Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 13:46:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ponasanje mog oca... sta da radim?  (Pročitano 15032 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3



Svoj mir imati je nesto najskuplje na svetu, uverila se vise puta. Gledaj sebe i cuvaj zivce. Sretno . Smile

Zlata vredan savet!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
koji je to tvoj faks kad ti ne mozes da se zaposlis u Beogradu da mi je znati ..  Smile

zaposli se bilo gde za neku crkavicu od 22,23 hiljade i cekaj ..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 2970
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1064
nadji sebi posao...bolje i da zivis u vecoj bedi ali da nemas nekog ko ce stalno da ti bleji nad glavom i samo smeta u zivotu...ako bas ne mozes da ga nadjes sa tim faxom ili ako zelis da ostanes pored caleta onda predji na fizicke poslove...fizikalisi sa strane za sitne parice svaki put kad mozes...tako ces sigurno nesto skupiti a na taj nacin ces biti malo opusteniji sa nesto svoje love u dzepu kad dodje do placanja kirije i drugih troskova...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Kapiram da je svaka varijanta dok od nekoga na taj nacin zavisis tj gde ti je neko neophodan jako teska...

Odnos koji imam sa roditeljima postavili smo davno na zdrave osnove i iako su oni mene rodili, ipak smo u vecini stvari ravnopravni sagovornici vec jako dugo... To je nesto sto je doslo kao posledica toga sto su oni razumni i ok ljudi, i kao posledica toga sto sam ja to zasluzio...

Samim tim, jako mi je tesko da se stavim u poziciju nekoga kome se roditelji ponasaju tako iracionalno, iako ne sumnjam da takvih slucajeva ima i da ih je mnogo jer i sam znam neke...

Jedno je sigurno... odluka je tvoja... i opcija ima uvek vise nego sto je ocigledno...
Neke su mozda teske, komplikovane, ali postoje...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Da odgovorim ovako. . .  svima. . .
Ne zivim u Beogradu, zivim u provinciji i daleko sam od Beograda.  Inace sam dipl.  inz.  poljoprivrede i verujte mi nije lako naci posao u struci nige u Srbiji.  Naravno nije problem otici u Bg da fizikalisem ili da radim nesto drugo, odavno bi ja to uradio.  Fora je samo sto sa ovim njegovim biznisom moze fino da se zaradi.  Znaci ako ja time pocnem da se bavim napravicu pare i pare i pristojan zivot za sebe pa i sutra kada se ozenim za svoju porodicu.  Jedino me to jos uvek drzi.  Ako odem u Bg da radim za 20 hiljada. . .  dok platim stan i troskove. . .  nije neka dobra prilika za buducnost.  Imam 27 godina vreme je da se razmislja o ozbiljnim stvarima.  Inace svi ste u pravu.  Najbolje bi bilo da se zaposlim i odem. . .  ali kazem vam ne zelim da ispustim tu priliku, da ja pocnem da se bavim tim biznisom.  U pitanju je proizvodnja nekih PVC profila i jos nekih stvarcica. . .  E ali uskladiti moj ostanak i opstanak na tom terenu sa ocem je tezi deo posla. . .  Vec sam naucio gomilu stvari. . .  ali jos uvek ne mogu sam da krenem. . .  narocito jer nemam masine.  Dobro to bi mozda mogao uz neki kredit da kupim. . .  Inace situaciju komplikuje to sto cu mozda da se zaposlim u jednoj drzavnoj firmi u mojoj struci ali oni me vec 6 meseci drze na lancu. . .  u fazonu primice me ali nikako to da ucine.  Tako da to bilo ok resenje.  Plata nije sjajna ali ovde u provinciji je ok. . .  a eto bio bi i dalje koliko toliko u kontaktu sa privatnim biznisom.  Znaci bas sam na prekretnici i najvise me nervira sto nikako da se to resi.

Pita neko na koga sam. . . .  pa ne znam. . .  i brat i ja smo fini momci, nikada nismo pravili probleme.  Verovatno je keva imala uticaj na to jer nas je ona vaspitavala.  Inace bili smo extra djaci i studenti (brat je sada student) ali tu je izgleda genetika pogresila s obzirom da su i keva i cale bili ocajni djaci.  Inace jedan od razloga zasto se cale tako ponasa je verovatno to sto se i njegov otac tako prema njemu ponasao.  Onda se dohvatio do para, poceo u 40 godina da izigrava smekera i da zivi punim plucima dok ga drolja nije izmuzla.

Sto neko rece nije usamljen slucaj.  Ima dosta ljudi koji deci ne daju novac, a trose po kafanama.  Inace moj otac nikada ne ide u kafanu i uopste ne pije i onda mu je to opravdanje.  Kaze "zamisli da pijem pa da trosim pare po kafanama".  hahaha. . .  znaci strasno. . . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Šta da ti kažem ja već godinama više ne radim nego što radim, Ćaleta ne zovem ni za novu godinu, vidimo se tu i tamo u prolazu.
On je i dalje u fazonu da se ekstra žrtvovo za mene i pravi se da je sve OK među nama.

Sve u svemu, ako možeš ćaleta da trpiš zbog posla u budućnosti slobodno se ovde iskukaj ako će ti biti lakše.
Ja sam  odlučio da odem.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 
ja sam odrasla u skroz drugacijoj porodici. meni je tata toliko para davao da to nije bilo normalno  Smile

ali...zao mi je kad ovako nesto cujem  Smile

da sam na tvom mestu ja bih cekala. stroljivo... i otela mu posao Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.1.249.1064
Cuti i trpi dok ti se ne ukaze prilika za osvetom.... A ukazace se, uvek se ukaze!

Imam ja par primera iz najblize okoline koji su radili za crkavicu godinama pa sada zive kao kraljevi zbog toga sto su naucili! Jedino ako si spreman na odricanje mozes da uspes ne ide uvek sve kao po loju Smiley
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC One
Jedino ako mozes da gutas i samom sebi lomis kicmu, mislis? Ne volim ja ove stavove, neko je djubre pa cu ja iako imam primer kako ne treba postati to isto djubre koje mrzim. Svaka cast.  Smile

A najbolje je opravdanje - sada zive k'o kraljevi.  Smiley 1
« Poslednja izmena: 04. Maj 2010, 22:15:57 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Šta da ti kažem ja već godinama više ne radim nego što radim, Ćaleta ne zovem ni za novu godinu, vidimo se tu i tamo u prolazu.
On je i dalje u fazonu da se ekstra žrtvovo za mene i pravi se da je sve OK među nama.

Sve u svemu, ako možeš ćaleta da trpiš zbog posla u budućnosti slobodno se ovde iskukaj ako će ti biti lakše.
Ja sam  odlučio da odem.

Napravio si najpametniji potez.
Menjao bih se za sve samo da ne gledam oca.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 13:46:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.