Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vreme srpstva i razonode - Kako danas pronaći i privući potrošača u Srbiji?  (Pročitano 9039 puta)
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Meni je nerazumljivo kako im nije plao na pamet da ismeju turiste koji su odlucili da posete npr. Notrdam, ili Meteore u Grckoj, ili Zid placa U Jerusalimu. Ali srpski manastiri-pa to je tako fuj.  Smile

Па зато су плаћени и то им је посао:попљувати,понизити и по могућности исмијавати СПЦ.
Ја сам свој "текст" базирао на том првом који је уважени члан организације:"идиоти без граница"
поставио,а у напомену сам навео ко ми је био инспирација мада можда нисам требао тако поступити.
Код мене важи став:"са људима људски,а са говечетом као према говечету".

Meni je nerazumljivo kako im nije plao na pamet da ismeju turiste koji su odlucili da posete npr. Notrdam, ili Meteore u Grckoj, ili Zid placa U Jerusalimu. Ali srpski manastiri-pa to je tako fuj.  Smile

ni meni nije jasan taj mentalni sklop... sigurno bi neki psihijatar znao da odgovori, gde leže koreni te mržnje i konstantne potrebe da se pljuje sve srpsko, posebno od strane tih nazovi Srba....
Što se mene tiče, oni boluju od manjka cigli u glavama, nedostatak koji bih ja vrlo rado nadoknadio  Smile

Буди сигуран Радулац да то нису срби осим што носе име из овога или онога разлога.
када би им се ушло у коријене вјероватно би и нашли разлог таквог кретенског понашања
звано:"пљуј на све што је српско",а инспирација им вјероватно лежи у родитељском васпитању
барем једног родитеља-обично или мајке која је ради пениса оставила дјецу као малену па се
сада вратила или у оцу алкохоличару који је са мајком играо шутке када год би дошао кућиса са
пијанчења.Постоје индиције да су такве особе жртве инцеста или силовања у младости.
Не треба их осуђивати,трауме су огромне,то треба затворити у санаторијум и лијечити.
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Citat
Постоје индиције да су такве особе жртве инцеста или силовања у младости.

da, to bi donekle objasnilo....

Citat
a uostalom to i nije tekst o "srpskim svetinjama" vise je posvecen nekim drugim stvarima oko toga - kako prodati "proizvod" ovde...

ajde ne pravi se lud  Smile
« Poslednja izmena: 24. Mar 2010, 10:27:36 od radulac »
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Гдје престаје логика, ту почиње Босна!

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 184
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
SonyEricsson Т250i
Маслина,

сад можеш да се похвалиш аутору тог текста, и свима онима који дијеле ваше мишљење, како си био храбар..и можете заједно да наставите да пљујете по свему што је српско..а, ко зна ..некад касније,ако будеш довољно добар,  можда се нешто деси и на физичком плану између вас двојице да не буде да си се безвезе трудио и главу своју у торбу стављао...а можда да одмах пробаш па куд пукло да пукло..предлажем да кад га видиш (тог Петра) паднеш на кољена и "примиш" се посла  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Маслина,

сад можеш да се похвалиш аутору тог текста, и свима онима који дијеле ваше мишљење, како си био храбар..и можете заједно да наставите да пљујете по свему што је српско..а, ко зна ..некад касније,ако будеш довољно добар,  можда се нешто деси и на физичком плану између вас двојице да не буде да си се безвезе трудио и главу своју у торбу стављао...а можда да одмах пробаш па куд пукло да пукло..предлажем да кад га видиш (тог Петра) паднеш на кољена и "примиш" се посла  Smile

Маслина ће ги се припреми за Гучу.
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Samsung Galaxy IIs
U tekstu nije nista lose receno ni o manastirima ni o svetinjama, vec o ljudima koji
organizuju putovanja i o onima koji idu na njih.
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
U tekstu nije nista lose receno ni o manastirima ni o svetinjama, vec o ljudima koji
organizuju putovanja i o onima koji idu na njih.

