Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 20:38:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Metro 2033  (Pročitano 33600 puta)
17. Mar 2010, 16:26:14
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.342.2
mob
Tel.Me Your.Number
Metro 2033



Bazirana na noveli ruskog autora Dmitry Glukhovsky-og iz 2002 godine, Metro 2033 opisuje Zemlju u bliskoj budućnosti gde je ljudska civilizacija uništena u apokaliptičkoj tragediji koja se desila 2013 godine.

THQ i NVIDIA tvrde da igra koristi “najnaprednije DX11 tehnike do sad viđene u igrama” u šta ne sumnjamo, imajući u vidu broj naslova (3-4) koji imaju podrški za DX11. Koristeće najnapredniju tehnologiju dostupnu PC developerima, THQ i NVIDIA obećavaju da će ovo biti jedna od najlepših igara u 2010.
“Naši inženjeri su intenzivno sarađivali sa 4A Games kako bi Metro 2033 iskoristio pun potencijal mogućnosti i efekata koje će doneti nova generacija DX11 hardvera.” tvrdi Tom Tamasi, jedan od zaposlenih u Nvidiji. “A4 Engine je jedan od najnaprednijih endžina sa kojima smo radili, i sa uključenim DX11 modom, Metro 2033 je bez sumnje jedna od najlepših igara 2010. godine. Iskombinujte ovo sa NVIDIA 3D Vision i PhysX tehnologijama i doživećete neverovatno iskustvo.”

Minimum System Requirements:
• Dual core CPU (any Core 2 Duo or better will do)
• DirectX 9, Shader Model 3 compliant graphics cards (GeForce 8800, GeForce GT220 and above)
• 1GB RAM

Recommended System Requirements:
• Any Quad Core or 3.0+ GHz Dual Core CPU
• DirectX 10 compliant graphics card (GeForce GTX 260 and above)
• 2GB RAM

Optimum System Requirements:
• Core i7 CPU
• NVIDIA DirectX 11 compliant graphics card (GeForce GTX 480 and 470)
• As much RAM as possible (8GB+)
• Fast HDD or SSD

Enabling Nvidia 3D Vision:
Metro 2033 utilizes NVIDIA 3D Vision with compatible cards and hardware. To play in 3D you will require:
• NVIDIA GeForce GTX 275 and above recommended
• A 120Hz (or above) monitor
• NVIDIA 3D Vision kit
• Microsoft Windows Vista or Windows 7







Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

metro1.jpg
(552.12 KB, 994x559)
metro2.jpg
(292.92 KB, 994x559)
metro3.jpg
(282.33 KB, 994x559)
metro4.jpg
(468.87 KB, 994x559)
metro5.jpg
(71.94 KB, 800x500)
metro6.jpg
(59.94 KB, 800x500)
metro7.jpg
(128.28 KB, 994x559)
metro8.jpg
(51.1 KB, 800x500)
metro9.jpg
(69.42 KB, 800x500)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.64
Davno sam citao o njoj u Screenfun u .Vidim da je izasla,jedva cekam da je przim na 5770 dx 11 Smile Izgleda fantasticno,e sad gameplay nista dok ne probam Smile Glup naziv,i samo ce da se igra u onim tunelima i u podzemlju? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Iako ne mogu da docekam da igram Metro 2033, prvo cu nabaviti i procitati knjigu. Prica bi u ovom naslovu trebalo da bude veoma jaka (i pored spektakla od specijalnih efekata i fizike)
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.342.2
mob
Tel.Me Your.Number
Fala qrcu da ima takvih gejmera... ja sam počeo igru ali je zahtevna u pm... plus AA ne može da se isključi. Tako da mi fps u nekim trenutcima padne i na 10 Smile

Inače, eBook sam našao na ruskom i na nemačkom... od engleske verzije izgleda za sada ništa. Mada bih voleo da je kupim.

Ako budeš prvo čitao knjugu pokvarićeš doživljaj kad budeš igrao. Ipak je knjiga detaljnija i posle igranja možeš naići na nešto novo u toku čitanja. Dok bi obrnuto doživeo deo knjige samo vizuelno. No kako kome odgovara, meni bi lično više prijalo da pređem igru pa da pročitam knjgu.

