Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 12:16:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako skinuti stomak???  (Pročitano 42023 puta)
31. Mar 2010, 12:02:21
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 510
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
LG KU970
Interesuje me kako da skinem stomak ali da vezbam kuci jer zaista nemam vremena,a nemam ni gde da trcim.hjteo sam u teretanu na kardio treninge ali nisam pri parama pa me zanima da li mogu kuci nesto da radim kako bi skinuo stomak.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
E, ovako.. sad cu da budem skot...

1. Imas top temu za takva pitanja i sigurna sam da ce ti pruziti dobre savete...
2. Za gubljenja kg imas program koji se zove Yourself! Fitness.... ja se svakog dana fino iskacem uz njega... i ima rezultata...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 510
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
LG KU970
E, ovako.. sad cu da budem skot...

1. Imas top temu za takva pitanja i sigurna sam da ce ti pruziti dobre savete...
2. Za gubljenja kg imas program koji se zove Yourself! Fitness.... ja se svakog dana fino iskacem uz njega... i ima rezultata...  Smile

Ne znam zasto mislis da si ispala skot...oba saveta su dobra i hvala ti  Smile
Samo onaj Yourself! Fitness sajt ne radi...
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 95
OS
Windows 2003
Browser
Safari 4.1.249.1042
Hmmm...pa ovako sta ti ja mogu reci.

Stomak skida kombinacija 3 stvari: kardio vezbe, regulisana ishrana i istrajnost.

Kardio vezbe - to bi pozeljno bilo da bude u trajanju od sat vremena. Znaci u pocetku i nekim slabijim tempom, ali da bude sat vremena.
Tako da ako mozes da u kuci odvojis sat vremena da vezbas, verujem da mozes i da izadjes na ulicu i da trcis. Ne treba ti suma, ni staza za trcanje, a i taman mozes da usput treniras "not giving a fuck" sta drugi misle ako te gledaju dok trcis.

Ako me poslusas i odlucis se za trcanje. Bilo bi super u pocetku 3x nedeljno a posle i svaki dan. Spavaj sat vremena manje, manje provedi vremena za kompom, na telefonu, TVu i sl. I znaci u pocetku, slabijim tempom, jer desetominutnim sprintom nista neces postici. Ako nemas kondiciju ne moras odmah ni da trcis, mozes neko brzo hodanje i sl.

Ako ti se bas ne izlazi na ulicu i ne trci, naravno da mozes i kuci da vezbas. Mozes da nadjes na internetu gomilu nekih kardio vezbica, aerobika i sl. Medjutim, to ti je zajebano. Jer tu ne mozes da vidis tacno kako oni rade, i te vezbe uglavnom zahtevaju neko skakanje uz uvrtanje kuka, zglobova, vrata i sl. I onda tu mozes nesto za zeznes ako pogresno radis. I onda ces da vezbas 3 dana, pa ce te noga, vrat, kuk boleti narednih 7 i nista nisi uradio. Tako da opet glasam za trcanje, i ne bih ti te neke kucne varijante preporucio.

Ovde bih da naglasim da dijeta ne znaci gladovanje ili smanjena ishrana, vec regulisan nacin ishrane. Dijete se takodje koriste da bi covek i dobio na tezini.
Znaci, smanji tzv 4 bele smrti: secer, so, brasno i mast.
Pij vodu, izbegavaj sokove. Gazirano nikako!!!, ako bas pijes sokove popij one od 100%. Mada i ako oni ne sadrze dodat seces uglavnom sadrze dosta limontusa i vocnog secera, pa znaci nemoj ni sa njima preterivati. Nemoj da preterujes uglavnom sa slatkim, sladoledi, cokolade i sl.
Sto se soli tice, namirnice sadrze vec dovoljnu kolicinu soli u sebi za funkcionisanje organizma. Znaci ako hoces da dodatno posolis rucak, dorucak, supu, sta god to bi bilo dobro da preskocis jer su dovoljno posoljene i u samoj pripremi. So izaziva duze zadrzavanje vode u telu. Takodje bilo bi dobro da izbegavas i nepotrebne zacine tipa, kecapa, majoneza, vegete i sl.
Brasno, znaci smanji malo na kolacima, kiflama, pici, i sl. Izbegavaj brzu hranu, i najbolje bi bilo kuci da pojedes 3 obroka ako si u mogucnosti.
Zvaci, zvaci i zvaci. Polako jedi i budi skoncentrisan na to. Nemoj samo da ubacis hranu da je promuljas po ustima i da je progutas. Otezava varenje i pravi komplikacije. Malo vezbaj prvo na silu da duze zvaces hranu i onda ce ti preci u naviku.

