Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Да ли подржавате одлуку о сечи платана?
Да
40.4%  (21)
Не
38.5%  (20)
Не занима ме
15.4%  (8)
Не знам/немам одговор
5.8%  (3)
Ukupno glasova: 52
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Сеча платана у Булевару  (Pročitano 11889 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
HTC Tattoo
Pa ja odavno ne glasam baš zbog toga,što su svi ista govna,da jednog lopova skinem sa vlasti,pa da drugi lopov dođe.Sve je to šljam koji je tu zbog ličnih privilegija,i opozicija i vlast,svi zajedno. Smile
opet se apsolutno slazem s tobom!  Smile Smile
to i ja kazem stalno-sve su to ista govna!SVI!
Ma da,banda najobičnija.A digla se frka oko par stabala,nebitna stvar,mene lično više uvredilo kad sam video ovaj traktor,keve mi,kako bi im poslao policiju,pa da vidimo ko je naručio traktor,da vidimo šta još imate od egzotične mehanizacije,banditi,raspiate pare od poreza na zajebancije,pa sve na robiju.Pa da vidim ko će sledeći da se rasipa. Smile

Ove u Beograd putu bi postreljao,imaju najmodernije mašine,voze nove mercedesove kamione,a pre neki dan prelazim Pančevački most a oni idu nekim kamiončićem i stanu kod rupe istrči jedan iz kamiona sa lopatom,dovati malo asfalta pljusne na rupu,dva puta lupi odozgo da malo utaba,i idemo dalje,a napravili zastoj na mostu,pakao,svašta sam im rekao,pošteno sam ih najeo govana. Smile

Nismo mi za demokratiju,diktatura je za nas.  Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 6300
Citat
Ove u Beograd putu bi postreljao,imaju najmodernije mašine,voze nove mercedesove kamione,a pre neki dan prelazim Pančevački most a oni idu nekim kamiončićem i stanu kod rupe istrči jedan iz kamiona sa lopatom,dovati malo asfalta pljusne na rupu,dva puta lupi odozgo da malo utaba,i idemo dalje,a napravili zastoj na mostu,pakao,svašta sam im rekao,pošteno sam ih najeo govana.

А после као рупе на коловозу због знега и соли. И који ће им враг мерцедеси, боље да су купили Фапове, ем им је јефтиније, ем им је лакше за експлоатацију и одржавање. А ови из зеленила га пресраше домаћински са овим ламборџинијем, па неће ваљда њиву да ору у Београду?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Ma da,banda najobičnija.A digla se frka oko par stabala,nebitna stvar,mene lično više uvredilo kad sam video ovaj traktor,keve mi,kako bi im poslao policiju,pa da vidimo ko je naručio traktor,da vidimo šta još imate od egzotične mehanizacije,banditi,raspiate pare od poreza na zajebancije,pa sve na robiju.Pa da vidim ko će sledeći da se rasipa. Smile

Ove u Beograd putu bi postreljao,imaju najmodernije mašine,voze nove mercedesove kamione,a pre neki dan prelazim Pančevački most a oni idu nekim kamiončićem i stanu kod rupe istrči jedan iz kamiona sa lopatom,dovati malo asfalta pljusne na rupu,dva puta lupi odozgo da malo utaba,i idemo dalje,a napravili zastoj na mostu,pakao,svašta sam im rekao,pošteno sam ih najeo govana. Smile

Nismo mi za demokratiju,diktatura je za nas.  Smile
А после као рупе на коловозу због знега и соли. И који ће им враг мерцедеси, боље да су купили Фапове, ем им је јефтиније, ем им је лакше за експлоатацију и одржавање. А ови из зеленила га пресраше домаћински са овим ламборџинијем, па неће ваљда њиву да ору у Београду?
ma,naravno,draga moja gospodo,ali,ne moze ovde nista bez muljaze.  Smile
ovde ne vlada razum,obrazovanje,kvalitet,moral...nego samo lopovluk,lazi i egomanijakalizam("ja,ja,i samo ja i moje pare") kod tzv. politicara,a glupost,naivnost i lenjost kod naroda. Smile
ja stalno pisem o tome na bureku,i svakog dana prevrcem ocima kad gledam na sta lici sve ovo,pocev od jednog trotoara,preko cele drzave,do samog naroda...  Smile
a,posto je ipak vezano za temu,pricao bih opet isto,u ovom slucaju za DJilasa,ali,nema sta tu posebno da se kaze-jos jedna lazljiva lopovcina u nizu,koja mrtva ladna sedi i gleda kako unistava zemlju(ili u ovom slucaju i grad i zemlju),ali mu se ne jebe ni 5%,jer mu je,kao i drugima,mozak opijen mirisom novca i bezobrazluka.

