Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 10:34:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nostalgija ~ Panta rei  (Pročitano 11335 puta)
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
...Jer slusamo ploce i sviramo rok...
...Kazem vam sta dobro znam, racunajte na nas
Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 



Ne secam se sta je juce bilo ,a ne pre par godina . Najlepse stvari tek treba da mi se dogode ... Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.18
mob
LG 4X HD
Citat
Pa jel smo "mi" krivi što su oni bili nesposobni da stvore normalnu državu?
Kad nisu marili za svoju decu (u širem smislu) ni ne zaslužuju poštovanje...
Uf, umeo sam gadno da se posvadjam sa pripadnicima starijih generacija na tu temu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Ako nam je zivot los..sami smo krvi..
Ne vidim svrhu da krivim starije ljude zbog toga sto nisu znali da naparave drzavu.
Ako su oni bili retardirani,mi nisimo ili jesmo
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
HTC Wildfire S
Ne vidim svrhu da krivim starije ljude

Ne kapiraš ni svrhu teme izgleda... govorim o ljudima koji imaju nostalgično/romantično mišljenje o bivšoj državi koja kakva god da je bila oni su je u svom sećanju idealizovali do te mere da je smatraju maltene utopijom. Mada ono što danas imamo ukazuje da je to bilo sve samo ne utopija.

Naravno... tema je nostalgija... ovo je samo jedan od primera.

Citat
Pa jel smo "mi" krivi što su oni bili nesposobni da stvore normalnu državu?
Kad nisu marili za svoju decu (u širem smislu) ni ne zaslužuju poštovanje...
Uf, umeo sam gadno da se posvadjam sa pripadnicima starijih generacija na tu temu.

Ja uglavnom skapiram kuda vodi rasprava i kako će se završiti tako da je vrlo brzo sasečem. Smile

Ne secam se sta je juce bilo ,a ne pre par godina . Najlepse stvari tek treba da mi se dogode ... Smile

Optimistično... za pohvalu svakako.  Smile 
Ali ne treba zaboraviti svoju prošlost, niti se treba u potpunosti prepustiti budućnosti.
Istina je negde između.  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Citat
Ne kapiraš ni svrhu teme izgleda... govorim o ljudima koji imaju nostalgično/romantično mišljenje o bivšoj državi koja kakva god da je bila oni su je u svom sećanju idealizovali do te mere da je smatraju maltene utopijom. Mada ono što danas imamo ukazuje da je to bilo sve samo ne utopija.
Kapiram ja svrhu,samo sam odgovorio na razgovor o ovom primeru.I valjda treba da ti bude jasno da moramo da zakacimo i politiku u ovom primeru.
Moje misljenje je da ljudi o proslosti razmisljaju na pozitivan ili negativan nacin u zavisnosti od trenutnog raspolozenja.
Bivsa Juga,,da to stalno spominju ..da ne kazem smaraju.
Zbog cega?
Zbog toga jer je to bilo vreme kada ti nije trebao fakultet da bi ziveo lepo,kada je svako imao i novca i posao..
Vreme kada si imao pasos koji je bio ludnica.
Vreme kad si mogao danas popodne da sednes u busu i da odes na more i da se vratis prekosutra.
Vreme kad je na utakmicama dezurao jedan policajac..Cuje psovku samo se okrene ..i mrtva tisina.
Vreme kada su je kuca bila puna ljudi,kada je bilo vise razgovora i prisnosti izmedju ljudi,kada je postojao bioskop i glumili Ckalja,Aleksic i td.
Vreme kad je bilo savrseno malo kriminalaca,mogao si da spavas u parku,vreme kad nije postojala sida i vreme kad je sve sto je tvoje moje,i obrnuto.
Uporedi sve to sa vremenom danas..
Ovo je vreme kada mnogo ljudi nema posla,kada se zemlja rasparcala,kada ne znas gde ce da izbije rat,kad moras i faks da zavrsis da bi imao posao a i to je pod znakom pitanja,vreme kada se broj ukucana svakim danom smanjuje,kad postoje 1000 novih bolesti pa trcimo po vakcine,kada svi spavamo na netu..
Vreme kada je broj kriminalaca u porastu,vreme kad su svi pametni,kad se ljudi drogiraju na svakom cosku,kad o moru mozes samo da sanjas,kad na utakmicama ne samo sto nemozes da povedes neko malo dete nego nam tereni izgledaju kao logori puni zandermerije,kada bioskopi ne postoje a na TV-u pevaju kvazi umetnici.

E sad..kada znas da tako nesto ne moze da se vrati ...a nemas ideju gde da ides sta da radis,kako da prezivis i da si od metala uhvatila bi te nostalgija.

I da..ovo su mene smarali  Smile..tako ako sam napravio neko pogresno poredjenje..nemojte da mi uzmete za zlo. Smile

Zivite kao da vam je svaki dan zadnji(jednom ce te biti upravu) , prisetite se proslih dana..ne dozvolite da vas uhvati depresija Smile..Nemojte da zivite u proslosti !
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
HTC Wildfire S

I sad ja tebi treba na 20 strana da objašnjavam koliko si se nalupetao?
I onda treba da nabrajam jedno 50 idiotskih i loših primera iz tog vremena jel da?
I još jedno 50 primera njihove bahatost i lenjosti za koju ti smatraš da je super i lepa stvar, koja je imala posledice na ovo vreme?
I onda dođe neko treći i krene da analizira sve ove primere.
I tako dalje?
I kud je tema otišla?
Citat
I valjda treba da ti bude jasno da moramo da zakacimo i politiku u ovom primeru.
Ne, ne moramo i nećemo.
A potrudiću se da ti bude jasno.
« Poslednja izmena: 07. Mar 2010, 14:28:33 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 

White ,

Hvala . Smile
Ne znam ,ja kao sto rekoh i ne secam se svoje proslosti . Mislim da ljudi koji ne mogu da zaborave neke stavri iz proslosti ,dosta energije tu izgube . Svako bi trebalo da nauci i istrenira da stavi tacku i krene dalje .Prodje zivot ...

A svakako da je istina negde izmedju ...kao i u svemu u zivotu . Smile
« Poslednja izmena: 07. Mar 2010, 21:40:39 od lolana »
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Vec mesec dana sam u Londonu, i osecam da sam pomalo nostalgican. Homesick, sto bi ovde rekli... Doduse, ne za kucom, zemljom, bla bla... vec za jezikom. Nikako da naletim na nekog sa Balkana da se ispricamo.
IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 
Vec mesec dana sam u Londonu, i osecam da sam pomalo nostalgican. Homesick, sto bi ovde rekli... Doduse, ne za kucom, zemljom, bla bla... vec za jezikom. Nikako da naletim na nekog sa Balkana da se ispricamo.

Evo pricaj sa nama na forumu ,sta nam fali ? Nismo toliko ludi . Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 10:34:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.