Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Partizan i Zvezda dobijaju moderne stadione  (Pročitano 7433 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1088
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Samsung G810
На Маракани поред ових нових улазних капија за које су склопили уговор, требале би и столице да се среде (макар префарбају)
Не мора бољи семафор од овог новог иако је стварно мали већ да се уклони овај стари - овако изгледа ужасно.
Требало би мало околина стадиона да се среди, мало просторије да се устакле и тако то.

Остало је ОК.
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


za sve se navija partizan se voli

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2632
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
HTC najskuplji
ne postoje dve odvratnije stvari na ovom svetu od wc-a na JNA i prilaza jugu na marakani. za ovih 15 godina koliko idem na utakmice sve stoji netaknuto... ali bukvalno
i posle kao UEFA oce da zabrani nase stadione? pa oni nisu za fudbalsku, oni su za sanitarnu inspekciju...
IP sačuvana
social share
ОТАЏБИНО МОЈА бранићу те пушком... кад останем без муниције ... бранићу те бајонетом ... кад ми сломе бајонет... бранићу те рукама... кад ми сломе руке... бранићу те зубима... када ми сломе зубе и смртно ране... пашћу им на пут... да им и мртав сметам!!! KOСОВО ЈЕ СРЦЕ СРБИЈЕ !!!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Dobro znaj da uvek tu sam ja...

Zodijak
Pol
Poruke 3997
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Ja se takodje slazem sa time da podloga,odnosno tereni pre svega moraju da se standardizuju i preurede po odredjenim merilima,ako zelimo da u skorije vreme to izgleda nekako...

Takodje se slazem da je prilaz Marakani ocajan,pogotovo taj ka jugu,da ne razumem zasto se taj deo ne asvaltira i ne napravi plato ispred tribine...Uopste taj ulaz na Marakani je katastrofa na bilo kojoj tribini,sam Zapada koji je jedini pravi i uradjen slicno kao na ozbiljnim ali starijim Evropskim stadionima...Ako preurede te kapije i taj prilaz to je vec nesto...To nije u domenu snova kao krov itd.,moze da se uradi,a velika je stvar...Kao sto je uradjen video bim,pa sad mozemo na samom stadionu da gledamo reprize golova,kao sto sum uradjene mnoge sitnice...

Za pocetak to je ok...sve ostalo je u domenu snova sa danasnjim sredstvima...
IP sačuvana
social share
Ceo zivot u svom srcu nosim boje te, grad Beograd, zemlju svoju, Zvezdo volim te !
                                                                         
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 17211
Zastava Peru
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Motorola GLEAM
Lepo bi bilo da se najveci stadioni renoviraju, ali bi bilo jos lepse da se manji stadioni opreme i budu funkcionalni. Marakani i partizanovom stadionu nista ne fali u poredjenju sa stadionim niskog Radnickog koji vec 15 godina nije funkcionalan za najosnovnije stvari ... Nis je jedan od gradova, ima jos dosta stadiona u ovoj zemlji ...




« Poslednja izmena: 04. Mar 2010, 12:54:41 od superior »
IP sačuvana
social share
"Piksi, centrišiii, centrišiii...."

"A be ne moguu, blokišu me"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


SD-Crvena Zvezda!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7417
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia N95
Sta ce Radnickom ovakav stadion,kada se klub raspada,a i ko ce ovo napraviti.. Smile
IP sačuvana
social share
Ovo je jedan od najtežih dana u mojoj karijeri, životu... Teško mi je iz jednog, jedinog razloga: Ja Crvenu zvezdu vodim sa emocijama. To je moj klub - rekao je Robert Prosinečki.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 17211
Zastava Peru
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Motorola GLEAM
biće jednog dana valjda, kada ova država postane normalna, klubovi imaju vlasnike koji ulažu a na kao sad samo otimaju, kad se ne budemo prebijali po stadionima, kada kupiš kartu i sedneš gde hoćeš na stadionu bez toga da te neko proziva što ne skačeš sa njim...
IP sačuvana
social share
"Piksi, centrišiii, centrišiii...."

"A be ne moguu, blokišu me"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


SD-Crvena Zvezda!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7417
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia N95
Citat
kad se ne budemo prebijali po stadionima,

Da,da,da.To je glavni faktor.Kada budu na tribinama bili debeli starci sa hot-dogovima,ja,necu biti na jebom stadionu.Vec cu otici i gledati "Labudovo jezero" u pozoristu.
IP sačuvana
social share
Ovo je jedan od najtežih dana u mojoj karijeri, životu... Teško mi je iz jednog, jedinog razloga: Ja Crvenu zvezdu vodim sa emocijama. To je moj klub - rekao je Robert Prosinečki.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung SGH-E590
@superior

A kako se Francuzi, Italijani, Nemci, Rusi, Holandjani itd. ne plase da popune stadione, a i kod njih ima vatrenih navijaca koji pevaju celu utakmicu, prave koreografije i bakljade???
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 17211
Zastava Peru
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Motorola GLEAM
Citat
kad se ne budemo prebijali po stadionima,

Da,da,da.To je glavni faktor.Kada budu na tribinama bili debeli starci sa hot-dogovima,ja,necu biti na jebom stadionu.Vec cu otici i gledati "Labudovo jezero" u pozoristu.

Brate, a da živiš u Barseloni ne bi otišao na Kamp Nou, ili u Minhenu na Alianz arenu... ja gledam stalno na tv-u te tekme po evropi, i nigde ne vidoh debele matorce koji zamuvali nešto u usta... 70% su ljudi do 40 godina starosti... ili kamere samo njih snimaju   Smile

@roki, nemoj da citiraš ono što nisam rekao... odakle Ti to da imam nešto protiv koreografije i pevanja  Smile... mešaš pojmove..
IP sačuvana
social share
"Piksi, centrišiii, centrišiii...."

"A be ne moguu, blokišu me"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung SGH-E590
Citat
kada kupiš kartu i sedneš gde hoćeš na stadionu bez toga da te neko proziva što ne skačeš sa njim...
Ovom recenicom ti gasis kop, a kop predstavlja koreografiju, pevanje itd...
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.