Sto se ovog tice, govorim ti samo da smanjis i prilagodis malo ishranu. Nikako da skroz sada izbacis nesto jer ni to ne bi bilo zdravo, bio bi preveliki sok za organizam i sl. Znaci samo da regulises cime se hranis, ne smes da se izgladnjujes i sl jer ce ti trebati snaga i misica i kostiju za trcanje. Izgladnjivanjem mozes dovesti do debalansa u telu, gubitka kalcijuma i slabljenja kostiju i samim trcanjem onda mozes da ostetis zgbobove.
Sto se tice junk food-a to totalno izbaci, tu znaci nema diskusije.
Jedi voce i povrce. Sve dobro operi a jabuke ljusti. Mozes da ubacis one neke sumece vitamite i minerale. Ali samo 1 dnevno.

Izbegavaj sedenje i duze stajanje ako bas ne moras. Ako vec sedis duzi vremenski period sedi pravilno znaci da ti bude prava kicma a noge pod uglom od 90 stepeni.

I nemoj da ti ovo bude, 3 dana da se pridrzavas i onda da nagradis sebe sa kilom sladoleda, ogromnom picom, pljeskavicom i sl. Znaci, najidealnije bi bilo kada bi se ovoga u manjoj ili vecoj kolicini pridrzavao 3 meseca. Jer ti onda tako neke stvari predju u naviku i neces imati ikakav problem da ih radis.

Sta da ti kazem, srecno i ono, ovo ti zahteva veliku moc volje. Prva nedelja je laka, a onda ide zajeban deo kada treba da ti ovo iz teranja samog sebe predje u jednu zdravu naviku.

Pozdrav.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.18
mob
HTC Sensation
Evo ja da skratim....jako tesko!!   (ali ne i nemoguce)

Nemas vremena da trcis,nemas para za teretanu...ostaje ti samo da regulises malo ishranu i neki homemade trbusnjaci(nadam se da znas da se trbusnjaci ne razvijaju samo vezbama za stomak)....tako da ce ti za sve to trebati malo vise vremena...i naravno zavisi od toga koliko imas toga da skidas  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1127
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC CHA CHA
Probaj ovako: izbaci slatkiše, grickalice, gazirane sokove i hleb svedi na parče dnevno. Na večeru zaboravi!
Uključi u ishranu voće, razne salate sa maslinovim uljem ( a može i bez ulja), bareno povrće ( veruj mi zna da bude jako ukusno) i od mesa samo pileće grudi, mleko i jogurt sa najmanjim % mm.
Pre svakog obroka popij jednu čašu vode.
Dnevno šetaj bar pola sata i uradi koji trbušnjak. Nema šanse da ne uspe!  Smile

IP sačuvana
social share
Westie mužijak, star četri godine sa osvojenim titulama 5xPRM, 1xR.CAC, 25xCAC, 1xR.CACIB, 11xCACIB, 22xBOB, J.BOG, 3xBOG III, 2XBOG II, 2xBOG, BIS IV, JCH SRB, CH SRB, CH MNE, CH BG, CH GE, CH MOL, INT CH  Slobodan za parenje
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 510
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
LG KU970
A jel moze neko da mi kaze da li bi mogao uz vezbe da skinem stomak do leta...da napomenem nisam debeo samo mali stomacic imam...
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
pocni sutra da trcis i trci dva meseca po malo, smanji ugljene hidrate i izgubices stomak za cas
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 510
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
LG KU970
pocni sutra da trcis i trci dva meseca po malo, smanji ugljene hidrate i izgubices stomak za cas

Nabavio sam neki Yourself Fitnes program pa kuci skacem ko lud tacnije obucem se dobro (da bi se znojio vise) i radim vezbe...malo mi je problem za ishranu ali pokusacu bar gazirano,hleb i slatkise da ne konzumiram uopste...
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
jedi jedno parce razanog hleba dnevno a izbaci testenine i mlecne proizvode sem jogurta. Jedi svo meso, jaja, voce i povrce. Za 14 dana skinuces stomak, a posle toga dalje sta god hoces  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 12:16:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.