Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 10:46:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: I grob i rob! (Morate nestati!)  (Pročitano 5990 puta)
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
То што је Булатовић "изњео" зна свако ко погледа дешавања у задњих двадесет и кусур година и
то као такво је тачно.


Постоји кључна разлика између амерољубаца (или амерострашаца?) и русољуба у Србији. Ови први би, само на миг Америке погазили сваки српски интерес. Док ови други Русе сматрају равноправним српским савезником, докле год то не угрожава српске интересе. Па макар и маштали о савезу са Русијом. И стаће на руску страну не из страха, него из љубави.

Е ту се више него слажемо јер и ја би напримјер био на страни Русије из двије чињенице:Прва је
да су православци као и ми и самим тим смо ближи једни другима ако не и идентични,а Друга ствар
је да нама Русија и руси никада у историји нису нашкодили па чак и у тренуцима када Русијом нису
владали руси тако да ми је "нечије" изједначавање па чак и претендирање на наклоност САД-а више
од кретенског аргумента.
Јеботе па они су Србију бомбардовали у времену када смо им ко бива били "савезници" док
истовремено своје "непријатеље" нису "благосиљали" са ни једном бомбом типа:"желите ли још
да будете усташе".

Ја нисам амерострашац ни најмање јер ја бих волио да се са њима сударимо на копну да им се
нахакамо матере и сестре за сва времена.
Јест да би нас залијепило ко расаде али нас никада више неби гледали са ове висине да им све
мртво и живо  Smile Smile Smile јер би и они знали како мајка у црнини изгледа широм америке. Smile
Јебо Аидида шта бих ја радио па у пакшу бих им паркиро ауспух од трабанта и туриро док им очи
не поиспадају од октана и оила ради којега газе све на свијету,а амерољубце би послао у директан
пробој са дрвеним пушкама. Smile да добро запамте шта је шта с обзиром да им је меморија
ограниченог карактера.То искључиво мислим на србе "амерољупце".

« Poslednja izmena: 18. Feb 2010, 12:41:22 od yetyou »
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2137
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
SonyEricsson 
Citat
Друга ствар је да нама Русија и руси никада у историји нису нашкодили
Samo uveli komunizam na mala vrata  Smile

Citat
Ја нисам амерострашац ни најмање јер ја бих волио да се са њима сударимо на копну да им се
нахакамо матере и сестре за сва времена.
Nema šanse...oni su pametniji. Lakše je im sa visine i daljine poslati koju raketu.
IP sačuvana
social share
If electricity comes from electrons, does morality come from morons?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Citat
Друга ствар је да нама Русија и руси никада у историји нису нашкодили
Samo uveli komunizam na mala vrata  Smile

Citat
Ја нисам амерострашац ни најмање јер ја бих волио да се са њима сударимо на копну да им се
нахакамо матере и сестре за сва времена.
Nema šanse...oni su pametniji. Lakše je im sa visine i daljine poslati koju raketu.

То што ти говориш и поистовјећујеш руса са совјетом је или не познавање или зајебавање. Smile
Као прво знаш ко су били оснивачи и идејни творци,а с обзиром на бројност руса испада да су и
срби као најбројнији увели комунизам на ове просторе. Smile
Поређење ти је као када бих ја рекао:Диги није мађар,Диги је Аустро-Угар који је "крив" што
је аустро-угарска радила по Мачви и он је њихов насљедник,а ти добро знаш која је то небулоза. Smile
Мислим да је тај систем поједностављивања ствари више него глуп.

