Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Queer elementi u domaćim filmovima..  (Pročitano 10645 puta)
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E72
film, ćao inspektore (uopšte neću da govorim o vrednostima filma), "Lakše je sa vazelinom"..

Koliko god da je vrednost tog filma loša, ostao je razbibriga za dosadno popodne... Narod je tražio takve filmove (na stranu sad queer element), tako da su Ćao inspektora i stotine drugih filmova, zapravo narodski filmovi... Isto kao sa Žikinom dinastijom. Vrednost većine nastavaka nije za pohvalu - ali to su bili i ostali narodski filmovi...

Kako god, vratio bih se na Dečka koji obećava... Zanima me vaše mišljenje: Osim što su prodrmali publiku pesmama gej tematike, da li je između Pita i Slobodana bilo nešto više od saradnje i prijateljstva?  Smile
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 101
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.1.249.1045
i šta je sa ulogom koju tumači Branislav Lečić čini mi se (ne mogu se setiti kako se zove) i njegovim odnosom prema Slobodanu ? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E72
i šta je sa ulogom koju tumači Branislav Lečić čini mi se (ne mogu se setiti kako se zove) i njegovim odnosom prema Slobodanu ? Smile

Ja tu nisam video nikakav gej vajb... Doduše, osim scene pod tušem...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 101
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.1.249.1045
..nemoj sad, ima i tu nešto..pogledaj ponovo..Smile
a između pita i slobe.. pa anravno da jeste..što slobodan sebi rascepa glavu na kraju filma ? A? aaaaa? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E72
..nemoj sad, ima i tu nešto..pogledaj ponovo..Smile
a između pita i slobe.. pa anravno da jeste..što slobodan sebi rascepa glavu na kraju filma ? A? aaaaa? Smile

ja sam onda tu nešto potpuno pogrešno protumačio i pored 182 gledanja... izgleda da ću morati ponovo...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 101
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.1.249.1045
ahahah:D
možda sam ja negde zabrljala Smile
al zar slobodana ne napadaju posle toga oni homofobi na ulici? mislim posle koncerta?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E72
ahahah:D
možda sam ja negde zabrljala Smile
al zar slobodana ne napadaju posle toga oni homofobi na ulici? mislim posle koncerta?

Da, ali to je imalo veze sa pesmom, ne sa tim da li je on imao seksualnu vezu sa Pitom... To oni nisu mogli da znaju Smiley
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 101
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.1.249.1045
ali ja znam da je tu bilo nešto:D
to ti je tako sam zvezdama.. malo strejt, malo gej, malo droga, malo alkohol.. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1045
mob
Apple iPhone SE 2020
Ma, taj film je u stvari ismejavanje avangardne scene i new wave-a.
Bar sam ga ja uvek tako dozivljavala...
Poruka je - svi glume. Tako da je i sve gluma.
« Poslednja izmena: 07. Apr 2010, 22:12:59 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
  B.Lečić je u filmu koliko se sećam samo drug iz karate kluba a ono zajedničko tuširanje je sasvim normalno kod sportista.Glumi studenta koji stanuje u Studenjaku ali nisam nikad doznao šta studira.A ono sa Pitom je sasvim druga stvar.Sećam se jednog članka pokojnog  B.Tirnanića koji je svojevremeno pisao o ovom filmu.Tu je naveo kako se jedan budža iz Holivuda zainteresovao za ovaj film pošto ga je video na nekom festivalu.Mislio je da će ovaj film biti pravi bum u bioskopima i hteo je da ga distribruira.Posao je međutim propao jer je doznao koliko S.Milošević ima godina jer takvo ponašanje i bunt može da prođe kod njih ako imaju najviše 16 godina.Za njihove standarde je tada bilo nezamislivo da neko može da ne radi ništa,studira do svojih ranih tridesetih i da ga dotle izdržavaju roditelji.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.