IN < - Poslednji san - >LO
(1/4) > >> :: Odgovori!
Autor: vas_psiholog :
Napisite koji ste poslednji san sanjali i kako ga vi tumacite. A posle toga uopsteno da li nalazite za shodno da vas snovi "vode"? Nadam se da ce kolege astronomi pripomoci oko odgovora.
Autor: 0din :
poslednji san...ne sećam se... nisam spavao 2 dana...
Autor: m1L1c4 :
Verovala ili ne, sanjala sam da mi je mama poginula.  Zivim u Kanadi od 96 - medjutim moj san se odigrao kod kuce (Zrenjanin).  Ja sam se kao vracala od nekud i dolazila sam sa strane gde nam je terasa...Tamo je bila neka masa ljudi, onako svi se okupili...I vidim lotre naslonjene na nashu terasu (bili smo na prvom spratu).  I kad sam prishla blize, vidim kevu kako mi lezi na betonu - valjda je kao pala, ali znam da je bila ziva, tj. ako se dobro secam progovorila sam par rechi sa njom dok je lezala.  Dalje se ne secam.

Mene nekad snovi umeju da ubedache ili suprotno ali nikad nisam izvukla nikakvu poruku iz njih mada strogo verujem da neki ljudi imaju tu moc, da "koriste" svoje snove.
Autor: SAnja :
Sanjala sam sestru od tetke, drugaricu i mamu kako pricaju o Ivanu
Autor: SerbianFighter :
Morbidan san... Nije mi bilo dobro juce, a i u snu mi nije najbolje bilo, bio u bolnici, posecivali me prijatelji pa smo razmenjivali neke pricice i sl ... u svakom slcuaju... morbidno. Bolnica siva, oni svi crno beli a svi pacijenti u tehnicolor i sl... teski crnjak
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana