Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 11:18:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Budućnost snabdevanja energijom  (Pročitano 5698 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.18
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1294
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Pa jedino da izazivas promene gravitacionog polja jer gravitacija nije energija vec sila, kao i magnetizam. Isto tako ne mozes dobiti od magneta energiju ako magnet jednostavno stoji. Ako imas promenljivo magnetno polje, postavis zice oko njega i imas indukciju, tj. generator
U pravu si, mada se jos uvek ne zna sta je nosilac gravitacije,a on je noslic energije,na primer kao foton za svetlost  Smile
kao i fotocelija koja ispusta jone kad svetlost padne na nju,tako treba napraviti materijal ili pronaci element koji je u stanju da ispusta jone pod uticajem gravitacije  Smile
IP sačuvana
social share
Nemanja.Rodoljubi
Citat
Ваш став о најваљеној геј паради у Београду заказаној за 10.10.2010. године?

RASMC
Citat
Lock!

Rasim je peder!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Pa jedino da izazivas promene gravitacionog polja jer gravitacija nije energija vec sila, kao i magnetizam. Isto tako ne mozes dobiti od magneta energiju ako magnet jednostavno stoji. Ako imas promenljivo magnetno polje, postavis zice oko njega i imas indukciju, tj. generator
U pravu si, mada se jos uvek ne zna sta je nosilac gravitacije,a on je noslic energije,na primer kao foton za svetlost  Smile
kao i fotocelija koja ispusta jone kad svetlost padne na nju,tako treba napraviti materijal ili pronaci element koji je u stanju da ispusta jone pod uticajem gravitacije  Smile

Pa tako mozes postaviti i magnet koji miruje pa ocekivati da da energiju, isto kod gravitacije. Jos uz to, treba dokazati "gravitaciono zracenje ili emisiju gravitacionih talasa"
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.18

3dogy

Preslusaj prvih minut ipo na ovom videu sto sam ti stavio...
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1294
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Pa jedino da izazivas promene gravitacionog polja jer gravitacija nije energija vec sila, kao i magnetizam. Isto tako ne mozes dobiti od magneta energiju ako magnet jednostavno stoji. Ako imas promenljivo magnetno polje, postavis zice oko njega i imas indukciju, tj. generator
U pravu si, mada se jos uvek ne zna sta je nosilac gravitacije,a on je noslic energije,na primer kao foton za svetlost  Smile
kao i fotocelija koja ispusta jone kad svetlost padne na nju,tako treba napraviti materijal ili pronaci element koji je u stanju da ispusta jone pod uticajem gravitacije  Smile

Pa tako mozes postaviti i magnet koji miruje pa ocekivati da da energiju, isto kod gravitacije. Jos uz to, treba dokazati "gravitaciono zracenje ili emisiju gravitacionih talasa"
Pa ako bi bilo moguce razdvojiti severni i juzni pol jednog magneta,dobila bi se energija  Smile
gravitaciono polje nije homogeno,negde je jace,negde je slabije,mozda se ta razlika moze iskoristiti  Smile


3dogy

Preslusaj prvih minut ipo na ovom videu sto sam ti stavio...
Znam o cemu prica,naelektrisanje Zemljine kore je razlicito od onog u stratosferi,imam jednu Teslinu knjigu sto sam kupio u muzeju gde je dat crtez takvog sistema  Smile
Mada je meni zanimljiviji onaj njegov crtez za koriscenje kosmickih talasa  Smile
IP sačuvana
social share
Nemanja.Rodoljubi
Citat
Ваш став о најваљеној геј паради у Београду заказаној за 10.10.2010. године?

RASMC
Citat
Lock!

Rasim je peder!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6

Znam o cemu prica,naelektrisanje Zemljine kore je razlicito od onog u stratosferi,imam jednu Teslinu knjigu sto sam kupio u muzeju gde je dat crtez takvog sistema  Smile
Mada je meni zanimljiviji onaj njegov crtez za koriscenje kosmickih talasa  Smile

Pa sunce daje na zemlji energije za sat vremena koliko ceo svet potrosi za godinu. Rekao sam vec jednom da postoji izuzetno jak naftni lobi, ne toliko sto je nafta toliko kao energenat vazna vec da bi svi mislili da je toliko vazna i odvajali silne pare za naftu. A drzavama to dobro dodje jer se skuplja dobra parica od poreza na gorivo. A sada ko misli da bi drzava to ispustila iz ruke pa da neko puni auto preko uticnice i placa normalno kilovat sat ili jos ako ima zapustenu njivu pa sa par solarnih kolektora se pokriva u potpunosti i ne placa porez na naftu, e tu se grdno vara.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1294
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6

Znam o cemu prica,naelektrisanje Zemljine kore je razlicito od onog u stratosferi,imam jednu Teslinu knjigu sto sam kupio u muzeju gde je dat crtez takvog sistema  Smile
Mada je meni zanimljiviji onaj njegov crtez za koriscenje kosmickih talasa  Smile

Pa sunce daje na zemlji energije za sat vremena koliko ceo svet potrosi za godinu. Rekao sam vec jednom da postoji izuzetno jak naftni lobi, ne toliko sto je nafta toliko kao energenat vazna vec da bi svi mislili da je toliko vazna i odvajali silne pare za naftu. A drzavama to dobro dodje jer se skuplja dobra parica od poreza na gorivo. A sada ko misli da bi drzava to ispustila iz ruke pa da neko puni auto preko uticnice i placa normalno kilovat sat ili jos ako ima zapustenu njivu pa sa par solarnih kolektora se pokriva u potpunosti i ne placa porez na naftu, e tu se grdno vara.
Naravno,kada se spoje interesi ekonomije,politike,tehnologije i ekologije, doci ce do vece upotrebe obnovljivih energenata. Smile
IP sačuvana
social share
Nemanja.Rodoljubi
Citat
Ваш став о најваљеној геј паради у Београду заказаној за 10.10.2010. године?

RASMC
Citat
Lock!

Rasim je peder!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Pa "obnovljivo" se podrazumeva samo ono sto drzava moze da kontrolise i da ubire porez
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.18
Imate dokumetarac Ko je ubio elektricni automobil... pa pogledajte....
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Imas li ga negde na youtube?
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 11:18:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.