Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 18:22:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neće vas jer niste bogati  (Pročitano 11393 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia N97
Citat
Postoji nachin pogotovo za ljude tvojih godina da se obrazuju i zaposle u jakim svetskim firmama *i to ovde u Srbiji)i da kupe stan, kola, shta god. Samo to se ne postizhe blejanjem.
Kazi mi nacin ?

Necu ti reci nishta shto vec nisi chuo. Uchish od malena, upishesh faks na teret budzeta, zavrshish ga najbrzhe shto mozhesh i sa shto vecim znanjem (jebesh ocene i prosek) i vec ce te neko pozvati da radish negde ili cesh glat proci na konkursu. Ja ne znam kako je u drugim strukama ali koliko vidim Ekonomija i IT prolaze bez ikakvih problema. Potom se na poslu dokazhesh kao vredan i odgovoran radnik i vrlo brzo ce te vrbovati neka jacha firma iz iste privredne grane. Verovao ti li ne, to zaista tako funkcionishe. Ima dosta sluchajeva da radi veza, ali ne po principu, zaposli mog malog, vec zaposli onog jer zna.
Uostalom evo ti ovaj forum kao primer. Napravili ga ljudi ni iz chega.

Citat
Posao gube oni koji nisu potrebni, dok se za sposobne firme otimaju. To je jedna velika borba. Zavisi dosta i od struke. Realno, filozofi nisu potrebni ni jednom drushtvu i oni nikad nece dobro zhiveti.
Mislis da te firme placaju shodno tvojem znanju ?
Hoce? Neces? Ima ko hoce

To je vec stvar trzhishta, a uvek ima i druga strana medalje kada se pojavi chovek koji zna neshto shto jako malo ljudi zna pa kazhe "ako me vi ne platite toliko i toliko, ima ko hoce".
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Citat
Necu ti reci nishta shto vec nisi chuo. Uchish od malena, upishesh faks na teret budzeta, zavrshish ga najbrzhe shto mozhesh i sa shto vecim znanjem (jebesh ocene i prosek) i vec ce te neko pozvati da radish negde ili cesh glat proci na konkursu. Ja ne znam kako je u drugim strukama ali koliko vidim Ekonomija i IT prolaze bez ikakvih problema. Potom se na poslu dokazhesh kao vredan i odgovoran radnik i vrlo brzo ce te vrbovati neka jacha firma iz iste privredne grane. Verovao ti li ne, to zaista tako funkcionishe. Ima dosta sluchajeva da radi veza, ali ne po principu, zaposli mog malog, vec zaposli onog jer zna.
Uostalom evo ti ovaj forum kao primer. Napravili ga ljudi ni iz chega.

Sve je to lepo ..stvarno lepo,samo mi ovo vise lici kao scenario za neki film.
Ne postoji put sigurnog uspeha .
Slazem se da je ovo najbolji moguci put,bar si pametan ako nista drugo  Smile
Niko ti ne garantuje da ces da uspes ovim putem..da ne bude ta samo osporavam i ja sam idem ovim putem i znam da nema nista od toga  Smile
Citat
To je vec stvar trzhishta, a uvek ima i druga strana medalje kada se pojavi chovek koji zna neshto shto jako malo ljudi zna pa kazhe "ako me vi ne platite toliko i toliko, ima ko hoce".
Da to je stvar trzista,uporedi nase trziste sa nekim stranim ?!
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia N97
Ne znam shta da ti kazhem, onda sam ja izgleda gledao mnogo filmova uzhivo.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.342.8
mob
Apple iPhone SE 2020
Bogatstvo ne garantuje mozak... i tu ne mislim samo na vodjenje filozofskih rasprava uz kafu i cigaretu, vec na racionalni odnos prema zivotu...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
LG 4X HD
Citat
Mislis da te firme placaju shodno tvojem znanju ?
Hoce? Neces? Ima ko hoce
Tih "što hoće" ima manje nego što misliš , a onih koji umeju ima još manje.
teže je naći dobrog radnika nego dobar posao.

Kako reče juče jedan tip na tv-u ...Ljudi bi hteli radno mesto ali ne bi da rade.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 
Citat
Pa cak i ja koji sam musko ozenio bih neku bogatu babu da se povadim iz sranja

To bi ti bilo i najpametnije ...
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Evo, ja znam desetak mladih ljudi koji su od svog poshtenog rada kupili stanove. Nije lako, ali nemojmo se lazhno teshiti kako je to nemoguce.

наравно да је могуће
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
ima raznih primera, najzalije kad vidis dobrog coveka sa dva faxa al nije znao da izabere zenu i to ga kosta posle u zivotu itekako ...

retki su ti koji su i bogati a pritom normalni i 'smekeri' (da tako kazemo) ... pitanje monogamije da preskocim ..

uglavnom su u izboru ili neki umJetnici duge kose (citaj ne tako profitabilni) ili su rentabilniji al su malo smotaniji sa zenama ... bar ja tako kapiram

pricam naravno o normalnim zenama, ne o klasicnim sponzorusama sa mozgom velicine mladice indijskog oraha (po meni je normalno da zena gleda koliko neko zaradjuje ili poseduje)
« Poslednja izmena: 27. Mar 2010, 22:17:46 od yourtoiletpaper »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
LG 4X HD
Citat
ima raznih primera, najzalije kad vidis dobrog coveka sa dva faxa al nije znao da izabere zenu i to ga kosta posle u zivotu itekako ...
Nivo obrazovanja svakako ne obezbedjuje  pametan izbor zene, nema tog fakulteta na kome se to uchi.  Smile
Logichno je da je neko ko je zavrshio dva faksa mnogo vremena proveo nad knjigom i samim time sakupio manje drugih zivotnih iskustava koja su bitna za pametan izbor zivotnog partnera.

Citat
retki su ti koji su i bogati a pritom normalni i 'smekeri' (da tako kazemo)

Bogatih je prcentualno malo u odnosu na celo drushtvo, za "shmekere" to isto vazi, tako da je presek ta dva inache mala skupa naravno josh manji. Ja i josh njih par samo  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 6300
Bogatstvo ne garantuje mozak... i tu ne mislim samo na vodjenje filozofskih rasprava uz kafu i cigaretu, vec na racionalni odnos prema zivotu...

Тачно тако. А опет немају сви имућни паре јер су били озбиљни/зрели и трудили се у животу, чиме би били погоднија прилика за везу/брак.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 18:22:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.