da se ja pitam,ja bih lepo uzeo i pohapsio sva govna za pljacku i lazi(za one koji su bili vesti pa sakrili dokaze bih isto nasao nacin da ih okrivim),i onda im lepo sve oduzeo,javno ih ponizio,a onda deportovao iz zemlje i zabranio im povratak u istu zauvek.
verujte mi,da neko takav,neko djubre i lopov poput njih(svih njih,kao sto vec napomenuh),proba tako da se instalira u nekoj normalnoj zemlji,da instalira sebe,pa svoja sredstva za pljackanje,pa onda i kompanjerose za to,pa,tacno to bi uradili-hapsenje i osuda,ili oduzimanje imovine,i deportacija sa zabranom povratka.
ajde,bre,niko ne zeli stetocine u svojoj kuci.ne vidim zasto bi zeleo stetocine u svojoj vlasti.
« Poslednja izmena: 04. Mar 2010, 12:42:14 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 4970
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.89
ma,naravno,draga moja gospodo,ali,ne moze ovde nista bez muljaze.  Smile
ovde ne vlada razum,obrazovanje,kvalitet,moral...nego samo lopovluk,lazi i egomanijakalizam("ja,ja,i samo ja i moje pare") kod tzv. politicara,a glupost,naivnost i lenjost kod naroda. Smile
ja stalno pisem o tome na bureku,i svakog dana prevrcem ocima kad gledam na sta lici sve ovo,pocev od jednog trotoara,preko cele drzave,do samog naroda...  Smile
a,posto je ipak vezano za temu,pricao bih opet isto,u ovom slucaju za DJilasa,ali,nema sta tu posebno da se kaze-jos jedna lazljiva lopovcina u nizu,koja mrtva ladna sedi i gleda kako unistava zemlju(ili u ovom slucaju i grad i zemlju),ali mu se ne jebe ni 5%,jer mu je,kao i drugima,mozak opijen mirisom novca i bezobrazluka.

da se ja pitam,ja bih lepo uzeo i pohapsio sva govna za pljacku i lazi(za one koji su bili vesti pa sakrili dokaze bih isto nasao nacin da ih okrivim),i onda im lepo sve oduzeo,javno ih ponizio,a onda deportovao iz zemlje i zabranio im povratak u istu zauvek.
verujte mi,da neko takav,neko djubre i lopov poput njih(svih njih,kao sto vec napomenuh),proba tako da se instalira u nekoj normalnoj zemlji,da instalira sebe,pa svoja sredstva za pljackanje,pa onda i kompanjerose za to,pa,tacno to bi uradili-hapsenje i osuda,ili oduzimanje imovine,i deportacija sa zabranom povratka.
ajde,bre,niko ne zeli stetocine u svojoj kuci.ne vidim zasto bi zeleo stetocine u svojoj vlasti.

nemoj se sekirati HKJ covece. ne vredi se sekirati.
ne serikaj se zbog Didžej ILasa. znaš dobro (video sam, pročitao sam) - da se to radi zbog onoga što vrti gde burgija gde burgija gde burgija NEĆE !!
video si slike preseka stabla i srca stabla. i da nisi biolog - shvatices da je drvo zdravo.

DiDžej ILas rotira stabla - neko će 2050 reći kad neki tadasnji gradonacelnik bude krenuo da sece stabla - neko ce tad reci i spomenuti tog Didžeja u kontekstu ''te 2010 je tadasnji bla bla naredio bla bla i zamenio bla bla. ''sta bla bla'' Smile  i Didžej ce biti srecan (negde duboko u aleji velikana gde sa'ranjuju sve dobre ljude i lopove) - Didžej ce biti srecan jer ga neko pominje. okretace se u grobu od srece. na drugu stranu - u bližoj buducnosti samo taj isti Didžej može pomenuti samog sebe u pozitivnom kontekstu promene stabala - i to na novim izborima za guvernera BG čarsije. i tad će reći - ''ehehe ja sam stabla bla bla bla zamenio u celoooom bulevardu... to se niko nije setio  - ni Unkovic, ni Grudenova, ni Čović (kad je bilo teško), ni Lustracija Protic, ni Đinđa (a dali su ime jednoj golemoj ulici po njemu), ni onaj SPOovac bradati, ni Hrustanoviceva (ruke joj se dzeparoske pozlatile) ni ovaj drugi žuto-plavi pokojni kolega Bogdanovic (bog da mu dušu lopovsku prosti - pokr'o pa premin'o)... a ja... DiDžej ILas ... JA sam se toga setio i uradio tako nesto'' !!

