Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ne morate odgovoriti, samo da kazem  (Pročitano 7136 puta)
07. Maj 2010, 19:18:18
Svakodnevni prolaznik


Sta mi gledas profil? Ako ti trebam, javi se

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 496
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1064
znam da nisam cvecka, ali zaista mislim da ne zausluzujem banove od jednog dana, a ostali koji su ucestvovali u istoj raspravi uvek krace. Opet, znam da sam ja zbog ranijih prekrsaja opet kaznjen duze, ali mislim da su i oni pravili iste, pa se i njima nagomilalo, al dobro, mene zapamtiste. i da, bilo je upozorenja za prelazak na privatni, nismo otisli, svesno smo dobili kazne, ali nema potrebe da se nekome daju duze, a nekome krace. mene mozete i zauvek ucutkati, zaista mi vise chat nije toliko neophodan, imam sve ljude na fejsu i ostalim cudima, ali samo ukazujem na duzine banova Wink pozz i sve najbolje
IP sačuvana
social share
Hvala svim mojim bivsim, jer da nije bilo njih, ne bih znao da postoje bolje...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Svi koji su ucestvovali u prici kada je usledio ban dobili su podjednaku zabranu pisanja.
Uostalom, kazne ne moraju da budu iste za sve korisnike za iste prekrsaje.
Dobili ste smernicu da nastavite sa priv. pricama na privatnom prozoru milion puta, smernicu da politicne price nisu dobrodosle na chatu, ali ste svojevoljno nastavili. Epilog je sankcionisanje chata u trajanju od 1 dan.
Postujte pravila i smernice urednistva chata ili se pomirite sa cinjenicom da ce vam biti oduzeta mogucnost pisanja na istom na neko vreme ili trajno.
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 77
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
evo da posaljem prvu poruku :) nju cu poslati zbog Shoneta jer ,nazalost, decko ima neki problem :( banovao me je par puta bez razloga.  evo recimo zadnji put kad sam napisao pozz i ime jednog igraca i nakon toga isto to samo ime drugog igraca.  dobio sam ban od, cini mi se, 1h. . .  ne brinem se mnogo zbog bana jer sam ovde prvenstveno zbog igre, ali mislim da stvarno nije ok. . . .  pozz

P. S.  da ne bi ispalo da su svi losi, svaka cast Lajtu i Bg-u.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Hm, zadnji put te nisam ja banovao nego Light... i to zbog vulgarnosti.

Pre toga sam te ja banovao jer nisi prestajao da provociras sa pozdravima i pored mog upozorenja. Onda si se posle sat vremena vratio i poceo da vredjas.

Da, bas si bez razloga banovan...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 77
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
ako je ovo bio odgovor meni onda shone nisi u pravu, nije bila provokacija vec najobicniji pozdrav.  Ne zalim se ja na to sto mi je lajt dao ban, pa i bg par puta kada sam zasluzio :) ali ti stvarno imas neki problem, odnosno cudno se ponasas :( pa mene si zbog privatnih prepiski(3-4 poruke) banovao 1 dan, a neko bleji citav dan na chatu, ali nema veze. . .  da ne ispadne da bi ja volio da i druge banujes vec samo da malo racionalnije vrsis svoj posao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Vidis, ti kad kazes da nisam u pravu to je isto kao kad ja kazem da jesam u pravu. Provocirao si i sad kukas. Nemam nista protiv tebe jer te ne poznajem tako da tvoja prica da samo tebe banujem a druge ne, jednostavno ne pije vodu. Drugi put kad upozorim ti lepo stani i neces biti banovan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 77
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Prvo-ne kukam, vec ti lijepo skrecem paznju! Nemam ni ja nista protiv tebe vec protiv tvog neprofesionalnog odnosa prema igracima i selektivnog dijeljenja banova... Ok, uvijek si ti u pravu... Necu da se svadjam, ako hoces daj mi i fullban, ja i onako najvise igram pa to sto imam ban mi bas i ne predstavlja neki problem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 77
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
volio bi da mi odgovorite cisto da znam sto sam banovan? je li me banovao moderator ili sam psovao u igri posto se stvarno ne sjecam  Smile ne kazem da nisam. samo ne znam kad Smile hvala unaprijed
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Poslednje od moderatora je od pre par dana 30 min, ostalo je od igre Wink
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 77
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
e sad mi nista nije jasno  Smile nisam psovao , bar mi se cini, nista vise nego prije, a i ako jesam to je bilo sa tackicama ili bez nekog slova Smile      ako jesam, onda se izvinjavam i zasluzio sam ban!!!! hvala na odgovoru
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.