Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Да ли то Б 92 покушава да се допадне Србима?  (Pročitano 4810 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Mogu zamisliti gde bi Rusima bio kraj da imaju kesha kao Ameri... kakvi bi to filmovi bili... Smile

Ozbiljno Habbite pogledaj Brata na primer i videtjes sta je vrh film sa malo para odradjen...

 Smile

Pazi brate. Rusi ne da imaju para vec neznaju sta ce od njih. Njihovi glumci su mnogo mnogo mnogo vise placeni nego americki, oni u svoje filmove ulazu mnogo para i to se se videti kad se zavrsi jos par najavljenih filmova. Jednostavno ovde sve mirise na novac. Rusjia je drzava sa najvise milionera u svetu. Moskva je grada sa najvise milionera. Oni nemaju filmova kao ameri to je tacno, nece ih nikada ni imati, al imaju mnogo vise para od amera. Njihovi glumci su naduvani cak i oni prosecni i imaju veliku medisku paznju za razliku od najboljih ruskih glumaca koji su pojavljuju samo na filmovima i nigde vise. Nepevaju, retko koji snima reklame, nedodeljuju se nagrade ujutru i popodne.

Jednostavno Rusija i Moskva trenutno mogu sve sto pozele. Ne odmah ali ali ono sto zamisle ostvarice bilo o cemu da se radi jer ovo podneblje nije vise ono sto je bilo.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Bravo za Ruse, ako je to tako. Smile Drago mi je da i oni pocnu lepo da zive, posle svih patnji za vreme komunizma.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
ja nisam gledao nijedan visokobudzetni ruski film a gledao sam dosta ruskih filmova... a pouzdano znam da je budzet za film Brat bio jako mali... a to da Rusi ne znaju sta tje sa parama, ne bih rekao da je tako... isto tako sigurno je da nemaju vise para nego Ameri... mozda ima vise milionera nego u Americi, mada nisam siguran jer znam da ih je bilo najvise u Zapadnoj Evropi pa u Americi pa tek u Aziji u 2003. ... mozda se to sad promenilo ali generalno gledano Rusi su daleko siromasniji od Amerikanaca i to je cinjenica...
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Pazi ja da se ubedjujem sa vama stvarno nemam potrebe. Ja zivim u Moskvi, moji su ovde veoma dugo, znam na sta je ovo licilo 89 pa 95 pa 98 a poslednje 4 godine zivim ovde. 

Neznam za vas, ja sam bio u mnogo, mnogo gradova sirom sveta. Ali ovo sta ovde moze da se vidi i kako ovde zive ljudi koji imaju novac i kako zivi amer koji ima nova verujte mi velika je razlika. Isto kako poznajem ruse poznajem i druge ljude ovde i verujte ko god da je dosao ovde ostao je, zadrzao se duze i uvek ce rado doci.

Sad cinenica je da od ruskih gradova zive za razliku od americkih zive samo Moskva i Lenjingrad i da ostatak rusije ne lici ni na sta,ali zato ovo......

Ja mogu da vam saljem slike, da vam pricam....ali ovo ovde se treba doziveti.

Npr. zasto taj Manise koji sa Portom osvojio ligu sampiona nije otisao u ManUtd koji je daleko veci klub od Dinama???

Zato sto pare koje je ovde dobio nikada nebi dobio od engleza. Rusi se jednostavno rasipaju novcem.

Tesko za razumeti jeste ali postoje ne pouzdane informacije da se orginalni americki dolari stampaju i u rusiji.

P.S. Ovde su cene u svim trznim centrima u $ i sve se kroz njih obracunava.


Al sam skreno sa teme.

jeba ga
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Superstar foruma


Званични Лоодак ::Бурек:: Форума

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 78747
Zastava Beograd
mob
SonyEricsson k800i
slazem se s mladjom ..
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
Pazi ja da se ubedjujem sa vama stvarno nemam potrebe. Ja zivim u Moskvi, moji su ovde veoma dugo, znam na sta je ovo licilo 89 pa 95 pa 98 a poslednje 4 godine zivim ovde. 

pp sam da zivis u Rusiji... samo tju retji da stvari nisu uvek onakve kakve izgledaju...  Smile
bio sam u Moskvi par puta, poslednji put pre nekih godinu dana, jako lep grad, cini mi se lep za ziveti u njemu...  Smile
ajd uzdravlje i da se vratis jednog dana  Smile
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Ja se stalno vracam.  Smile

Nije to problem.

 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 171
mob
Apple iphone 5
 B 92 bi trebalo zapaliti kao rts 5-og oktobra
jer su oni ti koji vode americku politiku protiv srba
IP sačuvana
social share
zzzzZZZZzzzzZZZZzzz...
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.