a mi svi svesni građani uhvatimo onda - i glasajmo (samo ako se nekim slučajem prijave za tu poziciju) za Dinkića, Vučića ili onog Aligrudića. zašto za njih - zato što se ne zna ko je gori. neko je to pomenuo ovde ranije - necu ponavljati. Nama i treba sto gori. pa da vidimo. Djilas je ''divan i uvidjavan'' - cini nam uslugu - valjda ce drvece ''izrasti'' da taman tad kad novi dodje mozemo da se besimo na novo divno mlado drvece ne strahujuci da cemo sticajem okolnosti zavezati kanap za neku ''suvu i ostecenu'' granu... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
nemoj se sekirati HKJ covece. ne vredi se sekirati.
ne serikaj se zbog Didžej ILasa. znaš dobro (video sam, pročitao sam) - da se to radi zbog onoga što vrti gde burgija gde burgija gde burgija NEĆE !!
video si slike preseka stabla i srca stabla. i da nisi biolog - shvatices da je drvo zdravo.

DiDžej ILas rotira stabla - neko će 2050 reći kad neki tadasnji gradonacelnik bude krenuo da sece stabla - neko ce tad reci i spomenuti tog Didžeja u kontekstu ''te 2010 je tadasnji bla bla naredio bla bla i zamenio bla bla. ''sta bla bla'' Smile  i Didžej ce biti srecan (negde duboko u aleji velikana gde sa'ranjuju sve dobre ljude i lopove) - Didžej ce biti srecan jer ga neko pominje. okretace se u grobu od srece. na drugu stranu - u bližoj buducnosti samo taj isti Didžej može pomenuti samog sebe u pozitivnom kontekstu promene stabala - i to na novim izborima za guvernera BG čarsije. i tad će reći - ''ehehe ja sam stabla bla bla bla zamenio u celoooom bulevardu... to se niko nije setio  - ni Unkovic, ni Grudenova, ni Čović (kad je bilo teško), ni Lustracija Protic, ni Đinđa (a dali su ime jednoj golemoj ulici po njemu), ni onaj SPOovac bradati, ni Hrustanoviceva (ruke joj se dzeparoske pozlatile) ni ovaj drugi žuto-plavi pokojni kolega Bogdanovic (bog da mu dušu lopovsku prosti - pokr'o pa premin'o)... a ja... DiDžej ILas ... JA sam se toga setio i uradio tako nesto'' !!

a mi svi svesni građani uhvatimo onda - i glasajmo (samo ako se nekim slučajem prijave za tu poziciju) za Dinkića, Vučića ili onog Aligrudića. zašto za njih - zato što se ne zna ko je gori. neko je to pomenuo ovde ranije - necu ponavljati. Nama i treba sto gori. pa da vidimo. Djilas je ''divan i uvidjavan'' - cini nam uslugu - valjda ce drvece ''izrasti'' da taman tad kad novi dodje mozemo da se besimo na novo divno mlado drvece ne strahujuci da cemo sticajem okolnosti zavezati kanap za neku ''suvu i ostecenu'' granu... Smile
hahahaahahahaaa , Di Dzej Ilas!!!  Smile Smile Smile Smile Smile Smile
e,svaka ti cast,druze.  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
naravno,potpuno se slazem. Smile

joj,da imam svoj studio,i znanje i resurse za to,ja bih odma vratio ono "Nikad izvini".
znaci,ne da bi ih ispljuvao,nego bi onaj stari bio nista u odnosu na ovaj moj,a opet bi bio smesan. Smile
zato su ga govnari i ukinuli,znaju oni da da je ostao duze na programu,narod bi jednog dana i mogao da poveze konce i napravi revoluciju. Smile a ovako su bezbedni,znaju da par hiljada razumnih,mozgom-opremljenih ljudi koji su ih provalili,mogu da se zaustave sa sadasnjim brojem pandura. Smile
« Poslednja izmena: 04. Mar 2010, 13:24:11 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
Nokia 
Čuvar poslednjeg bulevarskog platana
Drveni advokat



