Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uspesi-Neuspesi,veze,zaljubljivanje,kako pridobiti paznju zeljene osobe...  (Pročitano 12496 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
Izgleda da smo mnogo otisli u pizdu materinu
Jeste. Sada vam više ni stavljanje šerpe na glavu i lupanje kutlačom o istu ne može pomoći, kao ni mazanje senfa po glavi i pavlake po bradi, pa brijanje jedne i druge Milan Tarot TMSmile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 270
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Samsung d900
Bravo,slazem se u potpunosti,naime svako zivo bice na ovoj planeti ima potrebu da bude voljeno,pa tako i mi smrtnici,odavno na Balkanu nije sve kako treba,ali da ne skrecemo od teme,na pitanje Bambine odgovoricu vrlo lako,mene je licno inspirisalo da pokrenem ovu temu,osecanje,i mnoge druge stvari koje nisu bile uzvracene,a ocekivale su se,zbog niza losih stvari koje nas zadese u zivotu,ljudi nas veoma cesto pogresno procenjuju,
mene licno najvise pogadja sto se musko-zenski odnos u 80%slucajeva svodi na finansijsko i materijalno stanje,i tu prava ljubav pada u zaborav,mene strahovito nervira kada cujem da neko kaze dobro sam se ozenio(uvalio),udala(uvalila),jer iza te silne predstave i parade nema nicega,sto se desava u mnogo slucajeva?????
naravno da je svakome bitno kako ce da sutra zapocne novi zivot,ali ja nisam za preterivanje,i foliranje! Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
@bambina
Ako mislis da ovo nase trenutno drustvo nema mnogo poremecaja...zapali tu diplomu  Smile

Citat
musko-zenski odnos u 80%slucajeva svodi na finansijsko i materijalno stanje
Zene su krive za to..postale pametne i dobile zakone  Smile
« Poslednja izmena: 15. Mar 2010, 00:15:06 od jasikasi »
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 270
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Samsung d900
E ne pomazu vise ni serpe ni lonci ni poklopci,a ni corbast pasulj,nego MC-donald i fejsbooc,i tako to,pa unistice nas
sa njihovim serviranim obrocima,ponasamo se kao da smo senuli,dobro je rekao kolega,sve je poslo naopako Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
Pa i mislim na društvo - na čovečanstvo u globalu.

Jasno ti je valjda da ja nisam odavle. Hint: moj avatar.  Smile

Čuj da zapalim diplomu, pa čime ću da trljam noseve po Bureku?!  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 
Citat
.postale pametne

Nisu posatle - zene su oduvek bile pametne samo sto su pogresno ucene da tu svoju pamet ne prikazuju jer muskarci to ne vole - oni su ti koji trebaju biti najpametniji .
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Citat
Nisu posatle - zene su oduvek bile pametne samo sto su pogresno ucene da tu svoju pamet ne prikazuju jer muskarci to ne vole - oni su ti koji trebaju biti najpametniji .
Dobro..navedi mi sta se od tada dobro dogodilo ?
Kad su zene pocele da koriste svoju pamet ?
(zvucim smesno..znam  Smile)

Citat
Čuj da zapalim diplomu, pa čime ću da trljam noseve po Bureku?! 
Imas i dobru titulu na bureku,,,,predji malo i na to  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 
Citat
Dobro..navedi mi sta se od tada dobro dogodilo ?

Nista naravno ,samo je jos vise zakomplikovalo stvar .Ja nisam ni rekla da je dobro sto je to tako .

Ja zapravo vise nista ne znam i nista mi nije jasno . Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Pa, sa psiholoske tacke postoji vise parametara.Jednom smo proveli 2 predavanja raspravljajuci o procentu razvoda i to je bilo kao rasprava da li je casa polupuna ili poluprazna.Jedni su krivili(i to najvise zenska strana) vecu emancipaciju zena a jedni materijalnu situaciju i poremecene sisteme vrednosti(danas su svi razmazeni i niko nece da trpi nesto sto makar i malo ne valja bez obzira sto to moze da se mozda resi pa se onda razvode i tako to)

Sto se tice zaljubljivanja,danas se to shvata previse olako zbog samog sistema vrednosti pa se mozda tek kasnije (u vecini slucaja i godinama kasnije) uvidi drugacije.Tu je i odgovor na pitanje kako to da sto si gori ti one su sve bolje a sto si bolji devojke su sve gore.Moj drug je imao zanimljivu teoriju da trebas da se postavis kao "cvrst' na pocetku pa da kasnije polako ako je veza kako treba da postajes bolji ako vidis da je ta druga osoba vredna paznje koju zelis da joj poklonis.

Danasnje veze su vecinom od danas do sutra tako da ne trebas bas da se brines previse,ako nece jedna ko zna zasto je to dobro,mozda oce druga koja ce biti bolja od ove prve.To obicno uz malo truda dodje kasnije sve na svoje mesto
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Citat
Dobro..navedi mi sta se od tada dobro dogodilo ?

Nista naravno ,samo je jos vise zakomplikovalo stvar .Ja nisam ni rekla da je dobro sto je to tako .

Ja zapravo vise nista ne znam i nista mi nije jasno . Smile
Dakle bolje da su zene ostale priglupe ?
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.