpuno zasluzena pobeda Amera, igrali su hrabro, napadali ali i rizikovali tim napadima... jadan Bokanegra je sam drzao odbranu pozadi...
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 28 29 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.