“Ja nisam nerealan, ne želim da se borim protiv vetrenjača, neću da isterujem pravdu i borim se za neke apstrakcije, ja sam cilj svog protesta sveo na optimalni minimum, odnosno na rešenje konkretnog problema egzistencije ovog platana. Oni su sami rekli u elaboratu Šumarskog fakulteta iz 2008. da je ovo jedno od onih stabala koja mogu da se leče. Po njihovom zvaničnom elaboratu više od 90 odsto drveća može da se leči, čime oni očigledno neće da se bave i ovo je jedno od tih koje može uspešno da se izleči”, objašnjava Vladimir Živanović, koji je u nedelju oko pet ujutru došao sa spiskom, krenuo od Depoa na gore i izabrao drvo koje će da ogradi

Platan broj 198 u nedelju ujutro dobio je svog „drvenog advokata“ koji ga brani od gradskih drvoseča. Vladimir, koji je inače iz naselja Braća Jerković, zaslužan je za to što platan još nije posečen, a sakuplja i potpise za peticiju da se platanu omogući lečenje.

“U svakom trenutku ljudi zaduženi za seču imaju puno zakonsko pravo da odseku stablo i ja protiv toga ne idem. Ja sam ovde od pet ujutro do sedam uveče. Od prvog trenutka svi nadležni su prihvatili moj protest kao takav i nisu me ni najmanje uznemiravali u njemu”, počinje priču Vladimir Živanović, čuvar poslednjeg bulevarskog platana predviđenog za odstrel, uz objašnjenje da je samoinicijativno odlučio da tako izrazi svoje nezadovoljstvo sečom drvoreda u Bulevaru kralja Aleksandra.

Na ideju da sam stane u odbranu poslednjeg paltana Vladimir je došao nakon propasti prvobitne akcije koja je bila zamišljena kao jedan čovek - jedno drvo, a svodila se na to da svako učini ono što najmanje može u zaštiti beogradske zelene reke. Iako je bilo mnogo sličnih najava i predloga, grupa osnovana na Facebooku nije istrajala u njima.

“Pretpostavljam da me ljudi iz policije i gradskog zelenila nisu dirali iz razloga što nam se interesi nisu sukobili u tom trenutku. S obzirom da kolektivni protesti nisu uspeli ni na koji način, verovatno je poslednji preostali protestant dobio šansu da istraje u negodovanju. Nisam ni sa kim od nadležnih razgovarao o tome da li ću uticati na to da se platan ne poseče, mada svestan sam da su šanse za uspeh minimalne”, kaže Vladimir.

Цео текст
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Гдје престаје логика, ту почиње Босна!

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 184
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
SonyEricsson Т250i
Хмм.., да, сјеча трулих и оронулих платана је питање од виталног националног интереса! Шта кажете?! Гладни људи? Болесна дјеца? Висок степен сиромаштва и незапослености у држави? Ма, нее, енергију треба усмјерити на болесна стабла..њима је сад наша брига и љубав најпотребнија..
Замајавај се, Србијо, на добром си путу!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
владимир живановић је докон дечко....млаћење празне сламе му иде добро јер га увече вероватно чека мамина супица Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 4970
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.89
владимир живановић је докон дечко....млаћење празне сламе му иде добро јер га увече вероватно чека мамина супица Smile

и он је на бироу Мргец. можда га приме на ТВ Фокс да сабира резултате у квизу... све има свој почетак.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Хмм.., да, сјеча трулих и оронулих платана је питање од виталног националног интереса! Шта кажете?! Гладни људи? Болесна дјеца? Висок степен сиромаштва и незапослености у држави? Ма, нее, енергију треба усмјерити на болесна стабла..њима је сад наша брига и љубав најпотребнија..
Замајавај се, Србијо, на добром си путу!
upravo tako!  Smile
zasto onda cica Djilas baca pare na secu stabala,pod IZGOVOROM da je radi bezbednosti gradjana( Smile Smile),a po zemlji gladuju deca?  Smile umesto sto su ceo grad pretvorili u povrsinu Meseca i jedan veliki parking,mogli su da urade nesto stvarno korisno za zemlju i njene stanovnike. Smile tako da se potpuno slazem sa tobom i opet doalzimo do istog zakljucka-da je seca ovog drveca jedna velika sprdacina,a opravdanje za istu jedna velika laz. Smile
« Poslednja izmena: 09. Mar 2010, 14:59:21 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.115 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.