Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 395 396 398 399 ... 472
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Game of Thrones - Igra Prestola - Serija  (Pročitano 769751 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Нова сезона „Игре престола“ стиже 16. јула!


ХБО је на „Фејсбуку“ објавио да ће прва епизода седме сезоне „Игре престола“ имати премијеру 16. јула.

Крај шесте сезоне оставио је много тога нерешеног, са Денерис Таргарјен на путу према Вестеросу, Серсеј Ланистер на гвозденом трону, Арјом Старк на њеном осветничком походу и Џоном Сноуом као краљем севера.

Са зимом и белим ходачима, који су коначно дошли, велики рат само што није почео.

Објављен је и постер за предстојећу сезону, који и буквално показује лед и ватру, јасно алудирајући на Песму леда и ватре, како се зове серијал књига по којем је серија и снимљена.

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Ед Ширан у новој сезони „Игре престола“


Аутори серије „Игре престола“ потврдили су на филмском фестивалу SXSW у Тексасу да ће Ед Ширан гостовати у предстојећој, седмој сезони. Није откривено која улога ће припасти популарном Британцу.

Вест је на Твитеру потврдио и Ширан.

Један од тренутно најпопуларнијих британских певача није први музичар који се појављује у популарној Ејч–Би–Овој серији. У претходним сезонама могли су се видети и чланови „Колдплеја“, исландске групе "Of Monsters and Men", „Мастодона“...

Аутори Дејвид Беноф и Ден Вaјс открили су да ће последња, осма сезона, која би требало да стигне на мале екране 2018. године, бити још краћа и да ће имати само шест епизода.

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Game of Thrones serija dobija spin-off


Televizijske kuće koje produciraju i prikazuju određene serije se teško odlučuju da “puste” svoju zlatnu koku nakon prvobitnog prikazivanja. Ukoliko serija ima potencijala za ogroman uspeh, ugovori se na žalost sklapaju na određeni broj sezona i to najčešće posle prikazivanja prve sezone. Taj fiksni broj se retko kada menja, a fanovi već unapred znaju kada će onome što je lepo doći kraj, dok su producenti u malom rascepu jer znaju da baš zbog tih ugovora ne postoji šansa za povećavanje broja epizoda.

Upravo zbog toga, televizijske kuće nalaze alternativno rešenje za nastavak svojih serija ili makar za prikazivanje nečega sličnog, popust spin-offova. Svi znamo koliki uspeh je ostvarila serija Game of Thrones, i nekako nam je neverovatno da nas čekaju samo još dve (i to praktično polovične) sezone, ali izgleda da je HBO našao načina da zadrži sve gledaoce u svetu Pesme Leda i Vatre koji je kreirao George R.R. Martin.

Stiže nam još materijala u Game of Thrones TV serijalu

HBO je objavio da je unajmio četiri pisca koja će raditi skriptu za mogući Game of Thrones spin-off. Svaki od njih istražuje određeni period u univerzumu Pesmi Leda i Vatre koji bi bio dovoljno zanimljiv za gledaoce i naravno isplativ za HBO. Scenaristi koji su pozvani da rade na projektu donose različita iskustva i njihova raznolikost će verujemo doneti dobre ideje ljudima iz HBO-a.

Tim od četiri tekstopisca čine: Max Borenstein (Godzilla, Kong: Skull Island), Jane Goldman (Kingsman The Secret Service), Brian Helgeland (L.A. Confidental, Robin Hood), Carly Wray (Mad Men, The Leftovers) i sam George R.R. Martin.

Martin će i dalje biti producent sa ljudima koji su već vodili show, David Benioff i D.B. Weiss. Sigurno možete primetiti da oni ne učestvuju u spremanju spinoffa a to je najviše zbog toga što su fokusirani na Game of Thrones sezonu koja tek treba početi sa prikazivanjem kao i na finalnu koja nas najverovatnije očekuje sledeće godine.

