Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 17:29:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Firer konačno izručen Srbiji!  (Pročitano 14304 puta)
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
LG Frizider
Ма испаде тај дебил неки фактор, интерпол мудамарјанова вијају га по Европи којекуде. Пренадувано. Мало ће да блеји по затвору, ето да му се дигне бунтовнички морал ионако нема ништа корисно да ради. У рудник лепо 2 месеца и готово, корисније.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
новинари су посебна сорта дебила...овог шабана нико не зове фирер нити му је то икада био надимак...ја знам једног лика којем је надимак фирер...то је рођени брат горана јешића из инђије и чудом...тај је новинар Smile  то је онај пицопевац што му је вељо шутнуо фасциклу Smile Smile Smile

Чекај само сада ће Систем да те пита:"ти то хоћеш да кажеш да су новинари измислили онај надимак
Фирер?"
Smile
Ма србијанска власт има задатак да створи друштво гдје ће гологузани шеткати улицом и све ће урадити
да то остваре као што реће Борут:"нећу дозволити по цијену употребе свих средстава да на власт дођу они који Србију враћају у 90-те". Е још када би хтјео објаснити коју демократију замишља и које су то снаге које Србију враћају у фамозне 90-те,а да не говорим који је он ку*ац да некога квалификује
некаквим злом по Србију? Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Колико сам схватио његов циљ је био да што мање изгине срба у распарчаној Србији.
Напомињем:колико сам схватио из текстова који могу бити али и не морају бити поуздани баш као и историја коју су писали комунисти након 1945 године.

Kolko imas da svatis, njegova uloga je bila u sto boljoj saradnji sa okupatorom u uvlacenjem u dupe Svabama  Smile

Naravno, ali Davidović je neonacista koji se krije iza srpske zastave. Da su nemci sada u Srbiji, bio bi gori kvinsling od Nedića. Smile

To sigurno  Smile

neka truli fašistički otpad! Smile

Нисам упознат са дјеловањем НС у Србији и ангажману Давидовића на некаквим наци-скуповима за
разлику од скупова националиста које проглашавају нацистичким и то од стране тзв.анти-фашиста окупљених у анти-фа и педерска удружења.
За разлику од Давидовићевог ангажмана поприлично знам за ангажовање БИГ фашисте Бајдена којег
је Србија дочекала са свим почастима.
Давидовића ради напада на педере у хапс,Бајден ради напада на Србију на црвени тепих.
Срамота.

Hoces da kazes da treba dozvoliti Davidovicu i njegovim Hitlerovcima delovanje u Srbiji ? Covece pa to je neo nacisticki pokret.

Не.Ја шта хоћу да кажем ја кажем јасно и болдовао сам поново.
А срамота је да Србија хапси и једног свога држављанина док истовремено свечано дочекује
масовног убицу.
Наравно да за тебе Бајден не представља фашисту.

Иначе,колико сам примјетио за појединце (и са овог форума) нема разлике између нациста и
српских националиста (прво ни за живу главу не бих био док друго од срца јесам). Smile

Kolko ja primetim, radi se o Srbiji a ne Bosni  Smile
A Srbija nece stati uz ovakve koji su stajali rame uz rame sa onima sto su streljali po Kragujevcu i jos po kuda.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Колико сам схватио његов циљ је био да што мање изгине срба у распарчаној Србији.
Напомињем:колико сам схватио из текстова који могу бити али и не морају бити поуздани баш као и историја коју су писали комунисти након 1945 године.

Kolko imas da svatis, njegova uloga je bila u sto boljoj saradnji sa okupatorom u uvlacenjem u dupe Svabama  Smile
Значи оригиналан пандам данашњој власти.

Naravno, ali Davidović je neonacista koji se krije iza srpske zastave. Da su nemci sada u Srbiji, bio bi gori kvinsling od Nedića. Smile

To sigurno  Smile

neka truli fašistički otpad! Smile

Нисам упознат са дјеловањем НС у Србији и ангажману Давидовића на некаквим наци-скуповима за
разлику од скупова националиста које проглашавају нацистичким и то од стране тзв.анти-фашиста окупљених у анти-фа и педерска удружења.
За разлику од Давидовићевог ангажмана поприлично знам за ангажовање БИГ фашисте Бајдена којег
је Србија дочекала са свим почастима.
Давидовића ради напада на педере у хапс,Бајден ради напада на Србију на црвени тепих.
Срамота.

Hoces da kazes da treba dozvoliti Davidovicu i njegovim Hitlerovcima delovanje u Srbiji ? Covece pa to je neo nacisticki pokret.

