Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 52 53 55 56
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: HTC Desire  (Pročitano 149450 puta)
Zvezda u usponu


Sto se grbo rodi, vrijeme ne ispravi!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1427
Zastava ~/Belgrade\Serbia\Europe\Earth
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Apple 
LeeDrOiD_V3.0.5_GB_Bravo_A2SD --ubedljivo najbrži do sad Rom koji sam probao.. samo da vidim kako troši bateriju

RCMIxHD_v3.5_DeSensenized_A2SD_t1 --ovaj sam koristio pre LeeDroida, i bio sam zadovoljan, al ovaj Lee je objasnio..

Smile
IP sačuvana
social share
.: nema granica ljudskoj gluposti :.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
HTC Desire won't be getting an official Gingerbread update

Citat
Our engineering teams have been working hard for the past few months to find a way to bring Gingerbread to the HTC Desire without compromising the HTC Sense experience you’ve come to expect from our phones. However, we’re sorry to announce that we’ve been forced to accept there isn’t enough memory to allow us both to bring Gingerbread and keep the HTC Sense experience on the HTC Desire. We’re sincerely sorry for the disappointment that this news may bring to some of you.


http://www.androidcentral.com/htc-desire-wont-be-getting-official-gingerbread-update
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
HTC strikes again!
Izgovor je toliko debilan da ni oni ne veruju u njega, ali neka imaju oni lepu istoriju apdejta na androidu (tattoo, hero, legend). Posle ovoga HTC je za mene proizvođač o kome definitivno neću razmišljati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Sony Z2
HTC strikes again!
Izgovor je toliko debilan da ni oni ne veruju u njega, ali neka imaju oni lepu istoriju apdejta na androidu (tattoo, hero, legend). Posle ovoga HTC je za mene proizvođač o kome definitivno neću razmišljati.

-heheee, nemoj 2x da kažeš....  za sada je tako, ali verujem da će ubrzo promeniti politiku. Valjda su i njima dostupne informacije o "padu" Nokia-e zbog pogrešne politike....  "desetkovanje" update-a je očigledno, da ne kažem, prisiljavanje ljudi da predju na noviji model. Takvi potezi mogu da im se obiju o glavu, samo tako....

   Kako su krenuli, bojim se da ni ja neću dobiti official Gingerbread update, majku mu.... Smile
« Poslednja izmena: 14. Jun 2011, 20:40:46 od backarelli »
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
MacOS
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Apple iP5
Ipak će biti Gingerbreada za Desire


Ovog jutra internet su preplavili komentari razočaranih korisnika na vest da, iako je bilo obećanja, HTC ipak neće omogućiti zvaničnu nadogradnju na 2.3 verziju Androida.



"Žao nam je što moramo da vas obavestimo da smo morali da prihvatimo da ovaj uređaj jednostavno nema dovoljno memorije kako bismo omogućili Gingerbread i zadržali HTC Sense na Desireu. Iskreno žalimo zbog razočaranja koje ova vest može izazvati", rečeno je se u zvaničnom saopštenju.

Međutim na zvaničnoj HTC UK Facebook strani, pre sat vremena pojavila se drugačija informacija.

"Nasuprot onome što smo rekli ranije, ipak ćemo omogućiti nadogradnju na Gingerbread za HTC Desire". Isto je nešto kasnije objavljeno i na lokalnoj HTC strani.

Iako je najpre rečeno da su programeri neuspešno mesecima radili na tome da omoguće prelazak na verziju 2.3, izgleda da je glasno nezadovoljstvo korisnika učinilo da se odluka promeni.

Desire svakako ima onoliko memorije koliko ima, a koje su rešenje u poslednjih par sati iz HTC-a našli, trenutno nije poznato.

izvor
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 300
Zastava Amsterdam
OS
Nepoznat
Browser
Internet Explorer 9.0
mob
Apple iPhone 7 Plus
Navodno, Sense nece biti bas u punom kapacitetu.
IP sačuvana
social share
iPhone 7 Plus 128GB
Samsung Galaxy S6 Edge Plus
Samsung Galaxy Note 4
iPhone 6S 64GB
HTC One M8
Samsung Galaxy S4 Black Edition
Samsung Galaxy Tab
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto se grbo rodi, vrijeme ne ispravi!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1427
Zastava ~/Belgrade\Serbia\Europe\Earth
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Apple 
tolko skuvanih romova a vi se ufatili za fabricki  Smile
IP sačuvana
social share
.: nema granica ljudskoj gluposti :.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
90% korisnika ne zanimju uopšte kuvani ROM-ovi, i ne žele da znaju jer nisu kupili telefon zbog funkcija nego zato što je IN.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Apple iPhone
Mene ne zanimaju skuvani ROMovi a kupio sam telefon zbog funkcija  Smile
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Naravno, i ja sam sada na stock ROM-u, ali sam mislio na onu gomilu fensera koji se nisu ni na gmail tj. na google account logovali na fonu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 52 53 55 56
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.