Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Идиот, идиотизам и све што иде уз то ...  (Pročitano 8386 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9605
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Не само да вам је смисао и концепт политичког деловања и размишљања такав... него вам се и инстант знање базира на једној "википедији"... Полуписмени папагаји, буљаши и секташи... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 333
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Не само да вам је смисао и концепт политичког деловања и размишљања такав... него вам се и инстант знање базира на једној "википедији"... Полуписмени папагаји, буљаши и секташи... Smile

Sta, jel' mozda nije tacno to sto sam naveo iz vikipedije? Ako hoces za minut cu ti pronaci jos 10 izvora koji pisu isto. Ovaj mi je bio samo najbrzi da citiram pa sam ga zato uzeo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9605
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Поента мог' поста није био тај да се разглаба о дефиницији говора мржње, већ да укаже на тешко ментално и духовно стање тих твојих аморалних несрећника... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 333
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Поента мог' поста није био тај да се разглаба о дефиницији говора мржње, већ да укаже на тешко ментално и духовно стање тих твојих аморалних несрећника... Smile

Koliko vidim poenta tvog posta je bila da provociras. Smile A za moralno stanje se ne brini, vidi se u kakvom je ko stanju po stavovima koje zauzima. Mi podrzavamo prave vrednosti, dok ste ga vi bome otisli daleko u ofsajd. Trubite o nekakvim herojima koji su masovno ubijali decu od 14 godina, o junacima koje medjunarodni tribunal u Hagu osudio na dozivotne robije zbog pocinjenih zlodela, o neosudjivanju najmasovnijeg zlocina od drugog svetskog rata naovamo itd. itd. itd. Vi nama govorite o mentalnom stanju u kojem se nalazimo? More pokrijte se usima tu i da cutite.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
blah, nebitno totalno ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
o neosudjivanju najmasovnijeg zlocina od drugog svetskog rata naovamo

имбецилу (без увреде  Smile )...да ли си ти чуо за руанду? тамо је убијено 1.000.000 (и словима: милион ) људи за месец дана....и то почетком деведесетих...

дакле...не лупај глупости...ја знам доста људи који не знају доста тога али они бар ћуте тј не показују своје незнање...ти овде сваки дан демонстрираш своју неограничену глупост и то је добро јер је ово виртуелни свет и заштићена ти је приватност...надам се да се не офираш овако у стварном животу

и да...човек око чега се све ово врти...аврам израел...председник јеврејских општина или тако нешто...он каже да ту нема ни трага од говора мржње а ти и теби слични њему хоћете да докажете да га ипак има...то је исто као кад би се неко трудио да теби докаже да си носорог а ти си људско биће...на мишиће али ипак нека људска форма Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 333
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Citat
o neosudjivanju najmasovnijeg zlocina od drugog svetskog rata naovamo

имбецилу (без увреде Smile )...да ли си ти чуо за руанду? тамо је убијено 1.000.000 (и словима: милион ) људи за месец дана....и то почетком деведесетих...

Opa, gledaj ti njega kako vredja. Jel' to najbolje sto znas? Pa da, sta drugo i ocekivati od kvazi-nacionalista. Smile

Nego, mislio sam na Evropu al' nema veze. Kao da ima smisla takvima ko ti objasnjavati. Tebi je bitnije to sto postoji masivniji zlocin nego cinjenica da je ovaj bio genocid, pocinjen u nase ime. Dovoljno govori o sistemu vrednosti koji ovde promovises.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Bez uvreda! Smile

Citat
cinjenica da je ovaj bio genocid, pocinjen u nase ime.

Cini mi se da je medjunarodni sud pravde rekao da ovo nije bio genocid! Ko si ti da onda tvrdis suprotno? Smile

A da! Tema je nesto drugo, a ne Srebrenica. O njoj ovde postoji 213466813546781534 otkljucanih i zakljucanih tema i stvarno ne vidim razlog da se i na temi o Paji Patku pise o tome!
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 333
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Bez uvreda! Smile

Citat
cinjenica da je ovaj bio genocid, pocinjen u nase ime.

Cini mi se da je medjunarodni sud pravde rekao da ovo nije bio genocid! Ko si ti da onda tvrdis suprotno? Smile

Upravo suprotno, medjunarodni sud je rekao da je bio genocid, a mi taj sud uvazavamo, stoga nemamo pravo da negiramo njihove presude. To je jedna stvar, a u pravu si da nije tema o Srebrenici, ja sam i poceo o govoru mrznje pomenutih likova, al' me izbacise s teme svojim neprekidnim prozivkama, gde god kazem nesto oni odma o Cedi. Taj covek je izgleda njihova nocna mora.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
Nego, mislio sam na Evropu al' nema veze.

ако си мислио зашто ниси написао?


Citat
pocinjen u nase ime.

шта знам...у моје име није почињен јер ме не интересује...ако ти мислиш да је у твоје то је само твој проблем
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.