Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Varate svakog, ne samo jednu osobu  (Pročitano 1412 puta)
26. Apr 2010, 08:57:12
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64


Neverstvo nije nikakva retkost. Praktično uvek, osoba je neverna iz sebičnih razloga, jer su joj njene potrebe u tom trenutku važnije od potreba bilo koga drugog - i neretko i ne razmišlja o tome da zapravo ne vara samo partnera ili partnerku, već radi iza leđa mnogih osoba.

Ukoliko imate dece, kad varate bračnog partnera ili partnerku, varate i oca ili majku svoje dece, radite iza leđa sopstvenoj deci. Tu su i vaši prijatelji, s nekima ste veoma bliski. Neki neće znati šta radite, što znači da stvar koja uopšte nije sitnica krijete i od njih, lažete ih da ste verni bračnom ili vanbračnom partneru. Neki će, moguće, saznati, ili ćete im se vi sami poveriti - i time dospevaju u poziciju da ili lažu za vas ili da bar kriju ono što su saznali, ili da vas "cinkare", a ni jedno ni drugo nije prijatna opcija.

U suštini, prevarom bračnog ili vanbračnog partnera vi "usput" varate i lažete i sve ostale koje znate. A zbog čega ih sve odreda lažete i varate? Da biste ispunili neku svoju potrebu, koja vam je u tom trenutku, ili u svakom trenutku, važnija od potrebe bilo koga drugog, uključujući i potrebe voljene (ako je voljena) osobe, dece, osoba koje nazivate dragim i bliskim...

Ne kažemo, dešava se da imate potrebe koje u vezi nisu zadovoljene. Imate i pravo da ih zadovoljite. Međutim, zaista je redak slučaj da je prevara apsolutno jedini način da se te potrebe (seks, pažnja, nežnost, hrana za ego...) zadovolje, najčešće postoji bar još neki način, neretko i više njih. Možda ti načini zahtevaju više vašeg truda nego preljuba, ali postoje - i onda nećete nikog morati da lažete niti da varate, postupićete pošteno. Prevarom sebi zakomplikujete život i povredite mnoge - a skoro uvek postoji i neki drugi način da dobijete ono što vam je potrebno.



Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 266
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson xperia
Danas ima mnogo vrsta varanja.... Prvo mislim na onu prevaru koju svi znamo - preljuba. Gledajuci na to moze a ne mora da bude najgora. Prevara je i ako poklanjamo svoje misli nekom drugom u drustvu svog partnera sto je po meni mnogo gore od onog "Prvog" ali to je nemoguce dokazati. Varanje na kartama, profesora, roditelje... Ko se kako snadje?  Sve je igra i zazvisi od toga koliko su igraci fer u svom odnosu jedan prema drugom...
                Mozada sam i ja prevantkinja, svesno ili ne                     


Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.