Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbija nije presudna za napredovanje zemalja Zapadnog Balkana prema EU  (Pročitano 8498 puta)
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80

srbija je izabrala Ruse,cetnistvo,konfrontaciju za zdravim razumom,a prica o EU je samo maskiranje onog sto se u zadimljenim SANU-ovim brlozima velikosrpstva planira za buducnost,a planira se da " srbija ce se najebat matere svima koji su je sprijecili da stvori veliku srbiju od Hrvatske,BIH,CG i etnicki ociscenog Kosova"..znamo mi to SANU-ovci ,ne sjedimo ni mi skrstenih ruku

Svaka čast za ovo o SANU, to je gomila prestarelih deda koji čačkaju po starim ranama kako one ne bi zarasle.

Inače "mlađi" članovi SANU su 70-togodišnjaci.




мислиш на 12 март? Smile 
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1104
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8

srbija je izabrala Ruse,cetnistvo,konfrontaciju za zdravim razumom,a prica o EU je samo maskiranje onog sto se u zadimljenim SANU-ovim brlozima velikosrpstva planira za buducnost,a planira se da " srbija ce se najebat matere svima koji su je sprijecili da stvori veliku srbiju od Hrvatske,BIH,CG i etnicki ociscenog Kosova"..znamo mi to SANU-ovci ,ne sjedimo ni mi skrstenih ruku

Svaka čast za ovo o SANU, to je gomila prestarelih deda koji čačkaju po starim ranama kako one ne bi zarasle.

Inače "mlađi" članovi SANU su 70-togodišnjaci.




The best of:

Radojica uvodničarski reče još par reči, da su Srbi pre Hrista, da nema grada u Evropi koji nema srpske korene, i da je tu i gospodin iz Minhena koji je predsednik Serbone tamo. Pa onda još reče da je knjiga plod savetovanja u SANU-u, 14 referata, nisu mogli sve dovesti, da je lično on, sa autobusom Valjevaca iš’o u Akademiju da se podrži nova istorijska škola. Jedan iz publike ga prekide pitanjem, ‘Oće li doći Deretić, Radojica se opet izvini, rek’o da ne može doći, nastavi da su oni krenuli u borbu da promovišu novu srpsku istorijsku školu, ne samo tu školu nego i Srbistiku koja bi obuhvatala arheologiju, istoriju, srpski jezik i književnost pre Hrista, zatim srpsku geografiju, jer nema u Evropi grada koji nema srpske korene, nema države koja nema srpske toponime, čak u severnoj Africi, u Aziji, do Sibira. Tu je i srpska umetnost, vajarski radovi, zatim geografija, to rek’o, umetnost, vera, religija, jer osnovni koreni hrišćanstva su nastali u srpskom narodu, gde je srpski živalj, tu je pravo hrišćanstvo, katolici nemaju veze sa hrišćanstvom, to još od prvog veka, neće više zamara, cilj je da se povrati srpski duh, jer mi imamo najdužu istorijsku tradiciju, od IV veka, do Nemanjića, imali 42 vladara, to niko nije učio, to skrivano, ima vremena, naučimo...

