Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 05:53:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Maltretiranje u prevozu  (Pročitano 1370 puta)
20. Mar 2010, 17:44:47
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
E ovako, posto sam zgranuta pokušajem otmice 13ogodišnjakinje i činjenicom da su na to reagovale žena i devojka, kao i slučajem moje koleginice koja je trpela 7 stanica pipanje genitalija a pri tom je trola bila puna muškaraca koji su se pravili blesavi, rešila sam da otvorim temu o tome.

Da li vam se dešavalo nesto slično (naravno da jeste) i da li vas je neko odbranio?
Član ovog foruma, Raznosač pica je dobro primetio da se muškarci uvek stvore tu da biju učesnike gay parade ali da se u ovakvim situacijama kriju u mišije rupice
« Poslednja izmena: 20. Mar 2010, 17:45:39 od vanjaub »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Samsung Galaxy S Advance
Moj drug je jednom prilikom u punom vozu upoznao neku curu (prvi put) i mislim da su samo razmenili cao/cao, odakle si i tako to, posto je bila neverovatna guzva...

I nakon toga, talas pridoslica ga je gurnu na skroz suprotnu stranu sa ekipom, sto je relativno nebitno... ali...

U voz upada neki chicha (ne deda, ali dosta stariji muskarac sa nekom bradicom sedom u fensi fazonu), gura se sve do cure, stoji tu pa se klati, ne produzava dalje sa masom kad naidje nova "tura" vec stalno visi oko nje, pa se satro naslanja na nju... na kraju je stavio onako ruke svaka sa jedne strane kraj njene glave pa kao da ga guraju sve se vise klackao i priblizavo... a bilo je providno da ima mesta...

I taj drug to video, progurao se kroz masu, pokupio curi kofere i rekao "aj ovamo nasao sam nam mesto"...  i onaj lik ga kao prvo nesto gledao, valjda razmisljao dal su zajedno, pa pomerio ruke da ona prodje i otisla sa njim na drugi kraj vagona...

Bila je vidno preplasena. Posle mu je samo rekla - "Puno ti hvala sto si se uopste vratio"

Ono sto je poenta price, on nije mogao da zna da taj "chicha" nema nesto sa njom, ili da nije neki ludak ili sta, a i voz ne staje tako cesto da se "sturne" na sledecoj stanici... ali ipak je prisao i "spasao" curu...

A vecina ovakvih situacija desava se svuda i svakodnevno, ali kao sto je bilo reci o tome i po nekim temam (udarac u afektu) par puta se umesa covek i izvuce deblji kraj ili se jednostavno osramot jer se u danasnje vreme tako "sali"... a i ovi sto su napadnuti nekada nece da priznaju da ne bi povukli lavinu mozda neceg jos goreg od strane napadaca...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
pa eto tvoj drug je izizetak. A da se malo osvrnemo oko sebe i malo obratimo pažnju šta bismo videli_
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


"Uvek ima neko jači".

Zodijak
Pol Žena
Poruke 46661
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1045
Jbg, to je javno mesto... Kad izadjes iz kuce, znas da mozes da dozivis i neprijatnosti...  Smile

I meni su se desavale ruzne stvari, al sta sad...
Recimo, grupa cigana u busu je prozivala svakog ko im je zapao za oko,
i ja sam se nasla na tapetu, svakakve su vulgarnosti pricali,
ali ko njima sme da se suprotstavi Wink

Drugo, desilo mi se i da se manijak trlja o mene u skoro praznom busu, jos sam bila maloletna  Smile 
Mislite da je neko reagovao? Nije, svi kao da su slepi  Smile  Smile
I sto je najgore, u takvim situacijama, ja se potpuno paralisem  Smile
Umesto da se suprotstavim direktno, ja pokusavam da se sklonim  Smile
« Poslednja izmena: 06. Apr 2010, 19:51:43 od pljevljani »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Prevozna sredstva su izuzetna mesta za posmatranje!!! Svasta mozes da vidis ali i dozivis!!! :weirdface: :boxing: Ali retko da vidis da neko hoce da pomogne. . . ako treba Smile Svi su kao u nekom svom balonu. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 05:53:36
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.059 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.