Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 06:38:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 125 126 128
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Call of duty7:Black Ops  (Pročitano 145317 puta)
Zvezda u usponu

Ja sam @dakon (nisam banovan)

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1305
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nec Vivaz U5i
Mozika nema nikakve veze sa igrama jer je ovo tema za igre,ako se neodnosi to na moziku iz igre koja se takodje dobija u sastavu sa original igrom...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


i shall say this only once...

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 728
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.83
mob
Nokia n95
Odradi sledece:



Ja imam grafiku 9600 GT AMD 8650 2.30 GHz 3 GB RAM ddr2 i onako koci mi na max detaljima

Ako neko hoce da igramo neka me doda na steam:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198044883757
hvala ! radi sad bez problema  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft: Uklonjen link.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Влади́мир Р. Мака́ров

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 141
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Flock 2.6.1
mob
Samsung Galaxy SM-N9005
Znaci "moziku" kao i windows koristis piratsko,a za igre se pravis pametan jer imas par orginal naslova i mislis da svi trebaju da kupuju orginal.

Edit:

@Vikron da te odmah razocaram ali samo jedan dan nakon gasenja piratskih servera Alteriwneta i alterOpsa neki su vec ponovo sa drugih lokacija uspesno proradili,tako da MW2 je od malo pre opet funkcionalan,evo i dokaza sa mog kompa:

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

iw4mp 2012-03-29 13-16-41-85.png
(1238.13 KB, 1440x900)
iw4mp 2012-03-29 13-16-49-89.png
(811.33 KB, 1440x900)
« Poslednja izmena: 29. Mar 2012, 13:20:30 od Zlok@$ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ja sam @dakon (nisam banovan)

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1305
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nec Vivaz U5i
E koji ono ti bese na steam mislim da te imam ja sam onaj sto ti je dao BF3 LE Smiley samo sto sad imam drugi accc
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


i shall say this only once...

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 728
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.83
mob
Nokia n95
E koji ono ti bese na steam mislim da te imam ja sam onaj sto ti je dao BF3 LE Smiley samo sto sad imam drugi accc
da ja sam aleksandar023 na steamu  Smile

nazalost opet mi igra koci,stvarno neznam u cemu je problem,pre sa starom grafickom mi je mnogo bolje radila igra...jedino da probam da skinem nove drajvere mada nebi trebalo da je to problem...plus mi jos steam stalno izbacuje kako steam radi na verziji od 32 bita a ja imam win7 od 64 bita  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft: Uklonjen link.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Влади́мир Р. Мака́ров

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 141
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Flock 2.6.1
mob
Samsung Galaxy SM-N9005
Sad ce tebi Vikron reci kako moras da leglaizujes svoj windows7 da bi ti to sve bolje radilo,posto je on veliki borac za legalizaciju softwera,a sam koristi sve piratsko,gomila muzike,filmova,tesko krsenje svih autorskih prava,a jedino kralj ima par orginal naslova i odmah misli da je posten.  Smile

@Aleksandar Andric
Sto se tvog problema tice to neverujem da moze da bude do stema jer i ja imam win7 64 bitni i steam mi radi bez nekih problema i sranja,ali u svakom slucaju probaj nove drajvere za grafiku da ubacis,ja licno sam imao lose iskustvo sa ati kartica u igrama,uzeo sam skoro novu makinu i ati grafiku, i ta nova nadrkana ati nije radila ni upola dobro kao moja stara 8800gt,tako da sam odmah otisao menjati ati za nvida i od tada ja nemam problema u igrama,tebi jedino savetujem da nadogradis drajvere i direct x pa da vidis dali ce se nesto popraviti po tom pitanju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ja sam @dakon (nisam banovan)

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1305
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nec Vivaz U5i
Najbolje ti je da reinstaliras window 7 i da ubacis 32 bita,za koji dan treba da mi stigne COD5 na steam..mogao sam samo da kupim original retail cd-key,ali kupicu gift na steam,zato sto volim kada je sve original i legalno i da mogu onda mirno igrati i diskutovati o igri jer je sve legalno. Smiley

Planiram jos da uzmem COD2,COD1,COD UO,za koji dan treba da mi stignu stalker serijal..itd
« Poslednja izmena: 30. Mar 2012, 08:14:54 od vikron »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Влади́мир Р. Мака́ров

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 141
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Flock 2.6.1
mob
Samsung Galaxy SM-N9005
Kad si frajer kupi orginal windows,a ne on ti je piratski i sad se kurcis sa par naslova koji su orginal,lepo idi kupi orginal sedmicu pa onda glumi postenje,a ne igra par orginal naslova na piratskom sistemu,treba te prijaviti Bil Gejtsu.  Smile

I netreba reinstalirati windows zbog toga,pogotovo ne da prelazi na 32 bitnu verziju,a ima quad core procesor,to bi bilo cisto gubljenje vremena,ako vikrone neznas kako rade programi koji su 32bitni na sistemu koji je 64 bitni onda nemoj pricati gluposti i savetovati ljude na nesto besmisleno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ja sam @dakon (nisam banovan)

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1305
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nec Vivaz U5i
Cim sakupim pare kupicu i to originl,a sada nekoristim warez win7 vec original mi je instalrao prijatelj,a i nemam par naslova original vec oko 64 na steam i sve su to dobre igre i skupe,a imacu i ostale uskoro http://steamcommunity.com/profiles/76561198044883757/games/?tab=all&sort=name

Aleksandar kada ce mo da igramo black ops ili onaj BF3 sto sam ti dao izasao je novi update,a moglibismo da bacimo i koju partiju crysis 2 jer imamo original. Smile

« Poslednja izmena: 30. Mar 2012, 08:36:53 od vikron »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.62
@Zlok@$

Bez vredjanja Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 125 126 128
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 06:38:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.