Сила и памет немају додирну тачку ни у једном сегменту,а да смо ми паметни пришли би Русији и
тиме избили те адуте американаца зване:"висина и даљина" па би уколико желе морали прошетати
чизмом.С обзиром како њихова јавност реагује на рахметли амере брзо би из позиције нападача
дошли у позицију да се појави нови Картер како би доњео мир,односно нога са територије Србије,а
"Картеру" нобел као сјећање на још једно срање америчке администрације.
Диги на силу се иде силом,а ми смо 1999 имали само памет која сама није могла доњети ништа
више од тога да Србијом ипак не шетају НАТО чмареви и да војска изађе из рата готово читава
па је сада амерички таригузи смањују,сакате и онеспособљавају све под плаштом модернизације,а
каква је то модернизација можеш мислити када су ЈСО расформирали,односно јединицу која је
могла сваку америчку јединицу разбити на терену(то знаш и сам).
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Постоји кључна разлика између амерољубаца (или амерострашаца?) и русољуба у Србији. Ови први би, само на миг Америке погазили сваки српски интерес. Док ови други Русе сматрају равноправним српским савезником, докле год то не угрожава српске интересе. Па макар и маштали о савезу са Русијом. И стаће на руску страну не из страха, него из љубави.

У принципу можда си и у праву ... мени и јесу гадније ови што гледају на запад и као жаба кад види коња кад се поткива, дижу ногу ... али скоро исто толико су ми иритантни и ове домаће жабе којима је поглед уперен ка востоку ...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Постоји кључна разлика између амерољубаца (или амерострашаца?) и русољуба у Србији. Ови први би, само на миг Америке погазили сваки српски интерес. Док ови други Русе сматрају равноправним српским савезником, докле год то не угрожава српске интересе. Па макар и маштали о савезу са Русијом. И стаће на руску страну не из страха, него из љубави.

У принципу можда си и у праву ... мени и јесу гадније ови што гледају на запад и као жаба кад види коња кад се поткива, дижу ногу ... али скоро исто толико су ми иритантни и ове домаће жабе којима је поглед уперен ка востоку ...

Е јебига Змаје ти изједначи НАТО и његово екстремно "циркулисање" по планети и Русију и
могућност да ти поставе базу поред које нећеш морати мрдати са војском по туђим земљама.

Ја лично говорим из реалног гледишта,а оно је да нас је НАТО гузио сваки пут када му се дигло да
"штити" "људска" права док ови друге (не смијем сада ни име да поменем Smile) нису никада
нама учинили нажао. Smile
То је у случају када је бирање између двије опције,а у сваком случају би волио да Србија буде
јака да сама себе може бранити и одбранити али од тога знаш и сам нема ништа.
Није то никаква Русофилија већ реална чињеница док је струге стране бар код мене у питању
Натофобија и мржња до бесвјести. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
mob
Samsung 
Друга ствар је да нама Русија и руси никада у историји нису нашкодили

Па можда и јесу, кад су нам ономад уписали пола земље у Велику Бугарску, па нам је границе била беше код Алексинца или ту негде.

Само им слепац и може слепо веровати. Имају они два упрегнута вола, која раде за њихове интересе овде - Бугаре и нас. Иначе овог бугарског вола су увек нешто боље третирали, него српског.

Сад кад су Бугари решили да мало виде како је то и кад те неко други јебе и искоришћава, остасмо само ми, а најгоре од свега је што смо неизмерно срећни због тога. Бар део нас.

Проблем у томе да будеш представник руских интереса на овом простору је, што се ради о болном послу. Врло, врло болном, што се кроз историју и показало.

Па и онда постоји вероватноћа да ће друга волина бити пре награђена, од нас.
« Poslednja izmena: 18. Feb 2010, 14:50:37 od DuKiM57 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Alcatel 
Nikad tu ne bi bilo kraja - da Amerika nije pukla  a Rusija se uzdigla .... E, sad je druga prica ...  Smile

Da li si ti baš siguran da je pukotina tako velika i da je Rusija baš u svakoj situaciji na našoj strani? Ja se ne bi baš preterano radovao, jer znaš kako kažu : "Razočarenje je uvek posledica velikih očekivanja".
« Poslednja izmena: 18. Feb 2010, 14:48:20 od Perudji »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Citat
Па можда и јесу, кад су нам ономад уписали пола земље у Велику Бугарску, па нам је границе била беше код Алексинца или ту негде.