Domaćin Radojica preuze slovo, ima da kaže o naučnom skupu u SANU-u, akademik Krestić bio, ali se krio, bio na balkonu. I opet poteže one svoje ‘artije, Mi treba da kažemo, Mi smo ti Iliri, a Albanci su gologuzija koja je došla sa Kavkaza... Ali da ne oduzima vreme, dade reč ministru Jarčeviću, ovaj odma’ pređe na temu i stvar, širenja Slovena prema jugu i zapadu nije bilo, g. Radojica ima mapu, neka je kopira, svi ćete videti da su severna i istočna Nemačka, u III veku pre nove ere, naseljene Slovenima, to su plemena, Glamočani, Lužičani, Žutići, u Nemačkoj su bile dve srpske kneževine, i potukle su Karla Velikog, 50.000 mrtvih Nemaca i Francuza, veruje se da je naša pesma Kosovski boj samo prepev te velike bitke iz VIII veka. Diplomata Jarčević imaše još vesti i istina, još je na Sorboni dokazano da su osnovne grčke reči potekle iz srpskog jezika, i onda je rek’o, ko što reče, ono što niko ne zna, Savo Tekelija je napis’o da su svi Rumuni Srbi, da su u njegovo vreme govorili srpski sa mnogo latinskih tuđica. Onda je prešao na svoju temu, da svi falsifikati istorije počivaju na spisima cara Porfirogenita, koji je napisao da su se Sloveni doselili na Balkan u VI i VII veku. To nije tačno, to je nepouzdano, postoje spisi koji kažu da su Sloveni zauzeli Peloponez 587. godine, da su ga zauzeli i vladali 218 godina, Englezi imaju mapu iz 814. Srbi se prostiru do Trsta, analizom baskijskog jezika dokazano da on ima 40 posto srpskih reči, da srpskog ima u jeziku Velšana, 35 posto srpskih reči je iz sanskrita, treba samo uzeti enciklopediju i videti da se engleski jezik koristi od XVI veka, francuski od XI, kojim je jezikom govorila Evropa pre stvaranja tih jezika, zna se.

Sto se Etruraca tiče, da kaže, majka Napoleona, kad je uhvaćena kao jedna od vođa ustanka na Korzici, rekla je, Mi nismo Italijani, iako smo došli iz Italije, mi nismo ni Francuzi, mi smo Etrurci, a pošto je naučnik u Americi, prof. Vukčević, dokazao da su Etrurci Srbi, znači da je Napoleon bio Srbin.

vreme.com
IP sačuvana
social share
Ah, kad se Bosnom sevdah zaori...Pa procvijeta behar i sve podijeli...kahva zamirise po mahali.
Sve bi ti srce stalo od radosti...Ja ljepote Boze dragi!
Ko da Bosnu Bog sam za sebe stvori.
Pa u tren , vidis svaki sokak i carsiju, sviju volis ko da su ti rodjeni.
I nedas je. Jer te tu mati rodi,jer s...e za nju rijeke krvi proli!
Branise Bosnu ,ljepoticu,junaci brane je i danas dani.
Zatvoris oci i zahvali Bogu sto si Bosanac i sto te takvom ljepotom nadari!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Citat
Gledaj malo geografiju, gledaj kako je zaobici, pa ces videti da se vise isplati da je samelju al da je imaju samlevenu, nego da je zaobidju.

Zaobilazni put oko Srbije se već pravi, Bosanski Šamac - Osijek - Baja - Segedin - Temišvar - Vidin - Sofija - Solun, sa ogrankom Sofija - Skoplje.

Auto put Zagreb - Split - Ploče treba da se produži Ploče - Dubrovnik - Nikšić - Podgorica - Skadar - Tirana pa sve do Grčke da bi se sastavio na Patri sa onim novim mostom na moreuzu koji se spaja sa Peloponezom i dalje ka Atini.

Time koridor preko Beograda i Niša dobija ozbiljnu konkurenciju, i obaranje balvana na magistralu neće imati željeni medjunarodni efekat. Srbija se sve više zaobilazi, pa makedonci voze robu u BiH preko Madjarske i Hrvatske, jeftinije i brže.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Citat
Gledaj malo geografiju, gledaj kako je zaobici, pa ces videti da se vise isplati da je samelju al da je imaju samlevenu, nego da je zaobidju.

Zaobilazni put oko Srbije se već pravi, Bosanski Šamac - Osijek - Baja - Segedin - Temišvar - Vidin - Sofija - Solun, sa ogrankom Sofija - Skoplje.

Auto put Zagreb - Split - Ploče treba da se produži Ploče - Dubrovnik - Nikšić - Podgorica - Skadar - Tirana pa sve do Grčke da bi se sastavio na Patri sa onim novim mostom na moreuzu koji se spaja sa Peloponezom i dalje ka Atini.

