Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Otkrivena perverzna farma za zoofile  (Pročitano 17637 puta)
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
SonyEricsson K610i
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC Tattoo
S obzirom da su miševima noge vezane i da su namočeni u vazelin mislim da su namenjeni za žensku klijentelu i naročito izopačene muškarce (analno)
Au,sunce ti  Smile  Još ja razmišljjam za koji će im miševi,kakvi bolesnici. Smile


Slušajte priču,živa istina,drugar pre nekoliko godina uzeo neku pušku,lovačku,i on živi na periferiji Beograda,i iza njegove kuće neka divljina,ono livada pa neki šumarci,olupine od autoomobila...,i krene on sa puškom u šetnju,hteo da isproba pušku,i naleti na gancija kako jebe kera,i prišunja mu se,i iskoči pred njega sa puškom,ovaj je odsekao hehehehhe Maltretirao ga malo,i onda ga pustio,ali kad mi je opisao pozu u kojoj ga navatao,nisam mogao da verujem. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
a mislim stvarno...

postoje trenuci kada se iskreno i duboko nadam da ce u isto vrijeme da proradi minimum 15 vulkana...ma,malo rekoh...neka prorade svi...koliko ih vec ima...
ali bas da prorade...
ne kao ova "petardica" od nedavno Smile

pa da svi zajedno konacno krenemo tamo gdje smo se masovno uputili...u nista...
« Poslednja izmena: 19. Apr 2010, 21:44:35 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.356.2
mob
Tel.Me Your.Number
S obzirom da su miševima noge vezane i da su namočeni u vazelin mislim da su namenjeni za žensku klijentelu i naročito izopačene muškarce (analno)
Au,sunce ti  Smile  Još ja razmišljjam za koji će im miševi,kakvi bolesnici. Smile


Slušajte priču,živa istina,drugar pre nekoliko godina uzeo neku pušku,lovačku,i on živi na periferiji Beograda,i iza njegove kuće neka divljina,ono livada pa neki šumarci,olupine od autoomobila...,i krene on sa puškom u šetnju,hteo da isproba pušku,i naleti na gancija kako jebe kera,i prišunja mu se,i iskoči pred njega sa puškom,ovaj je odsekao hehehehhe Maltretirao ga malo,i onda ga pustio,ali kad mi je opisao pozu u kojoj ga navatao,nisam mogao da verujem. Smile

Završi priču. Pretvorili smo se u... oko! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 
e ne mogu da verujem  Smile

strasno da strasnije ne moze biti ...


ali zasto eutanazija misevima ?

da su ti misevi kod nas sad bi im beograd platio psihologe, psihijatre i proteze za te vezane noge  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Sodoma i Gomora.... Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.356.2
mob
Tel.Me Your.Number
ali zasto eutanazija misevima ?
Nije miševima nego miševa. Pa da se ne bi koprcali i oštetili rektum... hemoroide da dobije čovek Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 
ali zasto eutanazija misevima ?
Nije miševima nego miševa. Pa da se ne bi koprcali i oštetili rektum... hemoroide da dobije čovek Smile


nije ni tako nego misOvima  Smile Smile

oprostite greska ipak je pola 12  Smile

kod nas se i to leci  Smile...uspesno  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 6300
Болесници!  Smile Шта све нема у овом свету  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
S obzirom da su miševima noge vezane i da su namočeni u vazelin mislim da su namenjeni za žensku klijentelu i naročito izopačene muškarce (analno)
Au,sunce ti  Smile  Još ja razmišljjam za koji će im miševi,kakvi bolesnici. Smile


Slušajte priču,živa istina,drugar pre nekoliko godina uzeo neku pušku,lovačku,i on živi na periferiji Beograda,i iza njegove kuće neka divljina,ono livada pa neki šumarci,olupine od autoomobila...,i krene on sa puškom u šetnju,hteo da isproba pušku,i naleti na gancija kako jebe kera,i prišunja mu se,i iskoči pred njega sa puškom,ovaj je odsekao hehehehhe Maltretirao ga malo,i onda ga pustio,ali kad mi je opisao pozu u kojoj ga navatao,nisam mogao da verujem. Smile


Dogy style, al bukvalno  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.