Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 02:17:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neće vas jer niste bogati  (Pročitano 11458 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
HTC Wildfire S
Citat
Neće vas jer niste bogati
Ah... jedan od najosnovnijih i najučestalijih problema današnjice u životu mladog pastuva kojem već izniče 6 stidna dlačica na jugu, a gore bradica polako zamenjuje paperjaste brčiće - najgore pošasti puberteta... dok njima niču sisice prvobitno ko tobleronice i krive se krivine na onim najlepšim mestima, muškarci su osuđeni na totalno glup period života... možda je najgore ono povremeno mutiranje u kojem prepodne pričate kao zlatiborski medved a u preostalom delu dana vrištite ko devojčica kad gleda Twilight i celo to povremeno brundanje i cvrkutanje koje izaziva ogroman smeh kod matoraca... anyway... kao što rekoh... jedan od najučestalijih problema današnjice.
Prisutan, iritantan i neprijatan koliko i skupština na RTSu i Lea Kiš na Pinku. Dobro nije toliko iritantan...
Pazi da se ne lažemo, nisu ni one na nekom nivou. I one, većinom sede po čitav dan u nekom kafiću i razvlače i cevče jednu kiselu vodu sa espresom ne bi li se provozale tri kruga sa debelim gazdom lokala u bembari koju je pošteno zaradio prodavajući frižidere sakupljene na ekskurzijama devedesetih u raspaloj Jugoslaviji. Patriota svakako.
One sa jednim i po parom cipela, kineskom šminkom i indijskom bižuterijom po cijeli dan sede u kafiću i tripuju se kako je Sex i Grad film savršen i BAŠ kao njen život i totalno ga razume. Leti se poliva u Adi u kojoj je pišalo pola Beograda sa Sremčicom Kaluđericom Kneževcom i ostalim vukojebinama... zimi ide kod deksija i baksija na selo koje na atraktivne zimske turističke atrakcije podseća koliko i Mile Kitić na Džordž Klunija... i ona u potpunosti doživljava ono što junakinje filma doživljavaju. I bolje! Kak'i kurac Menhetn selo... Beograd metropola sa najnovijim hramom zvanim Delta Siti, religiozna meka za one najdroljastije ribe spremne da se utegnu dok ne popucaju unutrašnji organi ne bi li dobile onaj nadrkani kolač od 300 kinti...
Mis'im, mogu ja ovako do sutra... ali to i dalje ne menja činjenicu da bi ti rado prošetao njenim vaginalnim hodnicima... samo napominjem da ti ne treba spejšatl sa najnovijim kadicama, košnim sedištima, muzikom i onom teniskom lopticom na kuki koja se skida kad ga šlepaju na Mesecu.
Dobro... jeste... trebaju ti pare... trebaju. Jeste bitna i ljubav i lepota i  Ruška Jakić i zdravlje i dobra žvaka i loša nadrkana narav i opzimizam i trista čuda koje možeš da kupiš kod kineza za 69 jer to toliko jeftino... ali brate trebaju ti i pare.
Ako si ti lokalna vucibatina koja i nakon 30 godina smara kevu, prepričava joj tračeve od komšinice koje si čuo u liftu i primoravaš sebe da odgledaš sa ćaletom skupštinu pljujući protivničku stranku zarad 300 đunti i sve to kako bi priložio ortacima sa klupice za dvolitru da te ne bi šutnuli iz društva... e onda je-ba-ti rođače i ribu i sve kad nemaš osnovno samopoštovanje.
S nešto para u džepu i možemo da razgovaramo.
Međutim... i dalje one imaju velika očekivanja i ogromne prohteve, u početku. Rešenje u kojem ih podvgavaš masivnoj lobotomiji i brainwashingu nije u scenariju jer je teško doći do broja mobilnog telefona Milana Tarota, a nezamislivo je danas u ovo vreme da ih opališ toljagom u vugla kao kad je tvoj čukun-čukun-čukun-...-čukun-deda muvao tvoju čukun-...-čukun-babu jer su poštrili zakon o saobraćaju... a ko će brate da mlati ribu trezan?! Dosadno... Ne možeš da je mlatiš pijan... mog'o bi u zatvor ako posle toga naduvaš toliko da onaj aparat počne da peva Bože Pravde. Ne možeš više da je mlatiš ni sa slušalicama u ušima. Ni van pešačkog prelaza...
Zato ti prvo njoj udariš na podsvest.
Prvo je danima bombarduješ patriostkim podacima iz republičkog zavoda za statistiku i akcijama "kupuj domaće"... nakon što joj objasniš na koji način možeš pomoći lokalnoj ekonomiji i na koji način pomažeš domaćoj privredi shvatiće valjda zašto voziš Juga toliko starog da su se na njemu i dinosaurusi potpisivali. Nabiješ joj one grafikone, statistike i analize na nos i objasniš joj na fin način da si patriota. Devojke vole heroje i vole kad dečko ima više vrednosti i ciljeve veće od tamo nekih mercedesa i ostalih inostranih krntija. Heroj u belom jugiću, zamislivo i ostvarivo.
Dalje, nađeš u Google Maps sve one manastire i crkve po pičkovcima u Srbiji koji su građeni i postoje od bogtejebokada i počneš polako da ih obilaziš u svom Šarcu takvozvanom jugiću. Lepo podplatiš popu (to bar neće biti teško) da joj 2 dana razglaba o duhovnim vrednostima. Kad joj bradonja konačno izbaci iz glave materijalne stvari i ostale budalaštine kao što su američki plakar, francuski parfemi, švajcarske čokolade, Dojče & Kafana i slične robne marke, prokleto zlato i sl moraš polako da sačekaš da se devojčica probudi iz hipnoze ali da se ne zadržavaš dugo jer popa treba da vozi džip na pranje jer ima neku slavu u utorak.
U povratku za BG je nemoj previše daviti, pusti je da joj se slegne gradivo ali kad stignete kući obavezno baci na torrent "I bogati plaču" nabaci joj na USB, pričaj joj kako je i Bil Gejts bio siromašan u mladosti a podjednako je ružan kao i ti, kako bi shvatila da je ova tvoja besparica samo privremena a da jednog dana možeš postati multimilioner koje prodaje govno od operativnog sistema, ko zna, redovno joj puni glavu primerima nekih likova za koje si čuo kako varaju ribe jer ne znaju šta će od para, kako je onaj puniša Marko šutn'o Milicu zbog njenih drugarica koje bi takođe parče buržujskog kolača, time ćeš uspeti da je posvađaš sa drugaricama koje bi mogle da ti zaseru celu ovu prethodnu akciju. Kako Nikola kome je tata čisti... ovaj bio sanitarni tehničar i stručnjak za higijenu u Nemačkoj 30 godina... i kupio mu onog besnog mercedesa sa dži-pi-esom, a-be-esom, es-em-esom, es-pe-esom, G17plusom itd, redovno se drogira i alkoholiše zbog čega je Marina morala da raskine s njim. I takooo...
To je jedini način kako da imaš ribu.
Nikako drugačije... u suprotnom, umrećeš saam, jadan, čemeran i upadljivo glup... i samo zato što si siromašan... samo zato... 






