Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jugostan zaposlenje - navlaka!!!  (Pročitano 50918 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6

Primetila sam da se pogresno tumaci to da se placa radno mesto Samostalnog saradnika u agenciji Jugostan.Ne placa se radno mesto vec usluga koriscenja baze stanova koja se svakodnevno azurira sa unosom novih stanova.

U agenciji Jugostan postoje dve pozicije:

1) pozicija:Samostalni saradnik-Menadzer

2) pozicija: Agent nekretnina

Svako ko je zainteresovan za ovaj posao a nepoverljiv je  moze da proba kao Agent nekretnina gde nema nikakve obaveze placanja i na taj nacin moze da stekne realnu sliku posla.

Razlike izmedju ove dve pozicije su sledece:

1) Samostalni saradnik- menadzer obavlja:


a) kancelarijski deo posla koji se obavlja u  sopstvenom stanu(klijenti ne dolaze u
stan već je isključivo kontakt putem telefona dok se obavljaju ugovaranja)


b) terenski deo posla koji obavlja agent nekretnina angažovan od strane menadžera ili obavlja sam menadžer(stvar izbora).


2) Agent nekretnina obavlja iskljucivo terenski deo posla i ide sa klijentima na ugovorene terene od strane menadzera.

Razlika u zaradama izmedju ove dve pozicije:

Zarada samostalnog saradnika- menadžera je cela agencijska provizija koja je u iznosu od 50% od prve
mesečne kirije(npr.ako je cena stana 400 evra onda je zarada menadžera
po realizaciji 400 x 0.50 = 200 evra.Ukoliko je menadzer angazovao agenta za terenski deo posla,u tom slucaju od tih 200 evra isplaćuje se agent nekretnina 30% odnosno 60 evra).

Realan iznos u toku meseca je 8 do 15 realizovanih(izdatih) stanova.

- Ukoliko je menadzer realizovao(izdao) sam bez agenta 10 stanova sa cenom od 400 evra u toku meseca

njegova zarada je 400x0.50=200 x 10 stanova=2000 evra

- Ukoliko je menadzer realizovao(izdao) sa agentom 10 stanova sa cenom od 400 evra u toku meseca

njegova zarada je 400 x 0.50 x 10 stanova - (2000 x 0.30=>deo koji se isplacuje agentu)=1400 evra

- Ukoliko je agent realizovao(izdao) 10 stanova sa cenom od 400 evra njegova zarada je 400 x 0.50 x 0.30=600 evra

Napominjem ponovo da za ovakve informacije je najbolje da dodjete na informativni razgovor koji je potpuno  neobavezan i besplatan u agenciju Jugostan.

« Poslednja izmena: 16. Mar 2010, 21:52:17 od katarina855 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.1.249.1036
mob
Apple iPhone SE 2020
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia 3220

Ne placa se radno mesto vec usluga koriscenja baze stanova koja se svakodnevno azurira sa unosom novih stanova.



Znaci placa se "osnovno sredstvo", u ovom slucaju je to baza podataka, bez koje posao ne moze da se obavlja.

Nije sija nego vrat. Smile
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 22
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Nokia N95
Heh...posto sam ja jedno radoznalo dete,ne bejah lenj i javih se pomenutoj agenciji Smile....Na "razgovoru" sam saznao sve ono sto je vec gore pomenuto vise puta.Ne razumem zasto bih bilo kome placao 200e za tzv. bazu kad sam pismen i umem da procitam hiljade oglasa u novinama i tako fakticki formiram svoju"bazu" ako mi je zaista stalo da se bas time bavim(a bas nesto i ne zelim Smile).Uostalom,tako sve agencije i pocinju,ne dobijaju oglase iz univerzuma.Iz iskustva znam da stanodavca boli uvo da li mu je stanara doveo Jugostan ili Pera Peric iz Ugrinovaca Smile ako se dogovore kako treba.Na stranu to da se dogovaraju sa tri-cetiri "agenta" u isto vreme a vrlo cesto buduci stanar i stanodavac razmene telefone pa se sami dogovaraju a "manadjer" gleda odakle vetar duva Smile..E to je praksa a ova njihova "mantra"(obozavam zombie girls iz agencija  Smile) veze nema sa zivotom...Takodje,kako je to Sunny lepo primetila,placa se osnovno sredstvo, sto je komicno u neku ruku-zamislite da cistacima iznajmljuju sirkove metle i kante,vozacima GSP-a autobuse,knjigovodjama kompove,hemijske olovke i spajalice....taj koji im je sve ovo smislio nije mnogo "promicuran" ...bar sto se mene tice.














IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
katarina jedno pitanje. kazes da radis za agenciju jugostan godinu dana i pricas da se na stan koji se izda za 400e dobija 200e kao 50 posto.
ako radis toliko i znas onda bi trebalo da znas da pocetni mesec niko ne moze izdati stan iznad 350e da to moze tek u drugom mesecu. i da na 400e stan nikako ne moze provizija biti 200e nego 400e
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
95% oglasa iz novina i sa neta su upravo oni koje objavljuju agencije, samo 5% su sami vlasnici, pa ti trazi ako nadjes svaka cast
ljudi traze stan i po tri meseca, dok ne nadju,
znaci kome je frka mora u agenciju ali po realizaciji, ovi drugi su jos gori. . .
a ako vam nije frka zovite sami pa kad naletite direktno na gazdu, jos se dogovorite uboli ste bingo. . .
sbog svega toga i postoje agencije, posla sigurno ima, ali ima i mnogo zackoljica, pa se neupuceni tesko snalaze, i grese, pa propadaju. . ,.
u principu moze da se ipslati ali na krace staze, 4 do 8 meseci. .  posle toga je pitanje, osim ako ne posltanes clan, kao 1 od onih 10 koji rade preko 5 godina, i koji nikome nisu konkurencija??? a imaju i po par agenata, malo konfuzno, ali dobro, valjda oni rade sa mnogo skupim stanovima. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Moram priznati da sam bas iznenadjena koliko se prica o tom jugostanu.
Ja sam bila na tom razgovoru prosle nedelje pa sela da malo procackam kakvi su utisci.
Sve ovo sto se pise da se trazi 50 eura za informacije o izdavanju, to mi je jasno
i logicno mi je,
ko jos danas prodaje informacije za dzabe!
S obzirom da nisam bas sigurna koliko bi se snasla,
jer nikad nisam radila sa nekretninama, a ne mislim da mogu da naucim preko noci,
ja sam odlucila da pocnem da radim kao agent koji pokazuje stanove.  tu se nista ne placa,
isto ima obuka i mozes da zaradis te pare ako hoces da ulozis!
E sad mi nije jasno, zasto svi koji su ovde pisali negativne komentare,
ne pominju da moze da se pocne sa poslom i bez para.
dobijam utisak da nisu ni bili na razgovoru.
jel neko radio kao agent na terenu u ovoj agenciji?  
ja svojih para nemam da ulazem, pa kad moze za dzabe, bar cu nauciti nesto
ako nista drugo.
posao mi treba, nisam na gubitku, pa da probamo i to.
najvise me vuce to sto sam podstanar u Beogradu vec 4 godine i imam frasove od trazenja
stana. i placala sam one agencije sto uzmu novac u napred,
pa daju neku budjavi spisak stanova.  odes na adresu a ono ne postoji ta adresa.
za rad po realizaciji bar znam da je posten, pa da necu nikoga zavlaciti.
ali, cu prvo za sebe da nadjem stan!to je sigurno!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Gospodine\gospodjo\gospodjice,

razumem da zelite da zastite svoj ugled, ali otvaranje tri naloga (Bojana Petrovic, katarina855, marijattc) je zaista mnogo i protivno pravilima nasem foruma.
Posto sam sigurna da ta pravila niste ni procitali, uputicu Vas na njih:
http://forum.burek.com/index.php?action=static&staticpage=1

Ukoliko budete nastavili da otvarate naloge, bice vam onemoguceno da pristupate sa njih ili bilo kog novog.

Takodje, ukoliko zelite da se reklamirate, mozete da se obratite:

http://forum.burek.com/index.php?action=static&staticpage=3


« Poslednja izmena: 07. Apr 2010, 15:37:58 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
 Smile Smile Smile

koje budale....

pa ja sam prisustvovao tim prevaram 100 puta, srugarica mi je radila u agenciji, ne mogu da verujem da još ima budala koje se navlače na to...

ali pazi nju, otvori tri naloga, kao, svi smo mi bolidi...
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1874
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 6233
kakvi likovi majko moja Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share


[/img]





Our generation will have to repent not only for the words and acts of the Children of Darkness, but also for the fear and apathy of the Children of Light." Dr. Martin Luther King, Jr
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.