Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 394 395 397 398 ... 472
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Game of Thrones - Igra Prestola - Serija  (Pročitano 773996 puta)
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
mob
Tel.Me Your.Number
vec mu dali ceteres dana  Smile
Možda ga Debeli ubio 2 puta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
nije
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Стиже потпуно другачија Санса!


Софи Тарнер, која у „Игри престола“ игра Сансу Старк, открива нове детаље о предстојећој сезони и развоју њеног лика. Биће то другачија Санса, Санса која немилосрдно игра игру!

На крају шесте сезоне популарне серије Сансу смо оставили као победницу у борби за Винтерфел, иако њен брат Џон није хтео да је послуша. Осим тога, успела је да се освети и свом окрутном супругу Рeмзију Болтону.

Санси је напокон кренуло, а оно што љубитеље серије Игра престола највише занима је који ће бити њен следећи потез.

Софи Тарнер, која у серији игра старију ћерку Неда Старка, у интервјуу за портал Vulture открила је да је Санса окусила моћ и да јој се тај укус прилично свидео.

„Уживала је у могућности да помогне у обрани Винтерфела. Гледала је Малопрстића и мислила, да је у праву. 'Можда та лепа слика којом си ме осликао на престолу с тобом поред мене и није толико лоша'“, навела је млада глумица.

Захваљујући Сансиној компликованој вези с Малопрстићем Старкови су успели да врате своје краљевство. Малопрстић је предложио Санси да удруже снаге, али је девојка то одбила. У следећој сезони би, чини се, могла да промени мишљење.

Моћ коју Санса има над њим Софи описује као опасну: „Уништило би његову репутацију када би открила било шта од свих ствари које зна о њему. Она има моћ, али питање је хоће ли је људи слушати или не. Више о томе видећете у предстојећој сезони“.

Иако не сме да прича о дешавањима у предстојећој сезони, Тарнерова открива да Санса сада игра игру и то веома немилосрдно.

„Када буде пожелела нешто, кренуће и узеће то“, објаснила је глумица.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
mene zanima ocel ona vec jednom pokazati sise ili nece  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6357
mene zanima ocel matori gmaz otgnuti papke i prepustiti pisanje knjige nekom drugom posto je maksimalno nesposoban
IP sačuvana
social share

               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 902
mene zanima ocel ona vec jednom pokazati sise ili nece  Smile

To bi mi ulepšalo dan, obožavam Sansu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Далеко је нова сезона „Игре престола“


На жалост обожавалаца најпопуларније серије на планети, седма сезона „Игре престола“ ће, осим тога што ће имати три епизоде мање, то јест само седам у односу на ранијих десет, стићи и „мало касније“.

Упркос томе што су продуценти објашњавали да је емитовање нове сезоне Игре престола померено како би се прилагодило доласку зиме у серији, многима се (све до сада) чинило да ће мањак од три епизоде омогућити да се изгубљено време надокнади.

Међутим, током интервјуа за Радио Тајмс, Иjин Глен, који тумачи улогу сер Џоре Мормонта, открио је зашто то није могуће.

„Време које им је иначе требало за десет епизода користе за снимање седам ове године", рекао је шкотски глумац.

„Остало је још 15 сати у Играма, колико смо схватили, али то може да се промени, то је колико ми знамо. Глумачка екипа се стално повећава, свет који се ствара постаје још величанственији и они осећају да им је за тих седам епизода потребно онолико времена колико им је до сада требало за десет“, објаснио је Глен.

Још није познат датум премијере прве епизоде, али се зна да је планирано да емитовање буде током лета.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 29014
Sedma sezona počinje 16. 07. 2017.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 394 395 397 398 ... 472
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.