Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koliko je seks važan muškarcima, a koliko ženama?  (Pročitano 21271 puta)
21. Mar 2010, 21:01:07
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Koliko je seks važan muškarcima, a koliko ženama?



Žene živcira to što muškarci stalno misle na seks, a muškarcima smeta to što ženama nikad nije do seksa. Žene vole pričati o osjećajima i ljubavi, a muškarci ne žele o njoj pričati, već je samo voditi. Premda se čini da zapravo želimo iste stvari, činjenica jest da pojmove ljubav i seks shvaćamo na drukčiji način, o čemu odsad možete čitati u našem novom blogu Rat spolova

U Ratu spolova Tvrtko, predstavnik jačeg spola, i Vanesa, koja piše u ime ljepšeg spola, prepirat će se, sukobljavati, a ponekad, ako je baš nužno, i složiti se oko vječnih tema, seksa, ljubavi, komunikacije i kompliciranih muško-ženskih odnosa.

Žele li muškarci samo seks, a žene ljubav, prva je tema na koju je rasprava počela. Muško je stajalište da muškarci i žene žele seks i ljubav, samo te pojmove oni i one bitno razlikuju. Muškarcima seks ništa simbolično ne znači osim iskonskog užitka. 'Žele ga puno i puno i još više od toga', kaže Tvrtko.

'Kao što nam je seks manje važan nego njima, tako nam je i ljubav mnogo važnija nego njima. Kad pooremo dosta livada i nađemo se na jednoj gdje nas iznenada obasja proljetno sunce, zastanemo zapanjeni i sami sebi damo zavjet. E, to je TA žena. Dakle, seksu pridajemo manju važnost nego one, a ljubavi veću važnost nego one. A što su za njih ljubav i seks, pojma nemam. Sve dok nam ide, nije nam baš ni važno.'

Žene pak žele ljubav, ali i seks. Ali ne uvijek, ne svugdje i ne na bilo koji način, piše Vanesa.

'Ne bi bilo pošteno reći da nam je seks manje važan nego muškarcima iako ljubav prečesto, valjda već po defaultu, stavljamo na pijedestal. Seks nam je itekako važan. Seks, dakle, volimo, želimo i ne možemo bez njega. U seksu uživamo koliko i muškarci, ali za razliku od njih, ne naganjamo statistiku. Ne zamaramo se kvantitetom, jer smo stalno u potrazi za nečim dubljim, nazovimo to kvalitetom. Najviše uživamo u seksu kad dolazi u paketu s ljubavlju, a kod muškaraca je to obrnut proces, oni se zaljubljuju kroz seks.'

Izvor: Tportal
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 
Citat
Najviše uživamo u seksu kad dolazi u paketu s ljubavlju, a kod muškaraca je to obrnut proces, oni se zaljubljuju kroz seks.'

I zene mogu da se zaljube kroz seks.
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
MacOS X
Browser
Mozilla rv:1.9.2)
ne samo da mogu, nego se to i desava inace
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1036
mob
Apple iPhone SE 2020
I onda godinama kukaju kada ih gospodin napici...

Naravoucenije... ako ne znas da razgranicis, nemoj ni da se trtis da si fatalan...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 4970
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.1.249.1036
Добро је да је Твртко ''Твртко'', јер овако Ванеса збори са њим.
Да је Твртко ''МекиМеки'' - не би ни било конверзације, а ни Ванесе.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
MacOS X
Browser
Mozilla rv:1.9.2)
evo realno sad, spavale ste prvi put sa deckom, bilo je ... odlicno. I vise nego odlicno, kompletno ste odlepile koliko je seks bio dobar. Koja moze da kaze da ga posle toga gleda isto, ako pre toga nije bila zaljubljena ili sta ja znam... nesto preterano mnogo hemije itd.. 

kroz seks uzimamo od druge strane nesto sto ne mozemo da vidimo u svakodnevnom odnosu van kreveta. Kad se dvoje slabije poznaju, na pocetku veze, to je opijat. Zaljubljivanje je i tako imaginacija i povrsno stanje, hormonalno da ne kazaem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.1.249.1036
mob
Samsung Galaxy S III
Zenama je bitiniji ...  Smile Jel tako zene ?

A ovamo kada vas covek vidi, rekao bi sve sama aseksualna astroseksualna mezimčad... No bi se zajebo`

ozbiljno.. nema to veze... do osobe je sve.
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia 
Meni je vazan kao sto mi je vazno da jedem i popijem vodu.
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1036
mob
Apple iPhone SE 2020
Sve je to lepo, ali seks sam po sebi nema veze sa emocijama... da budemo precizni... samo coitus... medjusobnim emocijama...
Imas trljanje dva ili vise izbornih organa, grizenje, grebanje, uzdisanje, etc...
Predigra ili "posleigra", mozda... ali seks... ne bas... dva ili vise tela (objekata ako neko bas naginje dendrofiliji)...

E... sad... da se zaljubim u nekoga samo zbog seksa... ne znam bas... jbg... ja sam zenska koja pada da na pricu...
Mozemo da se kresemo kao zeceve, ali ako pored toga nemamo o cemu da pricamo, onda tu nema mesta za emocije...

Been there, done that... nije to bila ljubav, vec cisto fizikalisanje... strast... kratko, gorko, slatko, mucno i nezaboravno.... a i druga strana je slicnog shvatanja...
Nema nista lepse od toga da ti neko iskreno kaze sta misli o odnosu vas dvoje - "ja ne bih mogao da budem sa tobom u vezi da me puskom teraju, ali da se kresnom - uvek" Smiley
I to je najlepski kompliment koji sam dobila od nekoga s kim sam bila... Smiley

Ljubav je nesto drugo... i nesto trece... cak i peto... ali samo strast nije ljubav...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.1.249.1036
mob
Samsung Galaxy S III
Osvezenje je procitati da ima jos ljudi koji razgranicavaju te dve ionako nespojive ljudske delatnosti Smiley seks-ljubav. Nidje veze. Odavno to blebecem...
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.