Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 19:22:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nevinost  (Pročitano 29187 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Ako ako Dulac, samo je bitno da si ti lepo napusio na finjaka sve one koji se ne slazu sa tobom  Smile  Mogao si prosto argumentovano da odbranis stvar, medjutim, ne bi bio ti kad ne bi ubacio neku licnu notu. Jebao te taj cinizam vise, kontam da ti je to imidz al' ne moras svuda da ga ubacujes  Smile

Elem, ovo sto cu sad da napisem ce da zvuci kao pravdanje iako me bas zabole moje osmomindjusno uvo za misljenje pa...99 % ljudi, a kamoli ljudi sa foruma  Smile Ali cisto da ti ne ostanem duzna za to napusavanje na finjaka :


Citat
ili klinjo, još bolje poslušaj onu mizantropkinju, kojoj je "celo društvo prslo i zagazilo u pogrešne vrednosti" itd...
ma da, ljudi su zli..

Hahhahaha, sjajno Smile Pa evo da ti objasnim, posto ocigledno imas problem razdvajanja nekih pojmova. Imati lose misljenje o necemu ne ide uvek u paketu sa mrznjom necega....Da da, sad znas, sasvim je moguce  ((:  Iako nemam neko preterano dobro misljenje o celokupnom ljudskom rodu, ne mrzim ga nimalo (zadnji put kad sam proverila mizantropija je mrznja prema ljudskom rodu, zaziranje od ljudi, nigde se nije pominjalo lose misljenje o njima Smile ) Uostalom, zar moras da budes mizantrop da bi video koliko su ljudi manjkava rasa, koliko je drustvo dekadentno, koliko ljudi jesu zli? Pa bre, skoro svako zlo dolazi od nas, silujemo i unistavamo sve sto nam se nadje na putu, za nase unistenje cemo jedino mi sami biti krivi, niko drugi  Smile Ljudi ako nisu zli onda su beskrajno glupi, ili plitki, slabi, povodljivi. Ono dobro sto postoji u covecanstvu se konstantno bori protiv tih losih stvari koje su daleko vise drustveni normativi od tih dobrih. A o drustvu necu da pricam, nije samo savremeno drustvo bolesno i dekadentno, svako drustvo je bilo na svoj nacin bolesno i izopaceno jer su ljudi oduvek bili takvi. To nema veze sa mrznjom ljudi, to je cinjenicno stanje  Smile I ti mislis da je drustvo merodavno da odredjuje neke norme normalnog ponasanja, jos gore da treba ''slusati'' drustvo? Pa to je van svake pameti, pogotovo sto danas svako moze da promovise svoje vrednosti koje masa tao lako i bez ispitivanja prihvata...Danas bre svako promovise svoje ''vrednosti'' i postavlja svoje normative, te pederi i lezbejke, te feministkinje te swingeri te crkva i vernici, raznorazni aktivisti, magazini koji promovisu glamurozni Cosmo zivot i sve moralne ''principe'' koji idu uz to  Smile I sta ces onda leba ti od toga da prihvatis?!


Mislim...I ta Karleusa koju ti toliko ne podnosis i te stvari koje ona promovise...To su isto neke ''vrednosti'' koje se serviraju sirokim narodnim masama koje to prihvataju i ustaljuju kao neki drustveni normativ, samim tim sve to postaje nesto sto odredjuje ''drustvo''. Pa je'l bi ti to prihvatio kao neko normalno ponasanje?!  Smile 


Na kraju krajeva, uvek su veliki ljudi bili ti koji su odstupali od opsteprihvacenih drustvenih normi i puteva  Smile Jer to je oduvek bilo, i bice, ljudima se lako manipulise.


Postoje neki principi u drustvu i pravila koja moraju da se ispostuju ako hoces normalno da se uklopis u svakodnevni zivot jer nije svako od nas jedini na svetu, mora da se pazi i na druge ljude. Sa tm u vezi slazem se sa postojanjem nekih normi koje odredjuje drustvo jer ne moze svako da radi sta mu dune, inace bi zavladala anarhija...
Ali pustiti drustvo i druge ljude da nam odredjuju ono za sta mi sami treba da pratimo svoj zeludac, tamo gde su jedino nase zelje i potrebe bitne je... Smile

Jedno je kako drustvo kaze da moram da se ponasam na ulici, ali da mi drustvo diktira sta cu da radim u svom krevetu iza svoja 4 zida...I da mi drustvo diktira sta treba da ''zelim''...Ne pada mi na pamet. Ko god se tome prepusti za mene je samo jedan obican zivotni papucar i beskicmenjak.

