Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uspesi-Neuspesi,veze,zaljubljivanje,kako pridobiti paznju zeljene osobe...  (Pročitano 12515 puta)
14. Mar 2010, 23:03:38
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 270
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Samsung d900
Pozdrav svima,zeleo bih sa nekim da prodiskutujem kakva su njihova iskustva,u vezama,zasto su se stvari toliko promenile,ljudi u globalu?
Bambina,ako citas ovaj text,hteo bih da se nadovezem na tvoje izlaganje o zaljubljenosti,kako pocinje kada se zavrsava,sta je uzrok raskidima,svadjama,i polemikama?
Naime ako postoji razumevanje,sklad i odredjena doza trpeljivosti,i kao najvaznije ljubav koja se radja,prvo iz simpatije,onda na prvo citanje vi postavljate pitanje-sta tu nevalja?
Pa u danasnje vreme koliko sam ja mogao da primetim,malo sta valja,
ako se ne varam sve je manje razumevanja,price o svemu i svacemu izmedju parova,o mnogim stvarima se cuti,i najcesce su takve sitnice uzrok malim a zatim velikim svadjama,
Sada ja postavljam pitanje ali da se neshvati pogresno,kako sam uvek nailazio na negativne vrste energije kod devojaka koje su dobijale svu potrebnu paznju i negu,i kako sam uvek dobro prolazio kada nisam imao razumevanja
i ophodio se prema njima kao da su igracke,ili kakvi predmeti,daljom analizom,sam saznao da je vecina njih to i prizeljkivala,e sada to meni nije jasno kako to da jednostavno sto si gori prema nekome to je neko bolji prema tebi????????????????? Smile Smile Smile :weirdface:pisite,pisite,pisite bice mi drago da caskamo pozzzzzzzzzzz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Bambina,ako citas ovaj text,hteo bih da se nadovezem na tvoje izlaganje o zaljubljenosti,kako pocinje kada se zavrsava,sta je uzrok raskidima,svadjama,i polemikama?
Ne znam na koje tačno moje izlaganje misliš (ima ih preko 20.000  Smile ), pa mi je malo teško da te pohvatam.

U svakom slučaju, ove tvoje dileme su kao dušu dale za čitanje ''Formula ljubavi'', Z. Milivojevića.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Ne znam sto se opterecujes generalnom slikom bilo cega. Danas je maltene sve katastrofa, pa sta sad to znaci, da ce i moj zivot biti katastrofalan?

Svako treba da ispita sta mu odgovara i u skladu s tim da se i ponasa i da trazi ljubića.

Sto se tice konkretno tog ponasanja u vezi, da te neko vise cijeni kad si skot; jednostavno ne pokusavaj da shvatis, to je moj savjet  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 270
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Samsung d900
Ma ne opterecujem se ja uopste,jednostavno tako zivimo,a to nevalja,i ja to tako dozivljavam,kao neku vecitu borbu trazenja,i kada se nadje dijamant ili neki drugi dragi kamen samo ostane prah,i jednostavno se dizu ruke od toga,jer kako kaze nas narod spolja gladac,a unutra jadac,salim se nije uvek tako Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 270
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Samsung d900
Samo pogledajte koilko ima razvoda,ili pucanaja brakova tek zapocetih,kako se objasnjava sve manje i manje onih pravih veza(dugotrajnih),mislim neshvatam sta ljudi traze toliko jedni pored drugih kada na kraju sve pukne i urusi se poput neke planine,ako vec ne ide,najbolje je odmah se razici,nego pola veka trpeti,pa zar ne??? Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Samsung Galaxy S Advance
Sto se tice konkretno tog ponasanja u vezi, da te neko vise cijeni kad si skot; jednostavno ne pokusavaj da shvatis, to je moj savjet  Smile

Hmm... cudo jedno  Smile Ja kad sam se pozvao na to da je izgleda stvarno u pravu onaj koji je rekako "sto si prema nekom gori on je prema tebi bolji i obrnuto", Bambina me je posteno iskritikovala da ne moze da veruje da se jos neko vodi tim detinjastim i nezrelim stavom...

