Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 18:46:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Resident Evil: AfterLife  (Pročitano 9068 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


GROBARI Herceg-Novi

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1113
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.55
mob
LG KU990
hvala mada i dalje nema dobrog snimka
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
mob
Sendo 
Pogledah prvih 30 min i vec se uhvatih za glavu. Spoiler
Prvo pochetak. Onoliko ljudi, jedan zombi na sred kishe. Kako je tu dospeo? Zashto stoji tu pozerski? Onaj koji ju je pogledao biva ugrizen. Poenta? Msm kapiram da je hteo da napravi scenu, ali i ta scena mora da ima smisao. Drugo onaj napad na bazu i njeno samounishtenje.  Celo ono "Alice clones" iz proshlog dela, sa Alice psycho powers je sredjeno sa jednim samounishtenjem. Uz sve to Alice je ubrizgan serum kojim gubi mocu. Msm koja je poenta toga? Zashto? Ako si napravio onoliki fuss u trojci sa klonovima Alice, koja bdw nije lik iz igre na kojoj se film zasniva, vec napravljena za keca, a poshto je Paul W.S. Andersen ozenio, onda je morao da je pretvori u super ribu, a da likove iz igre (koji su u njoj bili nosioci radnje i prezivljavali sve i svashta) trpa kao deo scenografije. Svi likovi iz igre (Jill Valentine, Clare Readfield, Chris Redfield ) su nesposobni za bilo kakvu radnju sem da stoje i ponashaju se zachudjeno. Albert Wesker je predstavljen na sramotan nachin, bez objashnjavanja shta je on zapravo (mada se do kraja filma sazna) i kao manijaka koji ne razmishlja, i ubija sve shto mu kaze ne. Msm da ne idem dalje
Znam da ce mi neko reci da je ovo pop corn film, ali toliko toga ima koje je wrong, da me sprechava da ga gledam i kao takvu vrstu zabave. Uz to Mila Jovovic nije za glumu uopshteno, jer ne ume da glumi, rechenice izgovara kao dete od 15 god, i jedini razlog zbog kojeg je u ovom filmu je pomenuti brak.
« Poslednja izmena: 12. Sep 2010, 22:54:07 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
  Šta da napišem o ovom hitu koji sam večeras konzumirao.Klasična zabava.Ovde su (pošto sam pročitao sve  stranice iza)  moji prethodnici koji su videli film uglavnom rekli sve šta je važno i što se tiče samog filma.Mogu samo da napišem da je reditelj P.Anderson zanatski dobro uradio posao snimivši  još jedan nastavak čija je svrha samo blagajna i on to ovde ne krije.Podrazuimeva se da je svaku sličnost čiji su intelektualni vlasnici braća Vahovski  pošteno platio.
  Kopija filma je  loša ali sam ipak mogao da vidim ceo film jer nije (za razliku od nekih koje sam video) bilo slučaja napuštanja projekcije.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Jednom recju "prosek"  Smile Ubedljivo najgori "Resident Evil" do sada mada verovatno ce da rade jos 2 dela tako da ce verovatno neki od njih poprimiti epitet "najgori"  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


GROBARI Herceg-Novi

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1113
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
LG KU990
previse laprdaju sa matrix fintama.dosta toga su hteli samo da precrtaju iz resident evil 5 igre Smiley sto mi je recimo bilo interesantno.u svakom slucaju obozavam resident evil video igre pa mi je i ovo bilo dobro ali mnogo su zapeli da peglaju sa "3D" fintama.wesker je inace kao najzeznutiji lik u igri i zasluzan za dosta toga loseg i ubili ga kao bebu na pravi americki nacin koji se prikazuje u stotinjak filmova,metluše mu atomsku a on pojma nema Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Da dzabe ne otvaram novu temu, posto je rano za trailer itd...

Resident Evil: Retribution is an upcoming 2012 3D science-fiction action film written and directed by Paul W. S. Anderson. It is the fifth installment in the Resident Evil film series, which is based on the Capcom survival horror series Resident Evil.

The film has many returning actors and characters, along with new characters from the video game not featured in the films. Filming will take place from October to December 2011 for a scheduled release date of September 14, 2012.

Principal photography is scheduled to take place for 55 days from October 10 to December 23, 2011

Filming locations include Toronto at Cinespace's Kipling studio facility, Tokyo and Moscow. Resident Evil: Retribution will be shot in 3D, like with Resident Evil: Afterlife. Paul W. S. Anderson returned as writer and director, Glen McPherson serves as director of photography and Kevin Phipps as production designer.

An element from the fourth video game called the Las Plagas parasite will play a part in the film and will allow the undead to "run around, ride motorbikes, and shoot machine guns". An action scene taken from the fifth video game where the characters are driving a Hummer while being chased by zombies; for the film the Hummer was changed to a Rolls Royce Phantom.

Returning from the previous film are: Milla Jovovich as Alice, Sienna Guillory (Jill Valentine) and Boris Kodjoe (Luther West). Shawn Roberts (Albert Wesker) reportedly makes a cameo appearance.[9] Colin Salmon who played James "One" Shade and Michelle Rodriguez who played Rain Ocampo in the first film returned. Oded Fehr who portrayed Carlos Olivera in the second and third film also returned.

The characters, Ada Wong, Leon S. Kennedy (played by Johann Urb) and Barry Burton will appear in the film.Ali Larter (Claire Redfield), Wentworth Miller (Chris Redfield) and Spencer Locke (K-Mart) will not return and their absence will be explained by their characters being captured by Umbrella.

Resident Evil: Retribution is scheduled to be released on September 14, 2012.
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 18:46:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.