I jedna stvar...Ti sam sa sobom ne mozes da se dogovoris, u jednom trenutku govoris kako to drustvo odredjuje, u drugom trenutku kazes kako faktor drustva nije bitan toliko koliko to da nam neke stvari odredjuju nagoni i da njih treba da slusamo. Odluci se, ne moze i jedno i drugo obzirom da je to obicno u sukobu. Nase zelje i ono sto drustvo kaze da je ispravno obicno su nebo i zemlja. Neke stvari moramo da podredimo ''drustvu'' i ljudima, neke ne. Za mene seks je jedna od njih. 0cigledno se ne slazemo, medjutim to nije moglo normalno da se kaze, ocigledno.



Eto. Izvinjavam se na offu i na davljenju, nece se nastaviti posto sam otprilike napisala sta sam imala na umu, mislim da je diskusija dalje besmislena. Pogotovo sto ce sad Dulac da me napusi nikad gore, pa diskusija moze da se nastavi samo u smeru medjusobnih penala. Napisi sta hoces, boli me uvo, necu ti odgovoriti na prozivku u svakom slucaju.  Smile  Evo ti cvetic, posto ipak nisam mizantrop  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Neću da te „napušim nikad gore“, ako ništa, bar zato što si imala toliko pristojnosti da mi se obratiš direktno, a ne poput nekih ...individua...ovde. A i, iskreno, sviđa mi se odgovor. Mogao bih samo da odgovorim "slažem se", ali moram da opravdam imidž koji negujem, zar ne ?  Smile

Nisam baš ljubitelj kucanja, i izbegavam da širim priču tamo gde nije potrebno, zato se trudim da pišem sažeto i jezgrovito, ne volim da obrazlažem. Ali ajde...

kada sam napisao "određuje društvo i određuju nagoni", upravo sam napisao suštinu tvog posta. Dakle, sa jedne strane imamo ustaljene norme, društvene konvencije, čije nepoštovanje većina sankcioniše u vidu izopštavanja iz zajednice, prezira, ignorisanja... Između ostalog, to su norme ponašanja koje je društveno prihvatljivo. Da li je nešto "normalno", upravo je većina merodavna da odluči. Npr. većina je odlučila da sa decom uzrasta do četrnaest godina ne smeš da imaš seksualni odnos, i proglasila takvo ponašanje nenormalnim, (naravno, snabdevši ga i krivično-pravnom sankcijom). To je ono što si i ti napisala -

Citat
Postoje neki principi u drustvu i pravila koja moraju da se ispostuju ako hoces normalno da se uklopis u svakodnevni zivot jer nije svako od nas jedini na svetu, mora da se pazi i na druge ljude.

Ali to se ne odnosi na intimu. U pravu si, šta ti radiš u svojoj sobi, je isključivo i samo tvoja stvar.
Ali ja nigde nisam napisao - "klinjo, skini mrak, jer će ti se drugi smejati". Ne.

I u pravu si, ja mislim da je drustvo merodavno da odredjuje neke norme normalnog ponasanja, tačnije, da treba ''slusati'' drustvo. U primeru koji sam naveo je to više nego očigledno. A to što ti kažeš, da pederi i lezbejke promovišu svoja prava, pa to je njihova stvar, ali većina ih proglašava za nenormalne. Pritom ne mislim na definiciju SZO da je to "stvar izbora" već na faktičko stanje. Kada bi većina smatrala da je to normalno, onda bi to zaista i bilo normalno, a mi koji se tome protivimo, bili bi nenormalni. verovala ili ne, tako je.
A Karleuša i njeni poklonici... to je samo stvar primitivizma i lošeg ukusa, nije baš priča o normalnosti.

