Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 19:11:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ne volim te  (Pročitano 2919 puta)
18. Nov 2003, 02:18:59
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Jeste li ikada bili u situaciji da upoznate osobu kojoj ste se dopali na prvi pogled, sa kojom imate jako puno zajednickog, koja je ok u svakom pogledu, i sa kojom bi naizgled sve bilo savrseno... Ali, jednostavno niste osjetili "ono nesto"?
Kako takvoj osobi reci "ne"?
Ima li sanse da u takvoj vezi ljubav dodje s vremenom? Ili je od pocetka osudjena na propast?
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 448
Covek treba da slusa svoje srce
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Da, jesam.... bila sam sa tim deckom oko dva meseca, u svemu smo se slagali fantasticno, on je bio zaljubljen u mene, bilo nam je u svemu bukvalno savrseno ali ja sam stalno osecala kao da mi nesto fali i kao da to nije to. Pokusavala sam da ubedim sebe da ce ljubav doci, pokusavale su i drugarice da me ubedjuju kako je on super, kako je najbolji decko, kako me nikada ne bi povredio, a znam da ne bi, koliko me mnogo voli itd... ali meni je i dalje nedostajalo to nesto, neki fluid, ni ja ne znam sta.... raskinuli smo tj ja sam raskinula jer smatram da je ne fer sa moje strane da ga zavlacim i lazem jer nisam osecala isto prema njemu i sumnjam da bi ikada osetila tako nesto.....
Njega je sve to pogodilo, nismo se culi par meseci ali onda je shvatio koliko sam bila u pravu, sad smo super prijatelji, vidjamo se jednom nedeljno....
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 738
Citat: SAnja
Da, jesam.... bila sam sa tim deckom oko dva meseca, u svemu smo se slagali fantasticno, on je bio zaljubljen u mene, bilo nam je u svemu bukvalno savrseno ali ja sam stalno osecala kao da mi nesto fali i kao da to nije to. Pokusavala sam da ubedim sebe da ce ljubav doci, pokusavale su i drugarice da me ubedjuju kako je on super, kako je najbolji decko, kako me nikada ne bi povredio, a znam da ne bi, koliko me mnogo voli itd... ali meni je i dalje nedostajalo to nesto, neki fluid, ni ja ne znam sta.... raskinuli smo tj ja sam raskinula jer smatram da je ne fer sa moje strane da ga zavlacim i lazem jer nisam osecala isto prema njemu i sumnjam da bi ikada osetila tako nesto.....
Njega je sve to pogodilo, nismo se culi par meseci ali onda je shvatio koliko sam bila u pravu, sad smo super prijatelji, vidjamo se jednom nedeljno....


aj sad isto tako...nama je veceras tri meseca...lud sam za njom ali ipak osecam to sto i ti...ne mogu da presecem...ne znam sta sa radim...bojim se da cu pogresiti...
IP sačuvana
social share

Pet the pussy...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
@black cat

iskren savet, prekini to na vreme, posle ce biti previse bolno!
vec sam pablu rekla na slicnoj temi ovde, dobro sedi i razmisli sta imas sta ti treba, sta zelis i kako zelis, e a onda joj sve to lepo reci iskreno, najiskrenije, jednim prisnim toplim razgovorom i dogovorite se sta cete.

Posle ovoga sto mi se desilo shvatila sam da uopste ne treba biti tolerantan prema nekome u smislu da ne treba odstupati od nekih svojih principa kad su u pitanju veze. Ok super si ti ali meni to ne treba i dalje, nema ok preci cu preko toga i preko toga i preko toga i na kraju napravite samo sranje (sorryte na izrazu)....
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
@Black
Moj savet za tebe je da popricas sa njom dobro o svemu pa ce ti se samo kasti sta ti je ciniti dalje.
U ljubavi nema pricnipa, pravila, zakona...
U ljubavi se hiljadu puta svako svoje pravilo prekrsi jer ljubav je kada nekog volis i boli te da li se on uklapa u tvoj profil idealnog partnera i norme koje si rekla da osoba sa kojom ces biti mora ispunjavati...
Omiljene su mi uvek bile devojke [vecite devojcice] koje cekaju princa na belom konju...
Idiotski je kanonizovati vezu zbog nekih principa...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Do vrlo skoro sam delila tvoje misljenje, e a onda sam se opekla i to mnogo, tako da sumnjam da cu ubuduce tolerisati to sto jesam do sada. Jeste, da znam, kad si zaljubljen izgubis glavu i ne razmisljas i sve ti je divno, krasno i lepo, kao sto sam i ja bila izgubila glavu ali ovde je stvar u tome sto je njemu zaljubljenost prosla i sto ne oseca nista vise prema njoj, znaci nema tu neke razmene fluida, pozitivnih vibracija, e a u tome ne treba odstupati od svojih principa.... bar sam ja tako dozivela njegov problem....
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Khm... to sto si se opekla nema neke veze sa tvojim principima...
obicno covek koji kaze:
Citat
...lud sam za njom ali ipak osecam to sto i ti...ne mogu da presecem...ne znam sta sa radim...bojim se da cu pogresiti...

Ne misli:
Citat
....ali ovde je stvar u tome sto je njemu zaljubljenost prosla i sto ne oseca nista vise prema njoj, znaci nema tu neke razmene fluida, pozitivnih vibracija, e a u tome ne treba odstupati od svojih principa....

Vec samo nije siguran ni sta oseca niti sta je pametno ciniti
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1138
Zastava VAljevo
mob
Nokia 5100
Desavalo mi se nekoliko puta ali sam nekako na manje vise miran nacin to resio.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
koliko sam videla a hvala Bogu jos dobro vidim on je napisao da se oseca isto kao ja i kopirao moj tekst

Citat
Pokusavala sam da ubedim sebe da ce ljubav doci, pokusavale su i drugarice da me ubedjuju kako je on super, kako je najbolji decko, kako me nikada ne bi povredio, a znam da ne bi, koliko me mnogo voli itd... ali meni je i dalje nedostajalo to nesto, neki fluid, ni ja ne znam sta.... raskinuli smo tj ja sam raskinula jer smatram da je ne fer sa moje strane da ga zavlacim i lazem jer nisam osecala isto prema njemu i sumnjam da bi ikada osetila tako nesto.....



.... ....
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 19:11:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.