Sto u neku ruku i jeste opravdavajuce - kako sejes tako zanjes... (tako da se sa njom po tom pitanju slazem)

Al (uvek ono ali)i evo prvi da pocnem - posto sam cepidlaka teorije koja odudara od praxe... (analiza zaljubljenosti/ljubavi/musko-zenskih odnosa) - Kako to da je ovo i te kako primenljivo u ljudskom zivotu?

Sad ispada da su ljudi do odredjene granice mazohisti?
Ili to znaci da dok ih ne "diras" ti im u stvari i ne poklanjas paznju pa pate zbog toga?
Ili dolazi od onog cuvenog pracenja "osvete" radi pa mi to "visenje oko nas" registurjemo kao "poklanjanje paznje"?

@aleksic.filip

Oni koji su dozvolil da dodje do toga, ili su zajedno bili na silu (poseti temu "sta je gore fizicka ili emotivna prevara" bilo je reci otome) ili nisu smatrali vrednim da se bore za nesto sto bi "neko drugi" (obicno njihov partner) mogao sam da sredi...

A veza podrazumeva dvoje... uvek...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Pa iskreno govoreci, ja se lako mogu uljuljkati tako da to skotovsko ponasanje s vremena na vrijeme (meni barem) bude verbalni samar i nemam nista protiv, sve dok je opravdano  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Qtek 小米
Citat
Samo pogledajte koilko ima razvoda,ili pucanaja brakova tek zapocetih,kako se objasnjava sve manje i manje onih pravih veza(dugotrajnih),mislim neshvatam sta ljudi traze toliko jedni pored drugih kada na kraju sve pukne i urusi se poput neke planine,ako vec ne ide,najbolje je odmah se razici,nego pola veka trpeti,pa zar ne???
За све је крив поремећени ситем вредности који долази са запада, а који са собом не доноси добар стандард и хедонизам, већ на ову нашу беду сеје материјалистичку идеологију живота, која тек губи сваки смисао овде на Балкану.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 270
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Samsung d900
Dobro si pomenuo osvetu i te stvari,ja mislim da ako je covek veoma psihicki jak,i samouveren,da ga
ni jedna osveta niti bilo kakva prevara ne moze povrediti,niti fazno pomeriti,
Evo ja sam na primer postao bezosecajan za te stvari,iz razloga zato sto je bilo dosta gluposti po pitanju veza a bilo ih je........budes osetljiv u prve tri ,cetiri,i veruj mi postanes ne kamen nego voda,ili bujica reke koja sve nosi pred soboma dobro znas da voda razbija kamen,,nerado ovo pisem,ali sta da radim,tako je,jednostavno ti kao individua stvaras neki ogromni zid,
neki odbrambeni stav,i mesto da imas jedan plan,ti imas 101!!!!!!!!ali nisam za to kriv jednostavno se desilo i desava se i dalje,a barijera ne popusta,sve ce se srediti ja se nadam kada ce me sresti neka druga vrsta reke Smile Smile Smile
dobro je rekla Cesarica da treba traziti sebi ravnog,ali zapitaj se koliko bi vremena trebalo da se nadje prava,uludo se trosi vreme,samo prilagodjavanje,razumevanje,sve drugo negativno nailazi na nus pojavu,pa zar ne???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Gambino je lepo rekao...poremecen sistem vrednosti.
Drugo..jebem li ga..zene vole kad ih tretiras ko da su govna..valjda povukle od svojih baka i prabaka,kad su ih stvarno tako tretirali  Smile
Kad malo bolje razmislim i mene vise privlace devojke koje se ponasaju ko kucke..
Izgleda da smo mnogo otisli u pizdu materinu
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.