Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:15:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Masovni" protesti u SAD  (Pročitano 11684 puta)
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Citat
амерошупкољупци
  Smile


hm... da li da danas budem "Ruski gmaz" ili "Amerošupkoljubac" ...  Smile

Ма не односи се то ни на тебе нити на било кога ко воли САД-е већ на само двије особе које буквално
сваки потез који дође са оне стране океана оправдавају и хвале.
Имам осјећај када би им се томахавк забио у ректум да би аплаудирали.
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
ma o-kej, ali ako iznesem nešto u korist Rusa, onda sam gmaz, a s druge strane postoji mogućnost da budem Amero...štaveć...
prosto ne zna čovek kome da se prikloni.. eto, od danas sam englesko govno !  Smile
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
ma o-kej, ali ako iznesem nešto u korist Rusa, onda sam gmaz, a s druge strane postoji mogućnost da budem Amero...štaveć...
prosto ne zna čovek kome da se prikloni.. eto, od danas sam englesko govno !  Smile

А да мало будемо срби? Smile
Макар се можемо позвати на неурачунљивост. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Citat
eto, od danas sam englesko govno !

Ма, ја сам швабо. Најбоље. Још покушавам скушу да натерам да научи немачку химну. Smile
« Poslednja izmena: 22. Mar 2010, 10:25:31 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Citat
eto, od danas sam englesko govno !

Ма, ја сам швабо. Најбоље. Још покушавам скушу да натерам да научи немачку химну. Smile

Прије ћеш натјерати Боинг да лети у рикверц. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Citat
eto, od danas sam englesko govno !

Ма, ја сам швабо. Најбоље. Још покушавам скушу да натерам да научи немачку химну. Smile

Прије ћеш натјерати Боинг да лети у рикверц. Smile

Истина. Али сам увек волео изазов.  Smile
« Poslednja izmena: 22. Mar 2010, 10:34:56 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Citat
eto, od danas sam englesko govno !

Ма, ја сам швабо. Најбоље. Још покушавам скушу да натерам да научи немачку химну. Smile

Прије ћеш натјерати Боинг да лети у рикверц. Smile

Истина. Али сам увек волео изазов.  Smile
Ви швабе сте одувијек били амбициозни. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Citat
eto, od danas sam englesko govno !

Ма, ја сам швабо. Најбоље. Још покушавам скушу да натерам да научи немачку химну. Smile

e moj amateru... ja englesku uveliko znam da odprdim...
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
hehehe...koji odziv...  Smile Smile

elem,temu sam otvorio prvo da bih ismevao americke "eksperte" za protestovanje,Rusiju i slicno(ako niste znali,ameri i njihovi listovi imaju eksperte za sve,samo recite koji vam treba,i odma ce da vam ga nadju... Smile ),i njihove medije za koje je nezamislivo da se protesti desavaju u Evropi/Americi,ali,zato su prvi na licu mesta kad se u Rusiji okupi 1000 libero-balvana,a drugo da bismo videli i kako to izgleda u Americi.
mislim,kad su se vec pojedini clanovi toliko srdacno potrudili da nas informisu o "masovnim,multi-milionskim" protestima u Rusiji,daj onda da vidimo kako nam stoji nasa ponosna "Zemlja Slobode..." po tom pitanju. Smile
mislim,kada se u Rusiji skupi 1000 balvana,o tome se onda izvestava kao o novom svetskom poretku,o rusenju vlade,o "masovom" nezadovoljstvu,i slicnom,a kada se to desi u Americi ili Evropi,to se izgleda iz nekog razloga ne racuna...  Smile pa da vidimo onda mi sami kako to rade u Americi...  Smile
inace,kao sto rekoh,americki eksperti za protestovanje u Rusiji,predvidjaju da ce ovo preci u pravu "krizu 1000 narko...ovaj,1000 protestanata",i da ce izazvati masovne proteste i nemire sirom sveta.takodje,Ruska vlada sutra ima hitnu vanrednu sednicu u vezi ove strasne pretnje,mada,americki strucnjaci kazu da su joj dani vec odbrojani,a UN sledece nedelje takodje ima sednicu,gde ce se razgovarati o ovoj strasnoj krizi koja preti celom svetu. Smile
Amerika je zasada bezbedna,ali,americki strucnjaci procenjuju da ce i ona pasti pod ovaj talas i da nas ceka novi svetski poredak posle ovih protesta...  Smile

potpuno je covek promasio poentu. ovo samo znaci da su u SAD protesti redovna stvar i da postoji sloboda okupljanja za razliku od rusije gde je to incident i gde organizatori protesta mogu da zavrse u zatvoru

Amin!

Ovi likovi ocigledno ne shvataju da Rusi kada protesvuju, to je u pitanju nesto ozbiljno, je kod njih ne sme ni da se protestvuje. U Americi je dozvoljeno da protestvujes do mile volje, protiv bilo cega. Oni protestvuju za svakavke gluposti, zastitu zivotinja i sl. Kada ovi zaostali izadju na ulice, to je uglavnom zbog egzistencijalnih pitanja, dok u Americi ljudi uglavnom protestvuju iz ideoloskih razloga.
potpuno je covek promasio poentu. ovo samo znaci da su u SAD protesti redovna stvar i da postoji sloboda okupljanja za razliku od rusije gde je to incident i gde organizatori protesta mogu da zavrse u zatvoru
u pravu ste.
evo teme za vas...
http://forum.burek.com/zasto-volim-nato-t429857.html
 Smile
« Poslednja izmena: 22. Mar 2010, 10:50:21 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Citat
eto, od danas sam englesko govno !

Ма, ја сам швабо. Најбоље. Још покушавам скушу да натерам да научи немачку химну. Smile

e moj amateru... ja englesku uveliko znam da odprdim...

 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:15:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.