Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koju gitaru da kupim od 500 - 1000 e ? Elektricnu  (Pročitano 5343 puta)
19. Mar 2010, 15:46:02
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 26
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1036
Imam solidno gitarsko  predznanje ali bih volio da mi neko strucniji nesto preporuc.  Svirao bih blues rock i tako to da ne smaram.  .  .   Pozdrav i hvala unaprijed

<hr />
Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 19.  Mar 2010, 15:47:14)
« Poslednja izmena: 19. Mar 2010, 15:50:29 od zhezza »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Since 06.01.2006.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6140
Zastava Bor, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.342.1
mob
Nokia Lumia 630
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 103
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
sta ti treba odprilike? single coil? humbucker? HSS, SSS, HH, HSH? kakvo drvo? mahagonij? joha? jasen? jel ti treba floyd?  jel kupujes novo ili polovno?
Jel' uzimas samo gitaru , ili ti treba i pojacalo?
« Poslednja izmena: 19. Mar 2010, 22:04:13 od jala jala »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 26
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1036
Kupujem samo gitaru, novu, ne zelim nista brzo poput brzih  ibanezovih modela recimo.  Najvise bih volio nesto poput gibson les paul.  Floyd nije neophodan u principu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 103
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
pa les paul studio ti je oko 1100 eura, ali se moze naci bolja gitara za tu lovu...
ima gomila gitara za tu lovu, ono sto bih ti ja preporucio je  da probas sledece:
parker p44( ima i piezzo) inace veoma velik  raspon tonova, pomalo ekstravagantnog izgleda...
washburn wi66 pro, les paul style gitara, sjajan zvuk, po meni najbolja gitara u svom cenovnom rangu( mislim da je oko 550 eur), ako volis lp svidece ti se...
ibanez artist serija, tu ima dosta modela, uglavnom zasnovani na lp filizofiji ( verovatno znas da su japanci radili sjajne kopije gibsona i fendera 70tih), arx500 moj favorit,  a i ostali su dobri...
takodje ono sto obavezno maoras da probas su blade gitare, one nisu u lp maniru, vec strat i tele varijante, proizvodi se u svajcarskoj, vrhunske izrade, gomila inovacija... obavezno probaj...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 26
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1036
Hvala puno na pomoci a sta mislis o ovoj varijanti.Nisam je probao. Da li vrijedi probati je.   http://control-sound.com/shop/product_info.php?cPath=21_34&products_id=1047&osCsid=cbb441a600c48eb1189a4e6183bd511a   i ovo takodje http://guitars.musiciansfriend.com/product/Gibson-Les-Paul-Vintage-Mahogany-Electric-Guitar?sku=517536
« Poslednja izmena: 20. Mar 2010, 12:14:10 od zhezza »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 103
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
sto se tice corta, ja licno ne znam nista o tom modelu, ali cort kao firma je u ekspanziji i generalno su vrlo dobri,moze se reci i odlicni sto se tice odnosa cena-kvalitet. doduse,  svaka firma ima i dobrih i losih modela tako da bi morao otici i probati i malo detaljnije pregledati jer je moguce da gitara ima jos neku falinku osim one dve ogrebotine kako su napisali, jer, malo mi je velik popust...
sto se tice les paul-a , ne znam sta bih ti rek'o. u principu, vlada neko opste misljenje da ('ajde da ne budem subjektivan) "daje" dovoljno za tu lovu, ali da neke druge gitare ipak daju nesto vise...
na kraju krajeva, sve je to veooooma relativno, jer svako od nas ima drugacije prohteve od instrumenta, tako da pojam bolja /losija gitara nije bas adekvatan... da ne duzim, stvar je u tome da,bi trebalo da krenes od prodavnice do prodavnice, i da probas svaku gitaru koja bi ti mogla biti interesantna, vidis sta ti se svidja  a sta ne kod svakog modela pojedinacno, saberes, oduzmes... i na kraju, kupis onu koja je ostavila najjaci utisak na tebe...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Since 06.01.2006.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6140
Zastava Bor, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.342.1
mob
Nokia Lumia 630
Ja npr ne volim da sviram na Gipsonu, ali ovaj model koji si ti predlozio je savrsen... najbolje je da probas sve, pa sta ti se svidi...Parker koji je preedlozio Jala je bas sofisticirana gitara, mada nije za Blues...ako nadjes Gretch probaj je, ja sam se odusevio Smile
ili ovo..ne moze da omane Smile
http://www.music-man.com/instruments/guitars/john-petrucci-bfr-baritone.html
http://www.music-man.com/instruments/guitars/steve-morse-y2d.html
http://www.music-man.com/instruments/guitars/axis.html
« Poslednja izmena: 20. Mar 2010, 17:19:53 od Darkman030 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 26
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1036
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 103
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
dobra ali ima i boljih za te novce...
'ajde lepo ti u narednih par dana obidji sve radnje koje mozes pa napravi neki uzi izbor od nekoliko gitara pa onda da vidimo sta da radis, mislim da je malo bezveze ovako da samo nabacujemo gomilu linkova, jer je i pitanje sta se kod nas moze naci, kolike su tacno cene etc.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.