Не.Ја шта хоћу да кажем ја кажем јасно и болдовао сам поново.
А срамота је да Србија хапси и једног свога држављанина док истовремено свечано дочекује
масовног убицу.
Наравно да за тебе Бајден не представља фашисту.

Иначе,колико сам примјетио за појединце (и са овог форума) нема разлике између нациста и
српских националиста (прво ни за живу главу не бих био док друго од срца јесам). Smile

Kolko ja primetim, radi se o Srbiji a ne Bosni  Smile
A Srbija nece stati uz ovakve koji su stajali rame uz rame sa onima sto su streljali po Kragujevcu i jos po kuda.
Ено ти горе и не кењај у празно.......користи ношу. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Hebi ga, trc u cenifu, zakasnices  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Privatne rasprave nastavite na pp! Smile
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2754
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Колико сам схватио његов циљ је био да што мање изгине срба у распарчаној Србији.
Напомињем:колико сам схватио из текстова који могу бити али и не морају бити поуздани баш као и историја коју су писали комунисти након 1945 године.

Kolko imas da svatis, njegova uloga je bila u sto boljoj saradnji sa okupatorom u uvlacenjem u dupe Svabama  Smile

Naravno, ali Davidović je neonacista koji se krije iza srpske zastave. Da su nemci sada u Srbiji, bio bi gori kvinsling od Nedića. Smile

To sigurno  Smile

neka truli fašistički otpad! Smile

Нисам упознат са дјеловањем НС у Србији и ангажману Давидовића на некаквим наци-скуповима за
разлику од скупова националиста које проглашавају нацистичким и то од стране тзв.анти-фашиста окупљених у анти-фа и педерска удружења.
За разлику од Давидовићевог ангажмана поприлично знам за ангажовање БИГ фашисте Бајдена којег
је Србија дочекала са свим почастима.
Давидовића ради напада на педере у хапс,Бајден ради напада на Србију на црвени тепих.
Срамота.

Hoces da kazes da treba dozvoliti Davidovicu i njegovim Hitlerovcima delovanje u Srbiji ? Covece pa to je neo nacisticki pokret.

Не.Ја шта хоћу да кажем ја кажем јасно и болдовао сам поново.
А срамота је да Србија хапси и једног свога држављанина док истовремено свечано дочекује
масовног убицу.
Наравно да за тебе Бајден не представља фашисту.

Иначе,колико сам примјетио за појединце (и са овог форума) нема разлике између нациста и
српских националиста (прво ни за живу главу не бих био док друго од срца јесам). Smile

Kolko ja primetim, radi se o Srbiji a ne Bosni  Smile
A Srbija nece stati uz ovakve koji su stajali rame uz rame sa onima sto su streljali po Kragujevcu i jos po kuda.

Stajace i rame uz rame sa onima koji su pobili desetine hiljada Srba i bombardovali je , ali jos za kratko . Sitnooooooooooo - sto bi rekli u vojsci  .... Odzvonilo je kvislinzima .  Smile



« Poslednja izmena: 30. Apr 2010, 17:58:46 od G-H-O-S-T »
IP sačuvana
social share
“The quick brown fox jumps over the lazy dog.”

Najsladje se smeje onaj koji prvi puca .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

S.P.Q.R.

Zodijak
Pol
Poruke 1608
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 531.2
neka truli fašistički otpad! Smile
+1
Crko dabogda (Mislim Davodovic,ne ti  Smile )


@Yetyou

covece...
Нисам упознат са дјеловањем НС у Србији и ангажману Давидовића на некаквим наци-скуповима за
разлику од скупова националиста које проглашавају нацистичким и то од стране тзв.анти-фашиста окупљених у анти-фа и педерска удружења.
Anti-fa udruzenja nisu isto sto i pederska udruzenja...
To je isto kao da kazes nacionalisticka udruzenja su nacisticka  Smile
Citat
Hoces da kazes da treba dozvoliti Davidovicu i njegovim Hitlerovcima delovanje u Srbiji ? Covece pa to je neo nacisticki pokret.
Не.Ја шта хоћу да кажем ја кажем јасно и болдовао сам поново.
А срамота је да Србија хапси и једног свога држављанина док истовремено свечано дочекује
масовног убицу.
Ako ti je sramota da se hapsi neonacista zato sto je srbin,onda nisi sav svoj...