S druge strane postoje potrebe koje ti diktiraju nagoni. Nisam nigde napisao klinji da mora da skine mrak jer će ga proglasiti za ludaka. Ne, već sam ukazao da znam ljude koji se već približavaju trećoj deceniji, koji nemaju nikakav seksualni život, i imaju debele probleme zbog toga. Vremenom, ta paranoja postaje sve gora, a šanse da se vrate u "normalan" kolosek sve manje. Napisao sam i da nije bitno da li će to uraditi i sa 22, ali sve dok radi nešto na tom planu ! Samo kada bi zaista i pročitala moj post... A sa koliko godina je "normalno" imati seksualni život, ne određuje društvo, posebno ne psiholozi i njihova kvazi-nauka, već isključivo nagoni ! Možda će vremenom postati normalno da se to radi  već sa 13, čim se uđe u polnu zrelost, ko smo mi da sudimo o tome ? Ali nikada neće biti normalno da se to ne radi, ili da se počinje u tridesetoj ! Ne zbog društva, nego zbog prirode !

Ne mora on uopšte da skine mrak što se mene tiče ! Ali garantujem da će vremenom postati ozlojeđen i sjeban. Ne, kako me neki pogrešno tumače, zato što to rade svi ostali, nego zato što će time potiskivati osnovni ljudski nagon !

Citat
u jednom trenutku govoris kako to drustvo odredjuje, u drugom trenutku kazes kako faktor drustva nije bitan toliko koliko to da nam neke stvari odredjuju nagoni i da njih treba da slusamo.

Tako je ! Npr. meni se iskreno je*e šta o meni misli društvo. Nosim minđuše, slušam i trens između ostalog,moja stvar... Sve dok se ponašam na način na koji nikoga ne povređujem niti ugrožavam, to se samo mene tiče.
Ali istovremeno slušam svoje nagone,radim ono što je predodređeno ljudskom prirodom (imam seks).


a to, da su "Na kraju krajeva, uvek su veliki ljudi bili ti koji su odstupali od opsteprihvacenih drustvenih normi i puteva".... hm.... Nikola Tesla, svakako jedan od najvećih ljudi u istoriji, pored sve genijalnosti, nikada nije bio sa ženom (vrlo verovatno). Ali to je primer koji se ne ponavlja. Strogo uzevši, ni on nije bio baš normalan...

i još ovo -

Citat
Pa bre, skoro svako zlo dolazi od nas, silujemo i unistavamo sve sto nam se nadje na putu, za nase unistenje cemo jedino mi sami biti krivi, niko drugi

ne moraš meni to da pričaš, ja sam bio najglasniji na onoj temi gde je onaj bolesnik šutnuo ono mače, ja vrlo dobro znam koliko su ljudi uglavnom loši i destruktivni...ali se oštro protivim svakoj generalizaciji ! Niko nije merodavan, pa ni ti, da sve ostale svrstavaš u jedan koš.

 Smile
« Poslednja izmena: 11. Apr 2010, 01:30:54 od Дулаћ »
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


create...destroy...enjoy!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2941
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia ????
Ako ako Dulac, samo je bitno da si ti lepo napusio na finjaka sve one koji se ne slazu sa tobom  Smile  Mogao si prosto argumentovano da odbranis stvar, medjutim, ne bi bio ti kad ne bi ubacio neku licnu notu. Jebao te taj cinizam vise, kontam da ti je to imidz al' ne moras svuda da ga ubacujes  Smile

Elem, ovo sto cu sad da napisem ce da zvuci kao pravdanje iako me bas zabole moje osmomindjusno uvo za misljenje pa...99 % ljudi, a kamoli ljudi sa foruma  Smile Ali cisto da ti ne ostanem duzna za to napusavanje na finjaka :


Citat
ili klinjo, još bolje poslušaj onu mizantropkinju, kojoj je "celo društvo prslo i zagazilo u pogrešne vrednosti" itd...
ma da, ljudi su zli..