Time koridor preko Beograda i Niša dobija ozbiljnu konkurenciju, i obaranje balvana na magistralu neće imati željeni medjunarodni efekat. Srbija se sve više zaobilazi, pa makedonci voze robu u BiH preko Madjarske i Hrvatske, jeftinije i brže.

Џаба ти то пишеш колико је "интелигентан" неће ни схватити поенту јер инвестиција у мозак
код бошња "пали" само уколико је из уста реисових изречено. Smile
Стоп бошњациизацији.У босни су муслимани турци а не бошњаци.Прим.Церић. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 6230
Citat
Gledaj malo geografiju, gledaj kako je zaobici, pa ces videti da se vise isplati da je samelju al da je imaju samlevenu, nego da je zaobidju.

Zaobilazni put oko Srbije se već pravi, Bosanski Šamac - Osijek - Baja - Segedin - Temišvar - Vidin - Sofija - Solun, sa ogrankom Sofija - Skoplje.

Auto put Zagreb - Split - Ploče treba da se produži Ploče - Dubrovnik - Nikšić - Podgorica - Skadar - Tirana pa sve do Grčke da bi se sastavio na Patri sa onim novim mostom na moreuzu koji se spaja sa Peloponezom i dalje ka Atini.

Time koridor preko Beograda i Niša dobija ozbiljnu konkurenciju, i obaranje balvana na magistralu neće imati željeni medjunarodni efekat. Srbija se sve više zaobilazi, pa makedonci voze robu u BiH preko Madjarske i Hrvatske, jeftinije i brže.

Џаба ти то пишеш колико је "интелигентан" неће ни схватити поенту јер инвестиција у мозак
код бошња "пали" само уколико је из уста реисових изречено. Smile
Стоп бошњациизацији.У босни су муслимани турци а не бошњаци.Прим.Церић. Smile
Pa jebi ga, ako posle toliko pushenja nije ukapirao osnovno, sta da radimo?
Njima ni kiselina od ruskog bika nije pomogla.Chudne su te Alahove cvetajuce baste.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1104
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Citat
Gledaj malo geografiju, gledaj kako je zaobici, pa ces videti da se vise isplati da je samelju al da je imaju samlevenu, nego da je zaobidju.

Zaobilazni put oko Srbije se već pravi, Bosanski Šamac - Osijek - Baja - Segedin - Temišvar - Vidin - Sofija - Solun, sa ogrankom Sofija - Skoplje.

Auto put Zagreb - Split - Ploče treba da se produži Ploče - Dubrovnik - Nikšić - Podgorica - Skadar - Tirana pa sve do Grčke da bi se sastavio na Patri sa onim novim mostom na moreuzu koji se spaja sa Peloponezom i dalje ka Atini.

Time koridor preko Beograda i Niša dobija ozbiljnu konkurenciju, i obaranje balvana na magistralu neće imati željeni medjunarodni efekat. Srbija se sve više zaobilazi, pa makedonci voze robu u BiH preko Madjarske i Hrvatske, jeftinije i brže.

Џаба ти то пишеш колико је "интелигентан" неће ни схватити поенту јер инвестиција у мозак
код бошња "пали" само уколико је из уста реисових изречено. Smile
Стоп бошњациизацији.У босни су муслимани турци а не бошњаци.Прим.Церић. Smile

ti ne citas sta je ceric rekao : oni sto vise ovore da smo mi turci, mi jos vise to zestoko osporavamo...ne mere meni ceric nametnut turski identitet, moze sebi, ali meni ne , kao i vecini  Smile
« Poslednja izmena: 28. Feb 2010, 12:57:18 od rendzer82 »
IP sačuvana
social share
Ah, kad se Bosnom sevdah zaori...Pa procvijeta behar i sve podijeli...kahva zamirise po mahali.
Sve bi ti srce stalo od radosti...Ja ljepote Boze dragi!
Ko da Bosnu Bog sam za sebe stvori.
Pa u tren , vidis svaki sokak i carsiju, sviju volis ko da su ti rodjeni.
I nedas je. Jer te tu mati rodi,jer s...e za nju rijeke krvi proli!
Branise Bosnu ,ljepoticu,junaci brane je i danas dani.
Zatvoris oci i zahvali Bogu sto si Bosanac i sto te takvom ljepotom nadari!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Citat
Gledaj malo geografiju, gledaj kako je zaobici, pa ces videti da se vise isplati da je samelju al da je imaju samlevenu, nego da je zaobidju.