Naravno, ali Davidović je neonacista koji se krije iza srpske zastave. Da su nemci sada u Srbiji, bio bi gori kvinsling od Nedića. Smile
То "ми" претпостављамо а и Недићева улога је поприлично не јасна.
Да си написао Љотић онда ДА али за Недића сам богами прочитао доста ствари које не стоје у
званичној историји.Колико сам схватио његов циљ је био да што мање изгине срба у распарчаној Србији.
Напомињем:колико сам схватио из текстова који могу бити али и не морају бити поуздани баш као и историја коју су писали комунисти након 1945 године.
Lose si shvatio...Veoma lose...
« Poslednja izmena: 30. Apr 2010, 18:09:18 od idispavaj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
neka truli fašistički otpad! Smile
+1
Crko dabogda (Mislim Davodovic,ne ti  Smile )


@Yetyou

covece...
Нисам упознат са дјеловањем НС у Србији и ангажману Давидовића на некаквим наци-скуповима за
разлику од скупова националиста које проглашавају нацистичким и то од стране тзв.анти-фашиста окупљених у анти-фа и педерска удружења.
Anti-fa udruzenja nisu isto sto i pederska udruzenja...
To je isto kao da kazes nacionalisticka udruzenja su nacisticka  Smile

Па зар то не говоре "браћа" из анти-фа? Smile
Citat
Hoces da kazes da treba dozvoliti Davidovicu i njegovim Hitlerovcima delovanje u Srbiji ? Covece pa to je neo nacisticki pokret.
Не.Ја шта хоћу да кажем ја кажем јасно и болдовао сам поново.
А срамота је да Србија хапси и једног свога држављанина док истовремено свечано дочекује
масовног убицу.
Ako ti je sramota da se hapsi neonacista zato sto je srbin,onda nisi sav svoj...
Не.Мене је срамота да шинтери хватају некаквог авлијанера (буквално цуку) док злочинца примају уз највеће почасти.
Naravno, ali Davidović je neonacista koji se krije iza srpske zastave. Da su nemci sada u Srbiji, bio bi gori kvinsling od Nedića. Smile
То "ми" претпостављамо а и Недићева улога је поприлично не јасна.
Да си написао Љотић онда ДА али за Недића сам богами прочитао доста ствари које не стоје у
званичној историји.Колико сам схватио његов циљ је био да што мање изгине срба у распарчаној Србији.
Напомињем:колико сам схватио из текстова који могу бити али и не морају бити поуздани баш као и историја коју су писали комунисти након 1945 године.
Lose si shvatio...Veoma lose...
Уколико си ме требао три пута цитирати и поред јасног става опет изводити своје закључке онда не да је лоше него за ....... Smile

П.С
Зашто тзв.(пишем тзв. јер име је маска за друге дјелатности а то ћеш и прочитати)анти-фа није
изразила протест ради посјете Бајдена фашисте или против Чединог лобирања за одвајање КиМ од
Србије? Smile
Немој само да нисте политички оријентисани и да немате политичку подршку појединих странака.
Smile
« Poslednja izmena: 30. Apr 2010, 18:26:05 od yetyou »
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

S.P.Q.R.

Zodijak
Pol
Poruke 1608
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 531.2
Anti-fa udruzenja nisu isto sto i pederska udruzenja...
To je isto kao da kazes nacionalisticka udruzenja su nacisticka  Smile

Па зар то не говоре "браћа" из анти-фа? Smile

Ne
Mozda je neki anti-fa peder,niko mu ne brani da bude...
Isto tako ima i (evo ti Davidovic kao primer) nacista - nacionalista...

Ako ti je sramota da se hapsi neonacista zato sto je srbin,onda nisi sav svoj...
Не.Мене је срамота да шинтери хватају некаквог авлијанера (буквално цуку) док злочинца примају уз највеће почасти.
Znaci dok se ne kazni nato da se policija ukine u Srbiji...Sto bismo hapsili sitne zlocince,kad nas je NATO bombardovao...
A i pored toga...Kako ti ocekujes da se uhapsi Bajden...


Уколико си ме требао три пута цитирати и поред јасног става опет изводити своје закључке онда не да је лоше него за ....... Smile
Smile


П.С
Зашто тзв.[b](пишем тзв. јер име је маска за друге дјелатности а то ћеш и прочитати)
анти-фа није
изразила протест ради посјете Бајдена фашисте или против Чединог лобирања за одвајање КиМ од
Србије? Smile
Немој само да нисте политички оријентисани и да немате политичку подршку појединих странака. [/b]
Smile
Molim te, ajde reci mi, kakve su to truge delatnosti ?
Sirenje judeo-liberalizma  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 17:29:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.