Hahhahaha, sjajno Smile Pa evo da ti objasnim, posto ocigledno imas problem razdvajanja nekih pojmova. Imati lose misljenje o necemu ne ide uvek u paketu sa mrznjom necega....Da da, sad znas, sasvim je moguce  ((:  Iako nemam neko preterano dobro misljenje o celokupnom ljudskom rodu, ne mrzim ga nimalo (zadnji put kad sam proverila mizantropija je mrznja prema ljudskom rodu, zaziranje od ljudi, nigde se nije pominjalo lose misljenje o njima Smile ) Uostalom, zar moras da budes mizantrop da bi video koliko su ljudi manjkava rasa, koliko je drustvo dekadentno, koliko ljudi jesu zli? Pa bre, skoro svako zlo dolazi od nas, silujemo i unistavamo sve sto nam se nadje na putu, za nase unistenje cemo jedino mi sami biti krivi, niko drugi  Smile Ljudi ako nisu zli onda su beskrajno glupi, ili plitki, slabi, povodljivi. Ono dobro sto postoji u covecanstvu se konstantno bori protiv tih losih stvari koje su daleko vise drustveni normativi od tih dobrih. A o drustvu necu da pricam, nije samo savremeno drustvo bolesno i dekadentno, svako drustvo je bilo na svoj nacin bolesno i izopaceno jer su ljudi oduvek bili takvi. To nema veze sa mrznjom ljudi, to je cinjenicno stanje  Smile I ti mislis da je drustvo merodavno da odredjuje neke norme normalnog ponasanja, jos gore da treba ''slusati'' drustvo? Pa to je van svake pameti, pogotovo sto danas svako moze da promovise svoje vrednosti koje masa tao lako i bez ispitivanja prihvata...Danas bre svako promovise svoje ''vrednosti'' i postavlja svoje normative, te pederi i lezbejke, te feministkinje te swingeri te crkva i vernici, raznorazni aktivisti, magazini koji promovisu glamurozni Cosmo zivot i sve moralne ''principe'' koji idu uz to  Smile I sta ces onda leba ti od toga da prihvatis?!


Mislim...I ta Karleusa koju ti toliko ne podnosis i te stvari koje ona promovise...To su isto neke ''vrednosti'' koje se serviraju sirokim narodnim masama koje to prihvataju i ustaljuju kao neki drustveni normativ, samim tim sve to postaje nesto sto odredjuje ''drustvo''. Pa je'l bi ti to prihvatio kao neko normalno ponasanje?!  Smile 


Na kraju krajeva, uvek su veliki ljudi bili ti koji su odstupali od opsteprihvacenih drustvenih normi i puteva  Smile Jer to je oduvek bilo, i bice, ljudima se lako manipulise.


Postoje neki principi u drustvu i pravila koja moraju da se ispostuju ako hoces normalno da se uklopis u svakodnevni zivot jer nije svako od nas jedini na svetu, mora da se pazi i na druge ljude. Sa tm u vezi slazem se sa postojanjem nekih normi koje odredjuje drustvo jer ne moze svako da radi sta mu dune, inace bi zavladala anarhija...
Ali pustiti drustvo i druge ljude da nam odredjuju ono za sta mi sami treba da pratimo svoj zeludac, tamo gde su jedino nase zelje i potrebe bitne je... Smile

Jedno je kako drustvo kaze da moram da se ponasam na ulici, ali da mi drustvo diktira sta cu da radim u svom krevetu iza svoja 4 zida...I da mi drustvo diktira sta treba da ''zelim''...Ne pada mi na pamet. Ko god se tome prepusti za mene je samo jedan obican zivotni papucar i beskicmenjak.

I jedna stvar...Ti sam sa sobom ne mozes da se dogovoris, u jednom trenutku govoris kako to drustvo odredjuje, u drugom trenutku kazes kako faktor drustva nije bitan toliko koliko to da nam neke stvari odredjuju nagoni i da njih treba da slusamo. Odluci se, ne moze i jedno i drugo obzirom da je to obicno u sukobu. Nase zelje i ono sto drustvo kaze da je ispravno obicno su nebo i zemlja. Neke stvari moramo da podredimo ''drustvu'' i ljudima, neke ne. Za mene seks je jedna od njih. 0cigledno se ne slazemo, medjutim to nije moglo normalno da se kaze, ocigledno.