Zaobilazni put oko Srbije se već pravi, Bosanski Šamac - Osijek - Baja - Segedin - Temišvar - Vidin - Sofija - Solun, sa ogrankom Sofija - Skoplje.

Auto put Zagreb - Split - Ploče treba da se produži Ploče - Dubrovnik - Nikšić - Podgorica - Skadar - Tirana pa sve do Grčke da bi se sastavio na Patri sa onim novim mostom na moreuzu koji se spaja sa Peloponezom i dalje ka Atini.

Time koridor preko Beograda i Niša dobija ozbiljnu konkurenciju, i obaranje balvana na magistralu neće imati željeni medjunarodni efekat. Srbija se sve više zaobilazi, pa makedonci voze robu u BiH preko Madjarske i Hrvatske, jeftinije i brže.

Џаба ти то пишеш колико је "интелигентан" неће ни схватити поенту јер инвестиција у мозак
код бошња "пали" само уколико је из уста реисових изречено. Smile
Стоп бошњациизацији.У босни су муслимани турци а не бошњаци.Прим.Церић. Smile

ti ne citas sta je ceric rekao : oni sto vise ovore da smo mi turci, mi jos vise to zestoko osporavamo...ne mere meni ceric nametnut turski identitet, moze sebi, ali meni ne , kao i vecini  Smile
Церић је "најјачи" човјек у федерацији и он је Силајџић=Ганић=Тихић=АБиХ. Smile
Ја поштујем то твоје:"не мере мени" али ствари на терену су другачије и Церићево:"турци" није
мишљење појединца већ врха ИЗ и политичара које сам горе навео јер ни један се није оградио
од те изјаве,пардон тих изјава.
У федерацији постоје три струје и тога треба да си свјестан:
1.вехабије
2.турци и
3.традиционални муслимани из бивше СФРЈ.

Нажалост ови трећи нису на власти нити могу да значајније креирају политику у бошњака.
Додуше ни ови први нису у власти али су довољно јаки да "прескачу" Законе у федерацији БиХ
што је чињеница.У федерацији БиХ Церић је човјек бр.1 и нико не смије да му се супростави
јер би моментално излетио из политике као неко ко има подршку бошњака.Ломите се око
националног идентитета и особе као што су Силајџић(такође турчин) и Церић (мислим да је
бр.1 поглавар ИЗ у Европи)воде главну политику федерације БиХ.Њихово се пита.
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1104
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Citat
Gledaj malo geografiju, gledaj kako je zaobici, pa ces videti da se vise isplati da je samelju al da je imaju samlevenu, nego da je zaobidju.

Zaobilazni put oko Srbije se već pravi, Bosanski Šamac - Osijek - Baja - Segedin - Temišvar - Vidin - Sofija - Solun, sa ogrankom Sofija - Skoplje.

Auto put Zagreb - Split - Ploče treba da se produži Ploče - Dubrovnik - Nikšić - Podgorica - Skadar - Tirana pa sve do Grčke da bi se sastavio na Patri sa onim novim mostom na moreuzu koji se spaja sa Peloponezom i dalje ka Atini.

Time koridor preko Beograda i Niša dobija ozbiljnu konkurenciju, i obaranje balvana na magistralu neće imati željeni medjunarodni efekat. Srbija se sve više zaobilazi, pa makedonci voze robu u BiH preko Madjarske i Hrvatske, jeftinije i brže.

