Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Cola izgubio nevinost sa cobanicom.  (Pročitano 6214 puta)
09. Sep 2005, 15:37:14
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
U najnovijem broju časopisa „Plejboj“ naš popularni pevač Zdravko Čolić u razgovoru sa Duškom Jovanić otkriva intimne detalje iz svoje burne prošlosti.

Vi ste proizvod te neke naše bolje prošlosti?

- Upravo to i jeste varka - da je bilo bolje ležati na lažnim parama. Nismo vaspitavani da treba stvarno sami da zarađujemo novac. Bilo je važno pevati pred drugom Titom zato što je to prestižno. Danas ništa ne znači da pevaš pred bilo kojim političarem jer može da se naljuti neko iz druge stranke. Za vreme Slobodana Miloševića sam morao da pevam na Trgu Republike. Balaševića i mene su na taj suludi potez bukvalno naterali.
Šta ste Brozu pevali na uvce?

- Drugu Titu sam pevao četiri puta. Prvi put sedamdeset i neke, dok je još bio s Jovankom, „Ljubav je samo riječ“. To je bilo u sklopu akcije Radio Sarajeva u čijoj su ekipi bili Kemal Monteno, Ismeta Dervoz, Mahir Paloš i Davorin Popović s „Indeksima“.
Godinama ste znali gde se krije general Ratko Mladić?

- Bio mi je prvi komšija dok sam stanovao na Banovom brdu. Tada još protiv njega nije bila podignuta haška optužnica. Kad bismo se sreli, pitao me je kako pevanje, a ja njega: „Kako vaše pčele, generale?“
S obzirom na vašu zavidnu zavodničku kilometražu, sećate li se uopšte prvog seksa?
---------------------
- Kako se ne bih sećao?! Prvi seks sam doživeo s jednom čobanicom na livadi. Nisam ja džabe Bosanac! Okolo je bio neki kamenjar, u blizini rečica, čista idila. Tim seoskim devojkama koje su čuvale ovce, kao dete iz grada bio sam jako simpatičan. Meni je i pre toga seksualnost visila u vazduhu. U okolini Mostara postoji mesto Potoci gde sam više puta bio napadnut od strane starijih devojaka. Jedna od njih, s velikim sikama i malom guzom, mnogo mi se dopala: o njoj sam mislio kad sam prvi put masturbirao. To je bilo nešto stvarno divno i nezaboravno, ali nikako nije došlo do kontakta, ne znam zbog čega: da li što sam otišao dva dana ranije, pa nije uspela da me obradi kako valja ili je nešto drugo bilo u pitanju, ali tu se ništa nije desilo. Morao sam da sačekam čobansku varijantu koja je u suštini za mene potpuno normalna i uzbudljiva kao i pastirski rok.
Stvarno su vas retko viđali s devojkama. Šta je to što vas toliko vuče muškom društvu?

- Problem je u tome što sam uvek voleo da sa ženama budem nasamo. To je bosanski sindrom. Ne znam nijednog Bosanca koji je izašao s devojkom a da jarani ne počnu da ga zezaju: da li je mala piškila ili kakila, šta ima, ‘oće li deset ćevapa, ili bi da popije nešto. Tako da se u Bosni nikada niko nije s devojkom držao za ruku. Jedina devojka s kojom sam javno izlazio i čak se ljubio preko stola, bila je Elizabeta Vidas, manekenka iz Rijeke. I, naravno, moja sadašnja žena Aleksandra.
Kažu da ste i vi bili u fazonu da nema ružnih žena, naprotiv, samo nema dovoljno alkohola!

- Nije to baš tako. Mislim da svaka žena ima svoj seksepil, ne mora ona da igra baš u prvoj ligi. Čovek može da se uzbudi na ženu koja ne izgleda po PS-u. Garantujem vam. To je živa istina.
Da li ste nekada bili u javnoj kući?

- Jesam jednom u Hamburgu, sa svojim prijateljem. Otišli smo s namerom da vidimo šta se tamo događa. To svakom muškarcu može da se desi. Ali, bila je ideja i da nas dvojica kresnemo nešto zajedno. Međutim, nismo uspeli zato što se te žene u suštini boje da ih neko ne istrkeljiše. Zato trojka nije dozvoljena. Sećam se da smo meračili neku Španjolku s bujnim grudima. Bili smo toliko neozbiljni da možda ne bi ni došlo do odnosa. Inače, o prostituciji imam pozitivno mišljenje: bolje da čovek plati nego da prevari ženu koju voli.
Tvrdili ste da je čuvena Ani-Frid iz grupe ABBA imala ukus instant-supe!

- Pevačica iz grupe ABBA pratećih me je pitala: „Zašto nosiš crvene kožne pantalone, je l’ zato što si iz Jugoslavije?“ Šta može jedna Šveđanka da napravi jednom Balkancu? Ona je normalno prišla prva, kao što se moglo i očekivati. Bilo je ono kao: ne razumem tvoju pesmu, ali mi se sviđa tvoj glas. U pitanju je bila pesma „Gori vatra“. Počeli smo da se družimo i ušli smo u avanturu koja je nastavljena u Stokholmu.

IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne verujem da je cola to izjavio.. tj to mozda i jeste izjavio.. ali ne onako kako se u tekstu navodi...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
Ali izgubio nevinost sa cobanicom
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
I u tome ima nesto lose?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
 Jako zanimljiva tema Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
sta fali cobanicama??? predrasude...
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
Ja ne kazem da tu ima nesto lose samo da jeste tako bilo.
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Al ceo intervju nisu coline izjave... ko sto ni za cecin nisu bile njene... dno dna..
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
mob
Nokia 6120c
bolje sa cobanicom nego da je sa ovcom... Smile
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
 Smile
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.