Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:34:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 69
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gde su nestali romantika i viteštvo?  (Pročitano 94946 puta)
25. Feb 2010, 11:52:36
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Sudeći po nedavno objavljenom istraživanju sve veći broj muškaraca ima problem kada je romantika u pitanju – romantična pisma i pesme zamenili su hladni i-mejlovi i poruke poslate sa telefona.



Uprkos činjenici da je 78 odsto ispitanih žena izjavilo da bi volele da u svom poštanskom sandučetu pronađu romantično pismo ili pesmu, svega 50 odsto muškaraca priznalo je da su se tokom života odvažili na ovakav vid zavođenja.

Veliki broj žena tvrdi da bi takvo pismo čuvale kao veliku dragocenost zbog vremena i truda koje bi potencijalni izabranik njihovog srca morao da izdvoji, međutim, upravo iz tih razloga, veliki broj muškaraca odlučio je da samo stavi svoj potpis ispod već postojećeg dela kako bi impresionirao suprotan pol, što samom činu oduzima lični pečat i iskrenost potrebnu da bi se veza ostvarila, tvrdi stručnjak za veze Dženi Trent .

Iako je nekada pažljivo i strastveno napisano pismo bilo ključni elemenat udvaranja, danas se muškarci odlučuju na mnogo lakše i prostije metode osvajanja ženskog srca koje uključuju poruke poslate sa mobilnih telefona i i-mejlove.

Iako je istraživanje pokazalo da veliki broj žena redovno koristi internet sajtove poput Fejsbuka i Tvitera, više od polovine njih osećalo bi se razočarano kada bi umesto tradicionalne čestitke za rođendan ili Dan zaljubljenih dobilo poruku putem nekog od ovih sajtova.

Istraživači su takođe utvrdili da 62 odsto ispitanih žena očekuje da muškarac pohvali njen izgled, dok trećina veliku pažnju posvećuje direktnom kontaktu očima koji se tumači kao znak privrženosti.

Objavljeni rezultati takođe su sadržali nekoliko opštih saveta koje bi moderni vitezovi trebalo da primenjuju:

- vaša izabranica očekuje da nakon večere za Dan zaljubljenih vi budete osoba koja će uzeti račun i na sebe preuzeti plaćanje i tako pokazati koliko vam ona znači

- svu pažnju usmerite prema vašoj pratilji – oči koje lutaju na sve strane i koje nisu usmerene prema dragoj osobi predstavljaju veliku uvredu i minus kod većine žena

- obavezno isključite telefon ili, još bolje, ostavite ga kod kuće, pošto prekidanje intimne večere neprijatnom zvonjavom nije pravi način da se ostavi dobar utisak i put ka ženskom srcu

Dženi Trent, smatra da iako su vremena viteza u sjajnom oklopu i dama u nevolji prošla, ljudima je romantika i dalje potrebna pošto se praktično nalazi upisana u našoj DNK.



Izvor: B92
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Nigde jos su tu, ali zato sto se ne cene, to jest zato sto su se danasnje "vrednosti" pretvorile u krs i lom.
U vecini slucajeva ako si "old school" romantican ima da budes ismevan. Bar je tako ovde u USA
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
O pismima vise ni ne mastamo. . . sta se zbilo sa poklanjanjem cveca? Bar je danas jednostavno, ne moras ni da se pojavis samo platis firmi i oni isporuce.  I to je izgleda previse :(
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
O pismima vise ni ne mastamo. . . sta se zbilo sa poklanjanjem cveca? Bar je danas jednostavno, ne moras ni da se pojavis samo platis firmi i oni isporuce.  I to je izgleda previse :(
Je li samo meni ovo kontradiktorno?  Smile

S jedne strane - nekome šalješ cveće, ali te sa druge strane boli tuki da se potrudiš oko tog cveća, nego samo digneš slušalicu i paf! romantičan si.  Smile

Pa uvek bi mi više značila jedna jebena bela rada ubrana sa livade od strane onoga ko mi je poklanja nego buket od 300 crvenih ruža koje mi je doneo neki cvećarski potrčko. Bitna je pažnja.

Ili ne?
« Poslednja izmena: 25. Feb 2010, 23:17:02 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.18
Definitivno je kontradiktorno... Smile
Kake veze ima da l je pismo ili SMS? Bitno je da se prenese poruka. Jedino ako treba da protrljam pismo ispod miske i po jajcima pa da zenka oseti moj moshus i zakljuci jesam li podoban za razmnozavanje ili ne...ali ne vidim tu nesto mnogo romantike... Smile
Vitestvo je nestalo sa neoliberalnim kapitalizmom - cilj je unistiti konkurenciju a ne ostaviti je u zivotu. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
De, de.

Za Milicu  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

(jel'da da sam romantican  Smile )

Citat
Kake veze ima da l je pismo ili SMS?
SMS je kraci  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 1800
Citat
Gde su nestali romantika i viteštvo?

Isto gde i vazduh u zemunu... Otišlo sve u AirMax  Smile

Citat
Pa uvek bi mi više značila jedna jebena bela rada ubrana sa livade od strane onoga ko mi je poklanja nego buket od 300 crvenih ruža koje mi je doneo neki cvećarski potrčko. Bitna je pažnja.

pa fala bogu... Al nisu sve takve kao ti  Smile
U stvari, upravo suprotno, retko koja devojka tako razmišlja...

a ovo:

Citat
vaša izabranica očekuje da nakon večere za Dan zaljubljenih vi budete osoba koja će uzeti račun i na sebe preuzeti plaćanje i tako pokazati koliko vam ona znači
Citat
- obavezno isključite telefon ili, još bolje, ostavite ga kod kuće, pošto prekidanje intimne večere neprijatnom zvonjavom nije pravi način da se ostavi dobar utisak i put ka ženskom srcu

je brdo 
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Al nisu sve takve kao ti  Smile
Taman bi onda mogle da me izaberu za svog vrhovnog vođu, da im ja neke stvari objasnim. 

 Smile
~~~~~~~~~~~~

Jao, sad će da se javi njih stotinu koji će da kažu kako preziru mailove i chat room-ove, kako su oni romantične dušice, koje bi skakutale po livadi, mirisale ljubičice i izabranici srca svoga plamenoga svirali serenadu ispod prozora... ali ne mogu, jer to danas nije kuuuul, a prava je istina da su zavisni od interneta, što sa sobom povlači određene posledice.  Smile

So, skip it.   Smile
« Poslednja izmena: 25. Feb 2010, 23:33:57 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Citat
vaša izabranica očekuje da nakon večere za Dan zaljubljenih vi budete osoba koja će uzeti račun i na sebe preuzeti plaćanje i tako pokazati koliko vam ona znači

Ne, nego pokazati koliko je dzep dubok  Smile Ostalo su sitnice  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
HTC One
Citat
vaša izabranica očekuje da nakon večere za Dan zaljubljenih vi budete osoba koja će uzeti račun i na sebe preuzeti plaćanje i tako pokazati koliko vam ona znači

Ne, nego pokazati koliko je dzep dubok  Smile Ostalo su sitnice  Smile

Romantiku je ubio HTC HD2 i slicne izvikane gluposti.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 69
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:34:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.