Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Да ли то Б 92 покушава да се допадне Србима?  (Pročitano 4804 puta)
Zvezda u usponu


Za druge se navija PARTIZAN se voli!!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1147
Ja na tu Rusku seriju pogled nisam bacio,jer mrzim ruski...
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Sta ja znam.. ne gledam sapunice.. ni domace, ni "spanske", a pogotovo ruske...
Moguce je da je to "dodvoravanje" posledica nedostatka para, a ne zelje da se ovlada sirokim narodnim masama...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Ne znam, ja sam onaj "obican", "plitak" gledalac filmova, koji ce ako treba da bira izmedju jednog "obicnog" filma visoke produkcije i nekog "dubokoumnog" filma snimanog u jednoj sobi i sa nekom kamerom kojom su snimali Lenjinove govore, uvek izabrati ovo prvo.
Upravo o tome pricam, to samo neko ko nikad nije video ni iz daleka rusku kinematografiju moze da izjavi.
Rusija, konkretno Moskva je mozda i najcistiji grad evrope, grad sa fasadama koje se odrzavaju, sa metroom koji je cist ko onaj u austriji ili svajcerskoj...
Postoje drzavni interesi u koje se ulaze novac, a rusija iako je mozda propala u odnosu na nekad i dalje ima novca i trenutno pod putinom ima vlast sa najvecom podrskom u narodu u celoj evropi.
Treba ponekad malo pogledati pa pricati o necemu.. ja znam da ti to nemas obicaj.. da najvise volis da pricas o stvarima o kojima ne znas nista... ali dobro...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
mob
Nokia 6120c
sa ce mladjo uleti... ja inace rusku kinematografiju gotivim sad jedva cekam 'nocnu strazu' svi mi kazu da je eXtra film...
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Ehe Zenit nisi mi rekao ranije mogao sam da ti prebacim krimi seriju brigada koja je fenomenalna ili mozda Brat I i II.

Jebi ga neki cu se obrazovati uz  jedan "obican" film visoke produkcije nego uz ono iz cega bi eventualnu mogli da se obrazuju, al Boze moj, neko ima jos uvek stavove kako rusi zive u bedi i sirotinji i nemaju i neznaju nista.

Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
Ne znam kako je tačno preveden film Night watch...film je  Smiley 1 fenomenalan (preslaba reč).

Ej dajte mu prečicu do Mladjinih slikica - Rusija, očigledno to nije video  Smile Smile

a obožavam ruske bajke, znate li gde ih mogu naći na dvx-u?  Smile  Mladjoooo  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
mob
Nokia 6120c
'night watch', to je to, trebalo bi da je stiglo kod nas u bioskope al ja cekam drugare iz zavicaja da odem da odgledam...
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Ajd vidicu nesto ovih dana, samo me napomeni  Smile.

@Zenit,Makishon

Film je odlican, mene je iskreno odusevio

 jbg ipak,

prosecan americki film visoke produkcije je nesto mnogo bolje



 Smile


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Bajke... to je najbolje sto Rusi na svetu snimaju...
Ostatak... ono sto sam odgledala... bio je tako tezak soc-realizam da se iskreno plasim da gledam bilo koji njihov film... glub..  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Citat
Ne znam, ja sam onaj "obican", "plitak" gledalac filmova, koji ce ako treba da bira izmedju jednog "obicnog" filma visoke produkcije i nekog "dubokoumnog" filma snimanog u jednoj sobi i sa nekom kamerom kojom su snimali Lenjinove govore, uvek izabrati ovo prvo.
Upravo o tome pricam, to samo neko ko nikad nije video ni iz daleka rusku kinematografiju moze da izjavi.
Rusija, konkretno Moskva je mozda i najcistiji grad evrope, grad sa fasadama koje se odrzavaju, sa metroom koji je cist ko onaj u austriji ili svajcerskoj...
Postoje drzavni interesi u koje se ulaze novac, a rusija iako je mozda propala u odnosu na nekad i dalje ima novca i trenutno pod putinom ima vlast sa najvecom podrskom u narodu u celoj evropi.
Treba ponekad malo pogledati pa pricati o necemu.. ja znam da ti to nemas obicaj.. da najvise volis da pricas o stvarima o kojima ne znas nista... ali dobro...

Kakve sada ovo veze ima? Znam sve to o Rusiji, ali ja to nisam ni spominjao. Znam da su bili u govnima, da se sada dizu iz govana, da im ide jako dobro u tome i drago mi je zbog njih. Zao mi je sto kao i mi vuku te repove komunizma, koje ce da vuku jos dugo, jer ne moze se toga tek tako lako osloboditi. Ali opet kazem, kakve to veze ima sa ovim sto sam napisao?

Jednostavno moj stav je da film mora pre svega vizuelno da mi se svidi, znaci da ima dobru produkciju. To ne znaci da cu gledati Carlijeve andjele 2 ili bad boys samo zato sto je u pitanju dobra produkcija. Od takvih filmova me trenutno zaboli glava koliko su morbidno glupi. Isto tako volim inteligentne filmove, ali preduslov da bi ih gledao je da lepo izgledaju, a ne da budu snimljeni sa budzetom od 100 eevra i u jednoj sobi.

Evo jednog primera koji nema veze ni sa Rusima ni sa Amerikancima vec jednostavno govori o onome sto pokusavam da objasnim. Ovih dana, meseci, imali ste prilike da na kioscima kupite film Mi nismo andjeli 1 i 2. Ja imam oba i razlika je neverovatna. Znaci prvi deo je sniman nekom losom kamerom, sa malim budzetom u nekoj bedi, jadu, sa veoma losom produkcijom i generalno vizuelno ne lici ni na sta. Drugi deo je snimljen tako da izgleda svetski, visoke produkcije je i meni licno je bilo zadovoljstvo da ga gledam. Drugi deo je realno prema citatima iz filma, forama i tako dalje, mozda i losiji od prvog, ali meni je daleko vece zadovoljstvo bilo da gledam taj drugi deo nego prvi i potpuno sam promenio misljenje od filmu, jer prvi deo i ako je bio kultni film nisam voleo, upravo zato sto je nekako delovao sivo, depresivno i zato mi se nije svideo.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.