Џаба ти то пишеш колико је "интелигентан" неће ни схватити поенту јер инвестиција у мозак
код бошња "пали" само уколико је из уста реисових изречено. Smile
Стоп бошњациизацији.У босни су муслимани турци а не бошњаци.Прим.Церић. Smile

ti ne citas sta je ceric rekao : oni sto vise ovore da smo mi turci, mi jos vise to zestoko osporavamo...ne mere meni ceric nametnut turski identitet, moze sebi, ali meni ne , kao i vecini  Smile
Церић је "најјачи" човјек у федерацији и он је Силајџић=Ганић=Тихић=АБиХ. Smile
Ја поштујем то твоје:"не мере мени" али ствари на терену су другачије и Церићево:"турци" није
мишљење појединца већ врха ИЗ и политичара које сам горе навео јер ни један се није оградио
од те изјаве,пардон тих изјава.
У федерацији постоје три струје и тога треба да си свјестан:
1.вехабије
2.турци и
3.традиционални муслимани из бивше СФРЈ.

Нажалост ови трећи нису на власти нити могу да значајније креирају политику у бошњака.
Додуше ни ови први нису у власти али су довољно јаки да "прескачу" Законе у федерацији БиХ
што је чињеница.У федерацији БиХ Церић је човјек бр.1 и нико не смије да му се супростави
јер би моментално излетио из политике као неко ко има подршку бошњака.Ломите се око
националног идентитета и особе као што су Силајџић(такође турчин) и Церић (мислим да је
бр.1 поглавар ИЗ у Европи)воде главну политику федерације БиХ.Њихово се пита.

ma nemas pojma, posjeti najposjeceniji portal u BiX, i njixov forum pa ces cut malo sta se misli i o cericu i silajdzicu i osalim u bosnjaka...to sto ti pises su nake konstrukcije iz tvoje lave, nemaju veze sa cinjenicama i realnoscu , mada priznajem vi bi to volili, al kad nije tako onda lazete i mazete , svaka ti cas imas bijnu mastu  Smile
IP sačuvana
social share
Ah, kad se Bosnom sevdah zaori...Pa procvijeta behar i sve podijeli...kahva zamirise po mahali.
Sve bi ti srce stalo od radosti...Ja ljepote Boze dragi!
Ko da Bosnu Bog sam za sebe stvori.
Pa u tren , vidis svaki sokak i carsiju, sviju volis ko da su ti rodjeni.
I nedas je. Jer te tu mati rodi,jer s...e za nju rijeke krvi proli!
Branise Bosnu ,ljepoticu,junaci brane je i danas dani.
Zatvoris oci i zahvali Bogu sto si Bosanac i sto te takvom ljepotom nadari!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
То ти хоћеш искрено да кажеш како Силајџићева странка није најјача у федерацији? Smile
Или хоћеш рећи да ти смијеш на улици рећи:"Церић је будала и ко га јебе ја нисам турчин"? Smile
Ако то хоћеш да кажеш е онда ти вјерујем. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1104
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
То ти хоћеш искрено да кажеш како Силајџићева странка није најјача у федерацији? Smile
Или хоћеш рећи да ти смијеш на улици рећи:"Церић је будала и ко га јебе ја нисам турчин"? Smile
Ако то хоћеш да кажеш е онда ти вјерујем. Smile Smile Smile

nAJjaca stranka u federaciji je SDA...klempo, srpski placenik je najjaci u federaciji
IP sačuvana
social share
Ah, kad se Bosnom sevdah zaori...Pa procvijeta behar i sve podijeli...kahva zamirise po mahali.
Sve bi ti srce stalo od radosti...Ja ljepote Boze dragi!
Ko da Bosnu Bog sam za sebe stvori.
Pa u tren , vidis svaki sokak i carsiju, sviju volis ko da su ti rodjeni.
I nedas je. Jer te tu mati rodi,jer s...e za nju rijeke krvi proli!
Branise Bosnu ,ljepoticu,junaci brane je i danas dani.
Zatvoris oci i zahvali Bogu sto si Bosanac i sto te takvom ljepotom nadari!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.