Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 10:06:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: TV kartica ima tona nema slike :(  (Pročitano 6697 puta)
03. Mar 2010, 17:36:21
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1017
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Samsung GALXY S3
Imam karticu Gigabyte GT-P6000
Skinuo sam drajver za WIN7 X64 sve postavio instalirao i kad izaberem kanal (u PAL-B)  ima ton ali slika samo blicne i zacrni se. Predpostavljam da je do kodeka ali ovaj koji sam instalirao sa CD-a očito ne fercera. Kartica je predviđena za Vistu ali mislim da to nije problem.
Računar mi je:
Intel i5 ; 4 GB ddr3
matičana GA-P55A-UD5
grafika ATI RAD. HD5750

Molim za pomoć  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


earth is inferno

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Samsung e250
directx 9.0, skini zadnji update i instaliraj pre instalacije drajvera. Pazi da ti bude na tuner, a ne na s-video ili bilo sta drugo. Treba bude u pal-b/g sistemu. Mislim da treba da imas autoscan opciju za trazenje kanala. Iskoristi je.
IP sačuvana
social share
ANIMA CANDIDA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1017
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Samsung GALXY S3
Sve sam ovo uradio što ste mi predložili ali ništa   Smile Smile Smile
Naaaaaaaaaaaajgore je je što tek sad vidim da računar uopšte ne vidi karticu ali ona funkcioniše - daljinski, sken kanala, ton ali slika je samo po rubovima.
Još ću da čačkam a vama HVALA!  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Sony xperia
Skini drajvere sa njihovog sajta. Win 7 je nov program, pa se desava da tek izbacuju drajvere i player-e koji su kompaktibilni s njim, a kojih nema na disku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1017
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Samsung GALXY S3
Skinuo stavio, i isto, potpuno isto kao i Vista! A po baksuzu nema sanse da stavim u drugi slot jer mi ga graficka pokriva. Ma samo da fercera , pa će i progledati Smiley))) HVALA  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Sony xperia
Proveri u opcijama da li imas mogucnost podesavanja rendera. Trebao bi da imas tipa EVR, Overlay mixer, VMR, VMR 9 ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


earth is inferno

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Samsung e250
Sve sam ovo uradio što ste mi predložili ali ništa   Smile Smile Smile
Naaaaaaaaaaaajgore je je što tek sad vidim da računar uopšte ne vidi karticu ali ona funkcioniše - daljinski, sken kanala, ton ali slika je samo po rubovima.
Još ću da čačkam a vama HVALA!  Smile Smile Smile
Jesi li to video u device manager-u. Napravi screenshot device managera u delu  sound, video and game controllers. Da vidimo sta je od drajvera instalirano. Deinstalaciju drajvera ces da radis iz safe mod-a i sve ostatke posle deinstlacije ces rucno morati da obrises, da bi nova instalacija krenula na cisto. Koji su sve fajlovi instalirani od strane drajvera videces u device manager - desni klik na hardver - driver - driver details.Bio sam na gigabajtovom sajtu i tacno je da postoje drajveri za windows 7. Lightsoft ti je dao jednu od dobrih smernica. Meni se desavalo da mi se na sedmici dizejbluje aero okruzenje kad je renderovanje videa u pitanju. Osnovni render za sedmicu je EVR - extended video renderer, sledeci koji bi mogao da probas je WMR9 - windows media renderer 9, koji se oslanja na directx9.
IP sačuvana
social share
ANIMA CANDIDA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1017
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Samsung GALXY S3
 Smile Smile
Sad treba ove sve drajvere da ručno izbrišem i da ponovo da instaliram za 7. ili Vistu ?

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

DEVICE M.jpg
(90.58 KB, 1024x768)
DRAJVERI.jpg
(252.24 KB, 1024x768)
« Poslednja izmena: 04. Mar 2010, 12:46:21 od startreker »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


earth is inferno

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Samsung e250
Da, zapisi ili odstampaj sve ove fajlove, idi u safe mod i deinstaliraj drajver iz control panela, ako nema iz device manager-a, desni klik na gigabyte tv card - uninstal driver. Kad to zavrsis na osnovu ove liste pretrazi svaki od njih pojedinacno preko search i obrisi kad nadjes, gde god nadjes. Onda se restartuj, skini drajvere za sedmicu sa gigabyte sajta i aplikaciju koja se koristi za gledanje. Instaliraj drajvere pa aplikaciju. Nije lose da pre instalacije dodas directx9 posto sedmica ima dx11. Ovo zato sto se rendering i drajveri oslanjaju na directx. Probaj rendering sa evr pa ako nece onda sa wmr9.
« Poslednja izmena: 04. Mar 2010, 13:22:11 od higuy »
IP sačuvana
social share
ANIMA CANDIDA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 10:06:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.154 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.