Само. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Маслина,
сад можеш да се похвалиш аутору тог текста, и свима онима који дијеле ваше мишљење, како си био храбар..и можете заједно да наставите да пљујете по свему што је српско..а, ко зна ..некад касније,ако будеш довољно добар,  можда се нешто деси и на физичком плану између вас двојице да не буде да си се безвезе трудио и главу своју у торбу стављао...а можда да одмах пробаш па куд пукло да пукло..предлажем да кад га видиш (тог Петра) паднеш на кољена и "примиш" се посла  Smile

Sta hrabar? Pa nisam ja napisao tekst nego autor koji je potpisan ispod teksta, a u svakom slucaju ne vidim da je to neka velika hrabrost mada je tekst dobar. i gde ja to pljujem po svemu sto je srpsko?!??!?!?

A sta ako se desi nesto izmedju nas dvoje na fizickom planu?  Smile
« Poslednja izmena: 24. Mar 2010, 14:50:45 od maslinazelena »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 3220

kako ti recimo nije palo na pamet da je mozda tolerancija "srpska svetinja", pa bi ti zasmetalo ovo:
http://forum.burek.com/vreme-srpstva-i-razonode-kako-danas-pronaci-i-privuci-potrosaca-u-srbi-t496546.msg8286040.html#msg8286040

a uostalom to i nije tekst o "srpskim svetinjama" vise je posvecen nekim drugim stvarima oko toga - kako prodati "proizvod" ovde...



Cekaj malo-sad bi meni kao tolerantnoj osobi trebalo da zasmeta sto se organizuju posete manastirima po Srbiji. Znaci ja sam sad netolerantna Srpinja, i divljakusa i protivnik svega sto nije srpsko cim se zalazem da ljudi osim evropskih upoznaju i svoju duhovnu i kulutrnu bastinu?  Jel mozda treba da mi bude draza neka evropska katedrala iz 15. veka od srpskog manastira iz 15. veka? Onaj ko ne ceni svoje, nece ni tudje.

Da je srece ljudi bi putovali i po Srbiji i po svetu.  Nasi manastiri mogu da budu izuzetno atraktivni stranim turistima, uz odgovarajuci marketing , ali na tome jos treba da se radi.


U tekstu nije nista lose receno ni o manastirima ni o svetinjama, vec o ljudima koji
organizuju putovanja i o onima koji idu na njih.

Zbog cega su ljudi koji organizuju ta putovanja losi? Sta su oni lose uradili, jesu li mozda ojadili drzavu, putnike, opljackali nekoga?? 

I zbog cega su putnici-hodocasnici losi? Opet, sta su  oni lose uradili? Otisli da se pomole u manastir? Po tvojoj lgici ispada da je bolje da su se roknuli u venu, nego sto su otisli na neko putovanje.

Kao sto sam vec navela u svom prvom postu na ovoj temi, sasvim je  normalno sto stotine hiljada mladih svakog leta, ili uoci Nove godine,  idu na skupove katolicke omladine, obidju neki evropski grad, zajedno prisustvuju molitvama i religijskim diskuisjama- i to je sve po kulturno, evropski. A kad se tako nesto organizuje po Srbiji, to je sramota i sad svi treba da se stide sto su posetili neki manastir, prisustvovali liturgiji. Smile

Zbog cega ti mislis da je npr. kulturniji Nemac kome je u sred crkve u Budimpesti , uoci molitve povodom doceka  Nove Godine zveknula torba sa flasama vina i sampanjca o pod,  i to se culo po celoj crkvi, od nekog Srbina koji se usput pocastio nekom casicom rakije(kako je u tekstu opisano)? Ili da su katolicki popvi koji organizuju omladinske skupove bolji od  pravoslavnih popova. Nemoj biti veci katolik od Pape.  Smile

Molim vas shvatite jedno: kultura se stice kod svoje kuce, vaspitanjem , a ne u Evropi. Necete biti veci evropejci ako udete pljuvali po svojoj drzavi. Nije isto kritikovati ono lose, ili pljuvati po svemu pa cak i onome sto je dobro.


IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
@Sunny
Citat
Cekaj malo-sad bi meni kao tolerantnoj osobi trebalo da zasmeta sto se organizuju posete manastirima po Srbiji. Znaci ja sam sad netolerantna Srpinja, i divljakusa i protivnik svega sto nije srpsko cim se zalazem da ljudi osim evropskih upoznaju i svoju duhovnu i kulutrnu bastinu?  Jel mozda treba da mi bude draza neka evropska katedrala iz 15. veka od srpskog manastira iz 15. veka? Onaj ko ne ceni svoje, nece ni tudje.
Da je srece ljudi bi putovali i po Srbiji i po svetu.  Nasi manastiri mogu da budu izuzetno atraktivni stranim turistima, uz odgovarajuci marketing , ali na tome jos treba da se radi.

A ja kao nisam bio jasan? Nije rec o manastirima nego o tome kako to da srpska svetinja nije tolerancija, pa da zestoko reagujes kada neki pisu onako kako pisu (o balijama, slbancima kao sljamu i slicno)

Sto se tice katedrala i manastira tebi na volju, ja mogu da imam isti odnos i prema katedrali i prema manastiru, sto bi to bilo lose?


Citat
I zbog cega su putnici-hodocasnici losi? Opet, sta su  oni lose uradili? Otisli da se pomole u manastir? Po tvojoj lgici ispada da je bolje da su se roknuli u venu, nego sto su otisli na neko putovanje.
Citat
Molim vas shvatite jedno: kultura se stice kod svoje kuce, vaspitanjem , a ne u Evropi. Necete biti veci evropejci ako udete pljuvali po svojoj drzavi. Nije isto kritikovati ono lose, ili pljuvati po svemu pa cak i onome sto je dobro.

znaci ti nekog ko ima drugacije misljenje nazivas narkomanom ("bolje da su se roknuli u venu"), a onda nas pozivas na kulturu?

A sto se tice pljuvanja po drzavi, pa to je deo evropske kulture i bez toga nema slobode pojedinca. Ako ne mogu da kazem otvoreno sta mislim o drzavi, predsedniku, vlastima nema ni evropske kulture
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Маслина,
сад можеш да се похвалиш аутору тог текста, и свима онима који дијеле ваше мишљење, како си био храбар..и можете заједно да наставите да пљујете по свему што је српско..а, ко зна ..некад касније,ако будеш довољно добар,  можда се нешто деси и на физичком плану између вас двојице да не буде да си се безвезе трудио и главу своју у торбу стављао...а можда да одмах пробаш па куд пукло да пукло..предлажем да кад га видиш (тог Петра) паднеш на кољена и "примиш" се посла  Smile

Sta hrabar? Pa nisam ja napisao tekst nego autor koji je potpisan ispod teksta, a u svakom slucaju ne vidim da je to neka velika hrabrost mada je tekst dobar. i gde ja to pljujem po svemu sto je srpsko?!??!?!?

A sta ako se desi nesto izmedju nas dvoje na fizickom planu?  Smile

Ако имаш и приближне сличности са аватаром од тебе и краба постаје импотентна.
Ту се мора доста дроге конзумирати да се и помисли а камоли упусти у ....... Smile Smile Smile.........
.............................. Smile................................... Smile.......................................... Smile....................
.............................. Smile................................... : Smile..остадох без ријечи која би то описала,а
да буде објективна.................... Smile.................................. Smile................................... Smile..........
..................који курац кренух смишљати адекватан израз.......................... Smile.......................... Smile
....................... Smile............ Smile Smile Smile.. "игру" са büdös francba...... Smile није нешта али
сугестивно и надасве одбојно.
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.