Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:13:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Iskustva sa prevozom Gea Tursa...  (Pročitano 15400 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
I to ne u avion... Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


ma hajde bre

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1730
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson C 905
Rakija i kesice supe za Ameriku ...

Brate ... mislim,  nemam komentar ...

IP sačuvana
social share
Crvenkapa posla kod babe pa je naletela na vuka,

Spasena je od Alibabe pa je zatim silovalo 40 hajduka ...

By Ljuba Moljac ... the legende died ...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 173
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
2l ... bolje ista nego nista Wink
A supu su mi rekli da obavezno ponesem, jer tih pet meseci cu uglavnom samo brzu 'ranu da je'em Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows Vista
Browser
MSIE7.0
moram da pokrenem ovu temu, iako je poslednji unos bio pre 6 meseci, ali ljudi moraju da znaju da se pripreme kada putuju geom.  isto tako, ovo je vise od info o voznji geom vec se tice i vasih, potrosackih, prava.
juce sam dosla geom za pestu i desilo mi se po drugi put da srpski carinici nisu hteli da nas puste da predjemo granicu jer je gea imala vozilo za koje nije registrovana (vise od 12 putnika).  agencija je zarad dodatne zarade od 70 eur, rizikovala da cela grupa izgubi let (inace geom obicno idu do aerodroma).  zamislite ocaj i nervozu putnika koje tretitaju kao stoku i zele da ih samo opljackaju i uzmu novac za ocajnu uslugu.  i sve te putnike ceka naporan let, a oni na samom pocetku putovanja dozive stres.  pa onda ti isti putnici narucuju taksi iz subotice.  vozaci su instruisani tom prilikom da vam kazu kako kombi iz peste vec ide da vas pokupi.  a tek referenti koji tamo rade-bezobrazluk nevidjeni.  grubi, neotesani, kao da trazite da vam oni plate.  i sve to samo zarad profita, a vi kao klijenti ste na zadnjem mestu, ma ne postojite.  i okrivljuju carinu?! koja samo radi posao i u vecini slucajeva ih pusti jer su svesni da putnici idu na let, a ovi to redovno koriste.
lopovi! aki mozete izbegnite ih! situacija sa njima me je naterala da mislim koliko u srbiji nema nikakvog zakona.  neka neko pokrene diskusiju na ovu temu-kako da se gradjani zastite i unaprede potrosacka prava.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
moram da pokrenem ovu temu, iako je poslednji unos bio pre 6 meseci, ali ljudi moraju da znaju da se pripreme kada putuju geom.  isto tako, ovo je vise od info o voznji geom vec se tice i vasih, potrosackih, prava.
juce sam dosla geom za pestu i desilo mi se po drugi put da srpski carinici nisu hteli da nas puste da predjemo granicu jer je gea imala vozilo za koje nije registrovana (vise od 12 putnika).  agencija je zarad dodatne zarade od 70 eur, rizikovala da cela grupa izgubi let (inace geom obicno idu do aerodroma).  zamislite ocaj i nervozu putnika koje tretitaju kao stoku i zele da ih samo opljackaju i uzmu novac za ocajnu uslugu.  i sve te putnike ceka naporan let, a oni na samom pocetku putovanja dozive stres.  pa onda ti isti putnici narucuju taksi iz subotice.  vozaci su instruisani tom prilikom da vam kazu kako kombi iz peste vec ide da vas pokupi.  a tek referenti koji tamo rade-bezobrazluk nevidjeni.  grubi, neotesani, kao da trazite da vam oni plate.  i sve to samo zarad profita, a vi kao klijenti ste na zadnjem mestu, ma ne postojite.  i okrivljuju carinu?! koja samo radi posao i u vecini slucajeva ih pusti jer su svesni da putnici idu na let, a ovi to redovno koriste.
lopovi! aki mozete izbegnite ih! situacija sa njima me je naterala da mislim koliko u srbiji nema nikakvog zakona.  neka neko pokrene diskusiju na ovu temu-kako da se gradjani zastite i unaprede potrosacka prava.

