Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 03:10:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Micro Niche Sajtovi  (Pročitano 6802 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1142
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Samsung e250,Nokia N73
Citat
A jel vi stvarno mislite da ima smisla otkrivati tajne zanata? Smile
   Smile Smile Smile Nista vise...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ako imam blog i stalno pisem na istu temu da li cu sto se tice te teme izbiti na 1. mesto.

Mislim na googlu

Za neke kljucne reci vrlo je moguce da izbijes na prvo mesto, ja sam to uspeo nakon 3 meseca ali je rec o long tail frazi i dobijao sam samo 5-10 poseta dnevno sa Gugla. Ako imaš blog možeš da proceniš koliko mi je para to donelo. A onda Google promeni algoritam i gle cuda neki novi klinci zauzimaju prvo mesto.

Tesko je definisati jednu istu temu ja sam pisao o PHP tutorijalima pa sam poceo da dodajem jQuery tutorijale.

Ono cemu se svaki bloger sanja to je da ce jednog dana imati toliko fanova na fejsu, followera na twitter-u da "samo" treba da objavi jednu stranu nedeljno, odgovori na nekoliko komentara i da pare od reklame pocnu da dolaze.

Blogeri dosta liče na pevače koji ulaze na estradu.

Cudno bio 1. na googlu, a tako malo posetioca. A kako ostvariti fanove na facebooku i twitter-u nije mi to poznato. Jes da se nisam ni bavio blogovanjem ali planiram da krenem pa me zanima kako ostvariti fanove na facebooku i sta to uopste znaci.
IP sačuvana
social share
Im a Gamer i have Many lives
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Poslednji učenik stare škole.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 135
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Cudno bio 1. na googlu, a tako malo posetioca. A kako ostvariti fanove na facebooku i twitter-u nije mi to poznato. Jes da se nisam ni bavio blogovanjem ali planiram da krenem pa me zanima kako ostvariti fanove na facebooku i sta to uopste znaci.

Nisam bio prvi na Guglu za reci kao sto su Michael Jackson shodno tome i broj poseta.

Savete o fejsu, tviteru u SEO kampanjama mozes naci na Guglu.
IP sačuvana
social share
Kada bih cepao drva 5 sati, 4 sata bih oštrio sekiru.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 100
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
LG KU990
A jel vi stvarno mislite da ima smisla otkrivati tajne zanata? Smile

A tu si znaci... Smile
Pa kad vec vodis forum o internet zaradi, kako si nam presutio ovakve informacije? Ovo se svakako vec vrti po stranim forumima, samo ima previse varijacija, pa ne znam kome vjerovati.

Napisi nam nesto, 1000 MNSiteova vise ili manje nista neznaci na tolikom webu! Smiley

Neki kratki tutorial ili sl.

Ili bar mi reci radi li X-factorova metoda, ako si cuo za nju?
« Poslednja izmena: 11. Apr 2010, 22:08:39 od nightrain005 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Ja ne vodim forum o internet zaradi... I ja ljudima pomazem da dodju do neke granice, ne vucem ih za ruku od pocetka do kraja ceo zivot. Svako treba da se potrudi i pomuci ako hoce rezultat.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Poslednji učenik stare škole.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 135
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Poznati kuvari nikada ne objavljuju u potpunosti recepte koji su ih učinili slavnim i poznatim jer ne žele konkurenciju. Tako rade i SEO majstori ono što zaista donosi velike pare nikada neće objavljeno.
IP sačuvana
social share
Kada bih cepao drva 5 sati, 4 sata bih oštrio sekiru.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
A, sta kao moras biti majstor da bi zaradio na internetu pa samo treba da imas srece i malo jako malo znanja.
IP sačuvana
social share
Im a Gamer i have Many lives
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Ne mlati.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1127
Zastava Vladimirci, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia N70
Micro niche sajtovi su bili popularni pre 5 godina, pre 3 godine su već bili overused a danas su totalno ubijeni milionima blogova koji rade na principu rewritovanja teksta sa raznim pluginima i programima. Nije problem napraviti 200 blogova koji ce imati nerazumljiv tekst za surfera ali na neki način unikatan za pretraživače.

Igore ako ti se već radi izaberi tematiku koja ti je bliska i otvori jedan sajt gde ćeš pisati kvalitetne postove, poradi malo na optimizaciji sajta i gradnji linkova i budi uporan - rezultati će doći posle nekog vremena...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ne mlati.

Ja "ne mlatim" samo hocu da kazem da najveci sajtovi nastaju slucajno, a ne nekim nebeskim znanjem kretaroa.
IP sačuvana
social share
Im a Gamer i have Many lives
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 03:10:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.