Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Učenice radile u noćnom baru kao plesačice  (Pročitano 9307 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla YFF35
ја мислио да си ти добио забрану на употребу израза "јудео-либерализам"  Smile

  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 

I da, u pravu si, sta mene zabole sta radi punoletna osoba od 18. godina dok god nije na nesto prisiljena? Smile

Punoletstvo nema bas mnogo veze sa tim, osim sto si na papiu i zakonski ''odgovorna'' osoba i dalje si klinac i na svasta mogu da te nagovore. Nije neki izgovor, ali ne mozes osobu od 18 godina posmatrati kao zrelu osobu koja moze normalno da sagleda neke situacije i sa njima izadje na kraj, pogotovo kada su u pitanju raznorazna ''vrbovanja''. Kad bi gledao sa te strane, mogao bi da kazes i ''Ma sta me boli uvo za ove koje imaju 15 godina'' jer opet nije ni to bas malo godina, nije kao da im je 11, svestan si pomalo vec nekih stvari...Ali opet, to je stvar roditelja, koliko su te naucili do tada.
Samo nemoj da pocnes sa pricom ''ja se secam kad sam ja..''. jer danasnje generacije nemaju veze sa nekim starijim i mladjim-starijim generacijama(pa samo razlika izmedju 88-og godista i 90-og npr. je golema, iako se radi o samo dve godine razlike...Da ne pricam o onim jos jos mladjim). Danasnji klinci su bre, mnogo glupi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Po manjim mestima, ja mislim da se sve zna. Tako se znalo i u ovom slucaju, ali ljude boli batina i tako ... Onda kao buuum, svi iznenadjeni Smile

Druga je stvar kad "studentkinje" iz manjih mesta dodju u veliki grad, pa niko ne zna za njih ... osim nekih ... Smile Smile pojedinaca Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
sto rece ovde neko pomislile su :" Sta ja znam da radim? Ne pada mi na pamet da perem sajbne ...A daaa..Znam da se *ebem !"
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
U SA ne rade po barovima, ali ih prodaju kao stoku, a Kina i Indokina su uvek bile legla decijeg rada i prostitucije...

Nesto ne vidim da su smrtne kazne ista tu promenile...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


trt mrt zivot ili smrt?

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1425
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.18
mob
Siemens cx40


igraju li maloletnice po barovima u saudijskoj arabiji ? ili u kini ? mozda u severnoj koreji ? ili u pakistanu ?  Smile


 

Da, a ako mislis da su tamo drustvene vrednosti na visokom nivou, predlazem ti da odes da zivis u nekoj od tih "lepih" zemalja...
IP sačuvana
social share
Bug DJ's     trt mrt zivot ili smrt?     Bug DJ's
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46875
Zastava Босна
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Питање је да ли би се "ученице" ту нашле и да нису биле запослене, и да нико није ни тражио да их запосли.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
ja koliko vidim one su radile kao konobarice a gde u zakonu pise da ja zabarnjeno da radis sa manje od 18 god koliko poznajem zakon od 15 god ili 8 razreda vise nisi obavezan da ides u skolu a samim tim mozes da zasnujes radni odnos!
e sad ako su one radile kao konobarice u nocnom klubu a nemaju zasnovan radni odnos gazda moze da odgovara jel nije prijavio radnice!
prosetajte po pijaci pa pogledajte koliko dece od 10 god radi na tezgama na crno i to na -10 prosetajte po ciganskim malama koliko ciganceta skuplja kartone prosi itd koliko dece po selima kopa vadi luka tovari djubre dok otac alkoholicar pije pivo pred zadrugu i onda dodje maltretira i zenu i dete koje ide i u skolu i mora za njega da radi!!
pa lakse je da radsi ko konobarica i igracica nego da kopa kukuruz i da je muci otac sve sem ako nije bilo trgovine ljudima i ako nisu uvedene tu na silu ovo nije nikakvo krivicno delo i njima je verovatno bilo dobro tako!

a ako hocete zakon onda nek se sprovodi za sve a ne sad sto to vama deluje neprihvatljivo da je strasno a gomila seoske dece koja tovare stajsko djubre od 5 god to vam je prihvatljivo e pa nemoze to tako!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 129
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
ja koliko vidim one su radile kao konobarice a gde u zakonu pise da ja zabarnjeno da radis sa manje od 18 god koliko poznajem zakon od 15 god ili 8 razreda vise nisi obavezan da ides u skolu a samim tim mozes da zasnujes radni odnos!
e sad ako su one radile kao konobarice u nocnom klubu a nemaju zasnovan radni odnos gazda moze da odgovara jel nije prijavio radnice!
prosetajte po pijaci pa pogledajte koliko dece od 10 god radi na tezgama na crno i to na -10 prosetajte po ciganskim malama koliko ciganceta skuplja kartone prosi itd koliko dece po selima kopa vadi luka tovari djubre dok otac alkoholicar pije pivo pred zadrugu i onda dodje maltretira i zenu i dete koje ide i u skolu i mora za njega da radi!!
pa lakse je da radsi ko konobarica i igracica nego da kopa kukuruz i da je muci otac sve sem ako nije bilo trgovine ljudima i ako nisu uvedene tu na silu ovo nije nikakvo krivicno delo i njima je verovatno bilo dobro tako!

a ako hocete zakon onda nek se sprovodi za sve a ne sad sto to vama deluje neprihvatljivo da je strasno a gomila seoske dece koja tovare stajsko djubre od 5 god to vam je prihvatljivo e pa nemoze to tako!!
ja koliko vidim one su radile kao konobarice a gde u zakonu pise da ja zabarnjeno da radis sa manje od 18 god koliko poznajem zakon od 15 god ili 8 razreda vise nisi obavezan da ides u skolu a samim tim mozes da zasnujes radni odnos!
e sad ako su one radile kao konobarice u nocnom klubu a nemaju zasnovan radni odnos gazda moze da odgovara jel nije prijavio radnice!
prosetajte po pijaci pa pogledajte koliko dece od 10 god radi na tezgama na crno i to na -10 prosetajte po ciganskim malama koliko ciganceta skuplja kartone prosi itd koliko dece po selima kopa vadi luka tovari djubre dok otac alkoholicar pije pivo pred zadrugu i onda dodje maltretira i zenu i dete koje ide i u skolu i mora za njega da radi!!
pa lakse je da radsi ko konobarica i igracica nego da kopa kukuruz i da je muci otac sve sem ako nije bilo trgovine ljudima i ako nisu uvedene tu na silu ovo nije nikakvo krivicno delo i njima je verovatno bilo dobro tako!

a ako hocete zakon onda nek se sprovodi za sve a ne sad sto to vama deluje neprihvatljivo da je strasno a gomila seoske dece koja tovare stajsko djubre od 5 god to vam je prihvatljivo e pa nemoze to tako!!
Svaka ti cast!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.