HBO još uvek ne zna niti želi da zna datum kada bi okvirno spinoff počeo sa prikazivanjem. Kako su ljudi iz ove medijske kuće rekli, oni žele da dopuste piscima da razviju svoje priče kako treba kako bi došli do što bolje skripte. Game of Thrones spinoff se pominje već godinama, a Martin je nekoliko puta rekao da je otvoren za ideje i da o tome priča sa čelnicima HBOa. Zbog ogromnog uspeha Game of Thrones serije, kako smo napomenuli, nije ni čudno što je HBO odlučio da nađe načina da prikazuje seriju, na neki način, i nakon zaključka koji će se desiti u sedmoj i osmoj sezoni.

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Спин оф о зиду и ономе иза њега.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
mob
Nokia krntija
Зар не рекоше да ће бити неки филм или цела трилогија о Робертовој побуни?
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
mob
Nokia krntija
Мартин потврдио ово у Јурковићевом посту. Рекао да сваки од 4 писца ради 4 сценарија за 4 серије и да ће ускоро бити и пети. И он учествује, сарађује са свима. ХБО ће, када сценарији буду готови, да одлучи који или које ће да снима.

Каже није класичан спин-оф, ниједна прича нема никог од ГОТ ликова. Није рекао о чему сценаристи пишу, али је искључио Робертову побуну и Данка и Ега. Потврдио да су све приквели.


http://grrm.livejournal.com/536859.html
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Sprema se i peti mogući Game of Thrones Spinoff


Nekim studijima ni četiri skripte nije dovoljno za potencijalnu seriju

Mi volimo spinoff projekte poznatih serija, da se razumemo. Pogotovo ako se radi o nekoj seriji od koje ne možemo da se odvojimo i zbog koje proklinjemo vreme koje sporo prolazi šest dana u nedelji dok čekamo „samo još jednu“ epizodu. Najviše ih volimo zbog toga što nam na neki način produžavaju uživanje i život naše omiljene serije koja nas je dovela do suza u trenutku završavanja svog prikazivanja.

Pre par dana smo pričali kako George R.R. Marting, pisac Game of Thrones serijala knjiga već planira spinoff projekte te popularne serije i to ne jedan nego četiri komada. Izgleda da ipak nije ni četiri.

Peti Spinoff u razvoju, Georgeu nikada dosta!

Geoge R.R. Martin je otkrio da njegov tim radi na pet potencijalnih spinoff Game of Thrones serija. Na svom blogu je izjavio kako je rad na petom počeo relativno skoro.

    "Imali smo četiri skripte na kojima se radilo kada sam došao u Los Angelesu prošle nedelje, ali kada sam otišao odatle, bilo ih je pet“ rekao je George R.R. Martin.

Kako tvrdi, sačekati da HBO napravi konačan dogovor sa scenaristom kako bi objavio njegovo ime, ali ga je nazvao "stvarno sjajnim dodatkom" ekipi ko zna Westeros uzduž i popreko.

Martin je takođe ponovio da je teško očekivati da ćemo dobiti četiri ili pet Game of Thrones spinoff serija i da je "potencijal" ovih projekta trenutno ključna reč:

"Ono šta imamo ovde je narudžbina od četiri, tj sada pet skripti za pilot seriju. Koliko će pilot serija biti snimljeno i koliko će njih biti prikazivano, to još uvek ne znamo.“

U gore spomenutom postu, autor je išao malo u detalje oko "nove Game of Thrones serije" tvrdeći da reč "spinoff" daje pogrešan utisak čitaocima i gledaocima:

"Ni jedna od ovih serija neće biti "spinning off" (zaokretati) od Game of Thrones serije u tradicionalnom smislu. Ne pričamo ovde o klasičnom spinoff serijalu koje su se već snimale kao što su Joey (iz Friends serije) na primer.“

Umesto toga, Martin je ove projekte nazvao "naslednikom Game of Thrones serije". Novi scenarista će se pridružiti sjajnoj ekipi koja već uveliko radi na ostvarenju makar jednog od ova četiri projekta koje će zadovoljiti naš fix za GoT-om kada završi svoje prikazivanje.


izvor prolog

 Otvorila mu se dizna Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 29014
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 395 396 398 399 ... 472
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.