Eto. Izvinjavam se na offu i na davljenju, nece se nastaviti posto sam otprilike napisala sta sam imala na umu, mislim da je diskusija dalje besmislena. Pogotovo sto ce sad Dulac da me napusi nikad gore, pa diskusija moze da se nastavi samo u smeru medjusobnih penala. Napisi sta hoces, boli me uvo, necu ti odgovoriti na prozivku u svakom slucaju.  Smile  Evo ti cvetic, posto ipak nisam mizantrop  Smile

 Smile Smile Smile

mislim da ne valja imati osam mindjusa u jednom uvetu...
 Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


create...destroy...enjoy!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2941
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia ????

A to što ti kažeš, da pederi i lezbejke promovišu svoja prava, pa to je njihova stvar, ali većina ih proglašava za nenormalne. Pritom ne mislim na definiciju SZO da je to "stvar izbora" već na faktičko stanje. Kada bi većina smatrala da je to normalno, onda bi to zaista i bilo normalno, a mi koji se tome protivimo, bili bi nenormalni. verovala ili ne, tako je.

Mrzi me da citam ceo, samo ovde moram da te ispravim. Strasno je to sto sexualna izopacenost (kako mi "nenormalni" to volimo da kazemo Smile) podvedena pod devijacije, u prevodu, u istom je rangu kao i npr klempave usi! A ako se 80%+ ne slozi s tim i i dalje smatra da je to nenormalno, onda je to "teror vecine".
Izvinjavam se na offu, cisto sam hteo da dodam...
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


"Uvek ima neko jači".

Zodijak
Pol Žena
Poruke 46661
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1045
Ima 18 god.  i jos sam nevin. Osecam se u poslednje vreme jadno zbog toga. Zeleo bi da izgubim nevinost sa malo starijom devojkom(24-25god) ali nemam hrabrosti da pridjem takvoj devojci jer predpostavljam da ce me ispalit. Molim vas daj te mi savete da li da odustanem od svog sna pa da nadjem neku mojih godina ili se moj san moze realizovati. Jer po mom misljenju devojka koja oduzme momku nevinost treba da bude ponosna na svoje delo jer je nekome omogucila da postane muskarac i ostace vecito u necije secanju.


Nema potrebe da se osecas jadno, pa zivot je pred tobom  Smile Smile
Ta nevinost se ceni samo dok se ne izgubi Wink Ja mislim da je najbolje da nadjes devojku
koja ima isti problem... Tj. treba joj neko s kim ce da se seksa i to je to...  Smile
Sto bi isao u javnu kucu i dozivljavao traume... tamo nema ljubavi  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Citat
tamo nema ljubavi
Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Crazy Frog, where are you now ???

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 245
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Citat
tamo nema ljubavi
Smile

Laze jasikasi, laze...  propaganda... nemoj im verovati...  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Čudno je kako je malo potrebno da budemo srećni, a još je čudnije kako nam baš to malo nedostaje...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
SonyEricsson W800i
Citat
tamo nema ljubavi
Smile

Laze jasikasi, laze...  propaganda... nemoj im verovati...  Smile Smile Smile
Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia N70
Ima 18 god.  i jos sam nevin. Osecam se u poslednje vreme jadno zbog toga. Zeleo bi da izgubim nevinost sa malo starijom devojkom(24-25god) ali nemam hrabrosti da pridjem takvoj devojci jer predpostavljam da ce me ispalit. Molim vas daj te mi savete da li da odustanem od svog sna pa da nadjem neku mojih godina ili se moj san moze realizovati. Jer po mom misljenju devojka koja oduzme momku nevinost treba da bude ponosna na svoje delo jer je nekome omogucila da postane muskarac i ostace vecito u necije secanju.


Nema potrebe da se osecas jadno, pa zivot je pred tobom  Smile Smile
Ta nevinost se ceni samo dok se ne izgubi Wink Ja mislim da je najbolje da nadjes devojku
koja ima isti problem... Tj. treba joj neko s kim ce da se seksa i to je to...  Smile
Sto bi isao u javnu kucu i dozivljavao traume... tamo nema ljubavi  Smile
Tnx na savetu probacu pa se nadam da cu uspeti.
« Poslednja izmena: 12. Apr 2010, 21:23:31 od duff91 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 19:22:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.