Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 23:51:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako prosiriti pantalone?  (Pročitano 13173 puta)
04. Maj 2010, 00:03:14
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Kupio sam za matursko vece komplet pantalona, kosulje i jakne, i sve zajedno cine kombinaciju tamno-sive i tamno-teget boje.
Problem je nastao kada se ispostavilo da su pantalone velicine M, a ja inace nosim L, ali sam ih ipak kupio jer su u kompletu, a veceg broja nema, niti ce biti.
Pantalone mi odlicno stoje i u butinama i zadnjici, a duzina je savrsena, jedini problem je struk. . .
Ja mogu da zakopcam dugme, ali ne mi je neprijatno kada sedim, jer me dosta steze.  Ne radi se o mom struku, vec o pantalonama.   :D
Prodavac mi je preporucio da ih nosim po kuci dok se ne prosire same.  Pantalone su 100% pamucne, i razmislnjam se da li ce omeksivac pomoci u prosirivanju?
Ako neko ima neku ideju ili je upoznat sa nekim nacinom da prosirim pantalone, unapred sam zahvalan na savetima. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1064
mob
Apple iPhone SE 2020
Uf... odnesi kod snajderke....
Ako postoje faltice ispod struka, mogu malo da se popuste... ako ne... onda... heh... nista... eventualno da malo popusti sa strane po savovima...

Ovo sa nosenjem prvi put cujem... mislim da ako je to slucaj, onda je kvalitet odela... pa... znj... Smile

Odelo se ne pere u ves masini... jesus... ne... samo na hemijsko...
« Poslednja izmena: 04. Maj 2010, 00:09:29 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 2970
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1064
ako nisu jake one ce se rasiriti posle nekoliko nosenja pa opet skupiti posle sledeceg pranja...ne znam gde si ih kupio jer su obicno pantalone iz fensi prodavnica takve da se kod snajderke malo moze uraditi...
znaci prosetaj se do snajderke pa vidi, to bi ti bio najbolje resenje ako ne onda nemoj da sedis  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
ako nisu jake one ce se rasiriti posle nekoliko nosenja pa opet skupiti posle sledeceg pranja...ne znam gde si ih kupio jer su obicno pantalone iz fensi prodavnica takve da se kod snajderke malo moze uraditi...
znaci prosetaj se do snajderke pa vidi, to bi ti bio najbolje resenje ako ne onda nemoj da sedis  Smile Smile Smile

Da ne sedim na maturi?! Imas pravo, na maturi se igra!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
hm... da provedeš celo veče stojeći, posebno u početku dok svi sede...  Smile

pa ima još opcija valjda...

1. Liposukcija - Skupa je, ali efikasna, em ćeš stati glat u pantalone, em ćeš izgubiti "pojas za  spasavanje"

2. Daj ih svom debelom ujaku da ih pronosa jedan dan (ne znam zašto, ali obično su baš ujaci debeli, dok npr. stričevi nisu...  Smile  )

3. Kupovina novih pantalona - uzeo si tamnu boju, tako da neće biti problem da nađeš druge tamne pantalone koje će se uklopiti, a niko ih neće toliko zagledati da baš primeti da nisu deo kompleta (ako baš i dođeš u situaciju da ti ih drugarica iz odeljenja toliko osmotri, veruj mi, boleće te baš uvo za pantalone)

4. najbezbolnija, ali estetski ne baš najbolja opcija - otkopčaj dugme i spusti košulju. Ionako je glupo uzgledati uniformisano. Npr. ja sam umesto košulje imao bodi majicu.

IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 80
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
SonyEricsson k770i
uvuci stomak
IP sačuvana
social share
   
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 2970
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1064

Da ne sedim na maturi?! Imas pravo, na maturi se igra!  Smile

 Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
uvuci stomak

word to the wise  Smile

иначе момак ако ништа увек можеш применити онај стандардан излаз из ''поједох мешано месо и попих три пива'' ситуације ... попустити каиш и откопчати горње дугме ...  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
uvuci stomak

Ha ha
Nije stomak... i da uvlacim stomak, nista mi ne znaci, ja pantalone ne navlacim preko stomaka (kao sto sam video da neki rade Smile)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 2970
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1064
pa da...lepo si rekao da je struk u pitanju...to se ne moze smanjiti...bar ne na normalne nacine  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 23:51:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.