Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Истицање заставе стране државе ...  (Pročitano 7274 puta)
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
A којих разлога? Нигде у свету се не истичу заставе других држава на институцијама, једино на спортским дешавањима.
Да ли би Мађари дозволили да се залепрша српска тробојка у мађарским градовима где има Срба?
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2137
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
SonyEricsson 
Ni jedna država nije dala tolika prava manjinama kao Srbija....Aj sad promeni Ustav i  Statut...Nisam ja kriv, ni Mađari...Ni ne znam iz kojih razloga smo dobili ovu "AntiSrpsku dozvolu" da pohađamo škole na maternjem jeziku, da istaknemo zastavu (što je inače po Ustavu okarakterisan kao zastava Mađarske nacionalne manjine i nema nikakve veze sa zastavom Mađarske...pre su oni imali svoj grb na zastavu, a mi petokraku...sad su oba nestala, pa su slične...i mađarska zastava je uvek manja od srpske).

IP sačuvana
social share
If electricity comes from electrons, does morality come from morons?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Пази сад кажеш да ниједна држава не даје толико права мањинама, а онда да Мађари нису криви што је то тако.. А кад смо раније причали и ми теби говорили да то треба да се смањи ти си говорио да ће онда Мађари правити проблем. Значи ми смо вам сами дали права, ал ви ћете правити срање ако ва се смање јел?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2137
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
SonyEricsson 
A zašto bi smanjili?
To je jedina stvar u čemu je Srbija ispred celog sveta. I zašto vama smeta što ja učim na mađarskom? pre ili kasnije moram da naučim srpski, ako hoću da se zaposlim, da živim ovde, itd...
Da li će se budžet Srbije povećavati ako budu zabranili tih nekoliko novina na mađarskom ili dnevnik?
AJ reci koja prava bi trebalo smanjiti, skratiti... i zašto?
« Poslednja izmena: 25. Feb 2010, 02:02:29 od digiman »
IP sačuvana
social share
If electricity comes from electrons, does morality come from morons?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Пусти сад то зашто. Јел теби тај однос нормалан. Ми вам дамо, још кажеш да нисте ви криви што смо вам дали, ал да бисте правили срање ако вам се смањи. Теби то није чудно?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2137
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
SonyEricsson 
Kao što sam rekao ne znam zašto smo dobili. sigurno postoji neki razlog...verovatno ne bi dobili bez razloga.
To tako funkcioniše već decenijama. I pre buđenja nacionalizma ovo nikoga nije ni interesirao, ili ih je bilo u veoma malom broju. I interesantno da protiv manjinskih prava se bune oni (uglavnom) koji nikad nisu ni videli mađara. Kad sam služio vojsku nikako im nisam mogao objasniti zašto služim ovde a ne u HU.
Ne znam šta bi Srbi i Srbija dobila sa smanjenjem manjinskih prava.
Ne možeš nešto oduzeti tek tako. treba da imaš razlog. ako mi neko objasni zašto su mi prava uskraćena, ja ću to prihvatiti. ali to neću prihvatiti, da mi oduzmu prava samo zato što je tako po celom svetu, počevši od EU do AMerike, pa da i kod nas bude tako. a onaj ko mi smanjuje prava hoće da liči na EU država i Amerike (u smislu manjinskih prava) a pri tom je najveći neprijatelj EU i Amerike. to nije čudno?
Ja nikad nisam rekao da će doći do problema, ali ne možemo ni to isključiti...mada ako bolje razmislim, mislim da ćemo mi i to prihvatiti...
laku noć
« Poslednja izmena: 25. Feb 2010, 02:17:56 od digiman »
IP sačuvana
social share
If electricity comes from electrons, does morality come from morons?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Србија би тиме добила сигурност. Од свих српских земља остаде само ова ужа Србија са Војводином, све остало оде. И једино у Војводини постоје проблеми са мањинама за које постоји могућност да израсту у нешто више пре свега јер се и међу Србима појављују разноразни изроди. Зато лепо стећи каиш па кад се све врати у нормалу поново попустити.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
LG Frizider
Madjarska zajednica treba da se drzi i neguje kulturno folklornim manifestacijama i potpuno pravo uredjenja sopstvene zajednice koje ne podrazumeva koriscenje bilo kojeg jezika osim srpskog kao zvanicnog.

I tu je kraj, skacite, igrajte se, hvatajte se za usi na madjarskom al u skoli ima da ucite srpski, prijemni da polazete na srpskom i svu dokumentaciju da imate na zvanicnom jeziku Republike Srbije a to je srpski. Ja licno znam primer nezadovoljnog polagaca prijemnog za geografski fakultet koji se buni jer nema testa na rusinskom a ima na madjarskom.

Dakle, nema faking rusinski, madagaskarsi i zanzibarski, sve ima da se uci na srpskom nacionalnom jeziku drzave u kojoj zivite. I to lagano sprovoditi, bez pompe, bez medija i isforsiranog nametanja, zakonima legalno urediti ocuvanje i postovanje srpskog jezika kao osnovnog i jedinog zvanicnog na ovim prostorima. Mogli bi malo da se ugledamo na zapad i po tom pitanju............
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Дигимон, проблем није у теби и сличнима... Значи умереним и приврженим грађанима Србије... Проблем је у онима који те слободе користе за ширење утицаја и јачања сецесионизма...

То прво ви умерени припадници националне мањине требате да приметите и да будете реални и да разумете наш страх...

Мени је најбољи ортак из основне био чист Мађар и никада му нисам ништа замерио. Дечко је био српски патриота само тако... Значи, ја лично немам никаквих проблема са националним мањинама... Србима је у крви да дају права и слободе мањинама хтео ти да признаш или не... Проблем је што се већ дуже време то злоупотребљава и тако настају кризна жаришта налик на КиМ, југ Србије, Рашку област...
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2137
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
SonyEricsson 
Krizna žarišta su na Kim i na jugu Srbije. O ocepljenju samo toliko da ne treba da se plašite od stohiljada Mađara, nego od milijun Srba, pa uskratite njima neka prava.
Može li mi neko reći do sad koliko problema bilo sa Mađarima ( protesti, mitinzi, ocepljenje ,itd) samo zato što uče na mađarskom ili imaju ličnu kartu na mađarskom?
I ako bi ja učio na srpskom ja bi bio još laojalniji državi?
IP sačuvana
social share
If electricity comes from electrons, does morality come from morons?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.