----






Bill collectors at my door
What can you do for me
Hey

No romance without finance
No romance without finance

Boy, nothin' in life is free
That's why I'm askin' you what can you do for me
I've got responsibilities
So I'm lookin' for a man whose got money in his hands

`Cause nothin' from nothin' leaves nothin'
You got to have somethin' if you wanna be with me
Oh, life is too serious, love's too mysterious
A fly girl like me needs security

`Cause ain't nothin' goin' on but the rent
You got to have a J-O-B if you wanna be with me
Ain't nothin' goin' on but the rent
You got to have a J-O-B if you wanna be with me

No romance without finance
I said no romance without finance

Boy, you're silky ways are sweet
But you're only wastin' time if your pockets are empty
I've got lots of love to give
But I will have to avoid you if you're unemployed

`Cause nothin' from nothin' leaves nothin'
You got to have somethin' if you wanna be with me
`Cause life is too serious, love's too mysterious
A fly girl like me needs security

`Cause ain't nothin' goin' on but the rent
You got to have a J-O-B if you wanna be with me
Ain't nothin' goin' on but the rent
You got to have a J-O-B if you wanna be with me

No romance without finance
I said no romance without finance
No romance without finance
I said no romance without finance

Oh, you look good to me
Your silky words are sweet
But your pockets sure look empty

Ooh, nothin' from nothin' leaves nothin'
You got to have somethin' if you wanna be with me
Whoa, life is too serious, love's too mysterious
A fly girl like me needs security
I said life is too serious, love's too mysterious
Fly girl like me needs security

`Cause ain't nothin' goin' on but the rent
You got to have a J-O-B if you wanna be with me
Ain't nothin' goin' on but the rent
You got to have a J-O-B if you wanna be with me

No romance without finance
No romance without finance
No romance without finance
I said no romance without finance

What can you do for me
Oh, you look good to me
Your silky words are sweet
But your pockets sure look empty

Ain't nothin' goin' on but the rent

I'm lookin' for a man to put some money in my hands
« Poslednja izmena: 01. Apr 2010, 04:38:12 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
гоа...ала ти сереш Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
HTC Wildfire S
Mrgi, srećan rođendan... aj pa da te Pera dogodine zaposli u "novinama" pa da budeš svoj čovek... Smile i da nađeš ribu...  Smile

šala naravno.  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Lep tekst..zanimljiv...reko da ga ne citam a kad sam poceo aj do kraja  Smile
I izvuko sam pouku ... Ne heftaju dobre ribe samo oni sto imaju kintu..i sad sam happy..
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 270
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Samsung d900
Goa svaka ti cast,odlican text!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tako se vodi diskusija Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Mrzim rasizam, crnce i kineze!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5559
Zastava U kreditima
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia No kašlje
Goa svaka ti cast,odlican text!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tako se vodi diskusija Smile Smile Smile

Mis'is monolog?
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.18
Ja sam dežurni 'luzer' jer niti sam ambiciozan niti me lova ispunjava.

That shit means richness  Smile

   
PS.
Akcenat je na zgrtavanju love.Naravno da volim ali pare nisu moj bog...
  Teško ću se ja 'ljubavi' najesti  ovakav Smile
« Poslednja izmena: 01. Apr 2010, 18:31:57 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
Akcenat je na zgrtavanju love

pre ce biti na

Citat
niti sam ambiciozan

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 02:17:00
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.