Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 00:17:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: problem sa fb profilima  (Pročitano 1138 puta)
17. Apr 2010, 14:35:11
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 567
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
SonyEricsson k800
-pokusat cu sto krace da objasnimmada nece biti kratko.
-imam profil na fejsbuku koji koristim prvenstveno za igranje pokera.profil je zasticen tako da samo prijatelji kojih je mali broj mogu ga videti,,email,niko ne moze videti,kojekakve poruke linkove,itd,uopste ne otvaram,---
-imam profil na fejsbuku koji koristim iskljucivo za poker,nemam ni jednog prijatelja,cak ni sam sebi nisam prijatelj.profil je napravljen sa drugog kompjutera,normalno razlicite lozinke kako za fb,,tako i za email,razlicit je i email.---
-sin mi ima profil na fejsbuku,povremeno igra poker,njegovi podaci su dostupni,i otvoreni za sve,sin i ja smo prijatelji na fejsbuku,,izuzev ovog drugog mog profila da ponovim na kojem nemam ni jednog prijatelja.
-----pre 2 dana prva dva pomenuta profila,su u toku noci(mislim da se kaze hakovali)i normalno skinuli sve cipove koje sam imao na njima(na prvom 500miliona,na drugom profilu 300miliona,mada to i nije sad bitno)problem je bio sto nisam mogao uopste pristupiti nalogu ni za jedan profil jer je sifra promenjena,,kako za fb,tako i za e mail.za prvi profil sam uspeo da se povratim koristeci alternativnu adresu za e mail,trazeci novu lozinku,i normalno onda trazeci novu lozinku za fb,
--danas sam usao sa sinovim profilom na poker,on je imao 2 mil cipova,nakon par sekundi me je izbacilo sa pokera,zatim sam pokusao ponovo uci medjutim nije prihvacao lozinkukao i kod gore navedenog slucaja,ponovio sam postupak sa trazenjem nove lozinke za fb,,i za email,,,kada sam uspeo dobiti nove lozinke usao sam ponovo na fb i na poker ,i normalno nestala su i ta 2 miliona.
----moje pitanje glasi,,,kako je moguce da mi se provali u 3 razlicita profila od kojih je jedan cak napravljen sa kompjutera iz druge drzave(to je drugi pomenuti profil)koji poseduju totalno razlicite lozinke i totalno razlicite email sdrese....kompjuter sam dkenirao sa antimalwerom(onaj koji je free na netu)i sa avast profesional.ni jedan nista nije nasao..moj strah se ocituje u tome da mi je neki program ili virus ubacen u kompjuter,koji lako prepoznaje lozinke,ako se bilo ko razume u ovu problematiku veoma bih bio sretan da mi pomogne,jer se ne usudim vise ni pokretati aplikaciju pokera na fejsbuku,a zelja mi je velika,,kako da prevazidjem ovaj problem da mogu sa mirom da nastavim sa igrom bez velikog straha da se ne ponovi..
IP sačuvana
social share
....U prevelikom zanosu, zbog mrve savršenstva događalo se da počinim obilje neoprostivih grešaka.
Najveća od njih je bila sto sam se bavio znacima, umesto da pazim na predznak....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia N95 8gb
« Poslednja izmena: 17. Apr 2010, 14:44:54 od crni scorpion »
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 00:17:34
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.