Davno sam citao o njoj u Screenfun u .Vidim da je izasla,jedva cekam da je przim na 5770 dx 11 Smile Izgleda fantasticno,e sad gameplay nista dok ne probam Smile Glup naziv,i samo ce da se igra u onim tunelima i u podzemlju? Smile
Ti brale prvo si oduševljen pa razočaran. Ima delova koji se prelaze na otvorenom ali su vrlo kratki, verovatno se izlazi na površinu da bi se zaobišao neki deo metroa koji nije prohodan.
Ne sviđa ti se naziv? A kako bi ga ti nazvao majke ti? Podzemna železnica 2033. godine?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Fluffy George

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 5552
Zastava Negde.
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Jeste zahtevna,jbt antialiasing,kad bi njega iskljucio fps bi bio veci ,ovako u borbama padne na 20+ nesto i to nervira Smile Al' dobro,svidja mi se igra i prica,barem dokle sam stigao Smile Evo i nekih slika.Igram po default vrednostima,very high na dx10 Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

1.jpg
(205.43 KB, 1024x768)
2.jpg
(128.27 KB, 1024x768)
3.jpg
(124.24 KB, 1024x768)
4.jpg
(137.75 KB, 1024x768)
5.jpg
(107.6 KB, 1024x768)
6.jpg
(206.55 KB, 1024x768)
7.jpg
(171.85 KB, 1024x768)
8.jpg
(117.87 KB, 1024x768)
9.jpg
(111.06 KB, 1024x768)
10.jpg
(163.35 KB, 1024x768)
11.jpg
(255.46 KB, 1024x768)
12.jpg
(130.91 KB, 1024x768)
13.jpg
(141.85 KB, 1024x768)
14.jpg
(111.84 KB, 1024x768)
IP sačuvana
social share
Life is one long insane trip. Some people just have better directions.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
@Laser
ima u Dereti da se kupi knjiga, 1200 dindzi, hardcover izdanje na srpskom, tako da sam se na to nameracio
doduse s obzirom da pre citanja Metroa moram da zavrsim jos dve knjige (Witcher a.k.a. Poslednja zelja i Prachetove "Oruzane snage") ipak cu da provozam igru Smiley

Koliko je uopste chudo zahtevno? Jel ce GTS250 moci da gura barem 1680x1050?
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Fluffy George

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 5552
Zastava Negde.
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Pa pitanje je na kojim detaljima hoces na tu rezoluciju  Smile Very high pa imaces padove fps sigurno,i to sve zbgo AA koga ne mozes da iskljucis.A koji CPU imas? Ova igra trazi dosta snage i na njemu. Evo ja imam radeon 4850,koji je malo slabiji od 250,pa imam padove na 20fps-a i to na rezoluciji ovih screenshootova(znaci 1024x768)Al to pripisujem mom CPU  Smile
IP sačuvana
social share
Life is one long insane trip. Some people just have better directions.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.342.2
mob
Tel.Me Your.Number
Da bi potpuno iskoristio potencijal igre treba ti grafička koja još uvek nije izašla (GTX 470 ili 480) *čitaj prvi post
Lepo kaže hjk, teško nama gejmerima... sve zahtevnije igre prave a ja baš i ne primećujem neku razliku.
Na primer MW2 iako je portovan sa konzole jako sam zadovoljan optimizacijom. Odlična grafika i više nego pristojan fps dok sa ovim novim naslovima dobijam neku nebuloznu grafiku sa fps-om ko broj inča na monitoru.

Ima u Dereti da se kupi knjiga, 1200 dindzi, hardcover izdanje na srpskom, tako da sam se na to nameracio
doduse s obzirom da pre citanja Metroa moram da zavrsim jos dve knjige (Witcher a.k.a. Poslednja zelja i Prachetove "Oruzane snage") ipak cu da provozam igru Smiley
Ahh ne volim Pračeta... smara lik Smiley

1200 dindži u bre... mislio sam da će kod nas biti jeftinija... valjda mora i prevodilac da uzme neke novce Smile
Valjda će biti nekog popusta do leta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Fluffy George

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 5552
Zastava Negde.
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
E bas cekam kad izidju te 2 grafe kako ce one da guraju ovo,a do tada mi smrtnici cemo se mucimo sa neoptimizacijom Smile
IP sačuvana
social share
Life is one long insane trip. Some people just have better directions.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Pa pitanje je na kojim detaljima hoces na tu rezoluciju  Smile Very high pa imaces padove fps sigurno,i to sve zbgo AA koga ne mozes da iskljucis.A koji CPU imas? Ova igra trazi dosta snage i na njemu. Evo ja imam radeon 4850,koji je malo slabiji od 250,pa imam padove na 20fps-a i to na rezoluciji ovih screenshootova(znaci 1024x768)Al to pripisujem mom CPU  Smile
High bez antialiasing i anisotropije (jer se to na velikm rezolucijama ne vidi), ali u DX9 modu jer imam XP. Proc mi je Intel i5  Smile Koliko sam skapirao po postovima ovde i na drugim forumima, nemoguce je iskljuciti neke efekte sto je bezveze.
U stvari ono sto me najvise nervira je sto ova igra pliva na XBox360, na onako matorom hardveru.
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 20:38:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.941 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.