Apsolutno istina za previse putnika u kombiju i dodato mesto. Mada, to je bio lepsi deo putovanja... U povratku iz Budimpeste, vozac (sa odsustvom osnovne kulture da radi na njivi, a kamoli sa ljudima koji se umorni vracaju sa puta) je pravio 2 pauze od cca 30-45 minuta - jednu ispred granice u Madjarskoj, a drugu cim smo presli granicu, u Subotici. Rece covek da mora da popije kaficu i ispali pljugu, pa kako da mu zameris... Onda je ka NS krenuo preko Srbobrana, rece posle da bi izbegao da plati putarinu. Stigosmo u NS i taman kada smo bubrege vratili na mesto nakon putesestvija po lokalnom putu, majstor je shvatio da nece stici na vreme u BG kako bi jednu od putnica odvezao do BAS- a na za nju poslednji autobus tog dana, a drugu na aerodrom na vec bukiran let (napomena: vec su mu nekoliko puta to rekle dok je on ispijao gorepomenute kafice). Onda je pocelo cepanje vremensko-prostornog kontinuuma na putu NS-BG (bez preterivanja, izgledalo je kao u igrici - brz slalom po autoputu i obilaznici do Surcina). Stize ona na avion, rece ostalima u kombiju "Srecno!" sa kiselim osmehom na licu. Tu sam zvao drugara koji nas je sacekao kod NS puta kako bismo sto pre izasli iz paklene masine koju je saljivdzija sa bosanskim naglaskom i ispeglanom kosicom vozio. Priznajem, nisam imao hrabrosti da provedem niti jedan minut vise u kombiju, a kamoli jos 2 sata dok on razveze sve po Beogradu (inace je trebalo prvi da izadjemo u Zemunu, ali je majstor imao drugu rutu u glavi).
Zakljucak - izbegavajte ovu firmu u sirooooookom luku, neka vam bude alternativa samo ukoliko ne nadjete neko magare da odjasete do Budimpeste. Voznju do kuce, cime se oni dice, sam opisao gore. Pozdrav i srecan put!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Pozdrav svima,

Putovao sam cesto sa Geom i vise nemam snage da pisem o njihovim budalastinama, pesacenju preko granice, voznjom sporednim putevima a ne auto putem, voznjom od 9-10 sati koja ne bi smela da traje vise od 5 itd itd itd.
Hvala bogu, od skoro funkcionise jos jedan kombi prevoznik, voze auto putem, nemaju velika vozila, nema prelazka peske preko granice, ne idu na B. Breg i zasad nema gluposti koje je pravila Gea dok je bila monopolista.  Agencija je Terra travel iz Beograda i sa zadovoljstvom ih preporucujem.  Samo napred i ne budite alavi kao Gea.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

malena

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 3
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Opera 12.02
Citat: marko putnik 1 link=topic=500720. msg10706747#msg10706747 date=1350917760
Pozdrav svima,

Putovao sam cesto sa Geom i vise nemam snage da pisem o njihovim budalastinama, pesacenju preko granice, voznjom sporednim putevima a ne auto putem, voznjom od 9-10 sati koja ne bi smela da traje vise od 5 itd itd itd.  
Hvala bogu, od skoro funkcionise jos jedan kombi prevoznik, voze auto putem, nemaju velika vozila, nema prelazka peske preko granice, ne idu na B.  Breg i zasad nema gluposti koje je pravila Gea dok je bila monopolista.   Agencija je Terra travel iz Beograda i sa zadovoljstvom ih preporucujem.   Samo napred i ne budite alavi kao Gea.  
Ljudi meni je gea toursa preko glave, imao sam velike probleme na madjarskoj granici osim istovaranja putnika na granici po kisi morali smo i pesice da prelazimo granicu, ma to je sramota,dosta vise.
Drago mi je da se pojavio neko novi i bolji.
Sve pohvale za terra travel
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Ako smem da primetim... ovo su sve poruke clana sa jednom porukom..

OK.. za koju konkurentsku agenciju radite, pa da zavrsimo sa ovom saradom...

U suprotnom... sve napisano ide u kantu... Wink

I samo cu da napisem... kleveta je krivicno delo Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

malena

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 3
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Opera 12.02
ovo je samo iskustvo od jos jednog putnika
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Chrome 22.0.1229.94
mob
Apple iPhone SE 2020
da, kako da ne...

lock Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:13:23
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.