Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:00:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dramatična veza  (Pročitano 797 puta)
23. Feb 2010, 11:49:25
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64


Postoji više vrsta adiktivnih veza - nerviraju vas, mnogo toga vam u njima smeta, a opet, ne možete da im odolite, ima nešto u tim vezama što vas strahovito privlači. Jedna takva veza je i ona dramatična, prepuna velikih gestova - i s malo čega drugog.

Biti u takvoj vezi je delimično nalik na "sapunicu". Sve je to teška drama. Svađe su žestoke, izjave ljubavi neumerene. Voljena osoba uradi nešto krajnje neprimereno, razbesnite se na nju zbog toga, a ona nađe da zaustavi automobil u kome ste vas dvoje nasred raskrsnice i, dok svi okolo trube zbog blokiranog saobraćaja, krene da vam se izvinjava.

Ima u takvoj vezi privlačnog, ne kažemo. Puna je grandioznih gestova, recimo, dobićete pet stotina ruža, ne jednu. Takvi gestovi mogu da vas oduševe. Biće u takvoj vezi i raznih uzbuđenja, kako pozitivnih, tako i negativnih - a kad vas ono negativno žestoko iznervira, kad pomislite da je to kraj, nema šanse da vi to i dalje trpite, usledi neki veličanstveni gest pomirenja. I opet po starom.

Moguće je postati zavisan od toliko intenzivnih događanja i od toliko intenzivnh emocija. Raskinete vi kad vam se sve smuči, ali vam u nekoj novoj vezi nakon ove dramatične sve bude mlako i bledunjavo, a novi partner ili partnerka koji odbijaju da se ponašaju kao da su u "sapunici" ili u "španskoj seriji" (kakve su već čije sklonosti) budu vam nedovoljno zanimljivi, i sumnjate u jačinu njihovih osećanja ukoliko ih ne ispoljavaju na dramatične načine. Zato se vratite onoj dramatičnoj vezi, da biste se iznova nervirali kad partner ili partnerka opet nešto veoma neprijatno učine.

Kako se izvući iz takve veze, ali ovog puta konačno? Nije lako - zavisnost je to, a zavisnosti se nije lako osloboditi. Pokušajte da razmislite o tome kakva je ta veza. Ima li u njoj još nečega, sem dramatičnih momenata? Ima li tu i mirnih trenutaka u kojima vas dvoje uživate? Ako nema, onda je sasvim moguće da ni ljubavi nema, da se dramatičnim gestovima i ponašanjem kompenzuje nedostatak pravih osećanja. A da li želite da budete u vezi bez ljubavi, u vezi koja je zapravo laž?

Ukoliko vas to ne ubedi da odustanete od veze, ukoliko nastavljate iako ste svesni da tu zapravo nema ljubavi, mogla bi da bude dobra ideja potražiti pomoć sa strane, kako biste konačno mogli da nađete nekog s kime ćete zaista biti srećni, a da vam taj ne izjavljuje ljubav usred saobraćajnog kolapsa koji je sam izazvao.



Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:00:00
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.