Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 06:39:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kolege (i ljudi uopsteno) me ne postuju  (Pročitano 6082 puta)
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
pa Stojke prijatelju, daj neko mišljenje Smile

Da sam tvom mestu napravio bi korenite promene ne slazem se ni sa shonetom 83 da to treba da se radi polako vec iskljucivo korenite promene. I da ne budi zbunjen sa ralicitim misljenjima jedino je vazno(mislim da se svei slazu) da ako to zajsta zelis treba da budes ''bezobraza'' i to prema manjm ljudima od sebe (ako je posao u pitanju prema onima kojima si nadredjen), takodje je vrlo vazno nauciti jednu kratku rec koji mnogi imaju problem da nauce a  to je NE. Promene ce doci pre ili posle, u boljem slucaju pre u svakom slucaju posle.
IP sačuvana
social share
Im a Gamer i have Many lives
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4910
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Poznajem nekoliko ljudi koji su takvi i provalio sam da im je glavni problem samopouzdanje...jednostavno,boje se reakcije ako odbiju nekoga za nesto iako bi ta reakcija bila nikakva u najcescem broju slucajeva...treba malo misliti o sebi,sta tebi odgovara i sta ti hoces,a ne da razmisljas sta drugima treba...u redu je pomoci nekome ako mu stvarno treba pomoc,a sto se tice nekih usluga u firmi gde nekoga mrzi da nesto uradi pa tebe salje,to je cisto izivljavanje...moras da preseces i kazes ne mogu,nemam vremena,imam nesto drugo da odradim,itd...potrudi se jer niko drugi ne moze da to uradi umesto tebe...treba mnogo volje da se menjas "iz korena" ali moras ako zelis da te ljudi postuju....ako zelis da budes lider,moras da se ponasas kao lider,a ne kao potrcko...
IP sačuvana
social share
tvrdji od hard core-a

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Sve neki novi likovi postavljaju teme sa problemima. A sta kao mi starosedeoci smo normalni  Smile

Procitaj, Secrets of the alpha male - Carlos Xuma, zatim uzmi druge slicne knjige koje se bave ovom tematikom i samousavrsavanjem i citaj. Citaj, citaj sve dok ne skapiras stvari u kojima gresis.

Proces menjanja sebe traje godinama. Jer ti si mentalno programiran na takvo ponasanje slabica od malih nogu (znaci takodje godinama). Ne mozes ocekivati da ga promenis preko noci. Nije prirodno. Znaci ni jedan savet ti na forumu ne moze pomoci. Nego zapni, iskoristi tu zelju za promenom u pravom smeru... citaj, uci, gledaj kako se ponasaju cenjeniji i samopozudaniji od tebe. Gledaj nacin na koji govore, sta pricaju, i zapamti ovaj savet "Fake it until you make it!"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 
Citat
  prekidaju me u pola recenice a ja im dozvoljavam.  slabic sam znam i to svi koriste.

najgore od svega mi je ovo "znam"
ja sa tobom ne bih ni sedela za istim stolom a ne slusala sta ti imas da kazes.




*ovakva tema je skoro bila. opet zajebancija istog clana kome samosazaljenje nije dovoljno na jednoj temi pa otovrio jos jednu da ga mi "bodrimo"
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
LG 4X HD
mozda je suvisno pitanje .. ali kakav si na drugim poljima? .. porodica, zena, devojka, neki sport? .. sta god?

ili je to samo u poslu  Smile
Kapiram da je takav na svim poljima, ne verujem da tako nešto može da bude ograničeno na samo jednu oblast života.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
U krajnjem slucaju zamaskiraj svoju nesposobnost arogancijom. Pa vidis da sve zvezde to rade. Pogledaj dokle je Tanja Savic dogurala izigravajuci besnilo, do incidenta i incesta sa svojom rodjenom kosom... ili vidi onog malog cigancica u Farmi. "Kad umislis da si genije, to i postanes." Stavi krunu na glavu i reci im "ja sam kraaaaaaalj"  Smile

Salim se, onaj prethodni moj post je pravi. A ti sandrice ne kaki i idi uzmi iglu i ubodi nekog u guzu. Covek vidi da je slab i zeli to da promeni. To nije sramota, znam gomilu slabica koji svoju slabost svaljuju na porodicu ili okolinu. Ili je nisu ni svesni. Zato "shut up your piehole"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 
Citat
  A ti sandrice ne kaki i idi uzmi iglu i ubodi nekog u guzu. Covek vidi da je slab i zeli to da promeni. To nije sramota, znam gomilu slabica koji svoju slabost svaljuju na porodicu ili okolinu.

hm... sad bi ti nesto rekla za taj ubod u guzu  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Procitaj, Secrets of the alpha male - Carlos Xuma, zatim uzmi druge slicne knjige koje se bave ovom tematikom i samousavrsavanjem i citaj. Citaj, citaj sve dok ne skapiras stvari u kojima gresis.
To bas i ne funkcionise tako u realnom zivotu...

Procitas, uvidis, i onda promenis, i onda si Svarci iz najboljih dana Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Citat
Procitaj, Secrets of the alpha male - Carlos Xuma, zatim uzmi druge slicne knjige koje se bave ovom tematikom i samousavrsavanjem i citaj. Citaj, citaj sve dok ne skapiras stvari u kojima gresis.
To bas i ne funkcionise tako u realnom zivotu...

Procitas, uvidis, i onda promenis, i onda si Svarci iz najboljih dana Smiley

Neka procita dva put. Smile
Ali to nije ceo savet, i rekao sam mu da ne moze preko noci.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1145
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Google je Majka...
IP sačuvana
social share
Always Improvise!  _     _     _     _
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 06:39:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.