Па нису баш уписали пола земље јер тада земље није ни било... Пола данашње да, али то је тада много другачије изгледало... Друга ствар тада је Бугарска требала да буде под директном контролом Русије тако да то морамо посматрати као руски интерес превасходно а не бугарски... И још нешто, Бугари су им мало ближе од нас сложићеш се?!  Smile

Проблем никада није био у Русима већ у нама самима... Пола народа би Русе а пола сања свако вече доларе са неба и европске фондове... Ја још нисам видео толико растрзан народ...

Када будемо схватили да треба да радимо и да ћутимо и да се манемо светске политике, лако ћемо бити неутрални... Лако ћемо ми узети руски ПВО и авионе на кредит ако треба... Лако ћемо модернизовати оклопне јединице и саму војску...

Све је то лаганица кад имаш државу која није растрзана и народ који жели да ради и брани оно што држава представља...

Нама је неопходна реформа нас лично од сваке индивидуе па на горе... До врха државе и у свакој групи... Ревидирање историје, циљева државе и стратегије како до циљева доћи...

Е онда може да нам се јебе и за Русе и за запад...

Него лепо кажемо наша граница је ту и ту... Ај нагази па види како ћеш проћи... Или, ај умешај ми се у унутрашње послове па да заплешемо...

Е то раде народи који су вредни постојања... А ми реално, данас, умиремо и нестајемо...
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
mob
Samsung 
Citat
Па можда и јесу, кад су нам ономад уписали пола земље у Велику Бугарску, па нам је границе била беше код Алексинца или ту негде.

Па нису баш уписали пола земље јер тада земље није ни било... Пола данашње да, али то је тада много другачије изгледало... Друга ствар тада је Бугарска требала да буде под директном контролом Русије тако да то морамо посматрати као руски интерес превасходно а не бугарски... И још нешто, Бугари су им мало ближе од нас сложићеш се?!  Smile

Проблем никада није био у Русима већ у нама самима... Пола народа би Русе а пола сања свако вече доларе са неба и европске фондове... Ја још нисам видео толико растрзан народ...

Када будемо схватили да треба да радимо и да ћутимо и да се манемо светске политике, лако ћемо бити неутрални... Лако ћемо ми узети руски ПВО и авионе на кредит ако треба... Лако ћемо модернизовати оклопне јединице и саму војску...

Све је то лаганица кад имаш државу која није растрзана и народ који жели да ради и брани оно што држава представља...

Нама је неопходна реформа нас лично од сваке индивидуе па на горе... До врха државе и у свакој групи... Ревидирање историје, циљева државе и стратегије како до циљева доћи...

Е онда може да нам се јебе и за Русе и за запад...

Него лепо кажемо наша граница је ту и ту... Ај нагази па види како ћеш проћи... Или, ај умешај ми се у унутрашње послове па да заплешемо...

Е то раде народи који су вредни постојања... А ми реално, данас, умиремо и нестајемо...

Наравно. Нигде ја не тврдим да је проблем у Русији. Гледали свој интерес тада, Бугари су им ближи, односно били ближи Цариграду. Језичка разлика и није нешто велика, а Србија је тад имала јасан итерес и намеру да се приближи модернијим европским државама. Рецимо да се на наш Сретењски устав у Москви сигурно гледало као на најтежу бласфемију.

Проблем и јесте у људима овде, јер су махом необразовани и још горе непоправљиви сањари за прошлим временима. Једноставно нигде глупост није видљива, као у Срба.

Можемо ми проклињати трулу Европу и трули капитализам, али је чињеница да овде царују покварени и корумпирани скотови. Чињеница је да свако, у било ком послу, гледа само да те зајебе.

Чињеница је да је народ растрзан и слуђен, као што кажеш. Чињеница је да проблем лежи у народу, а народ се не може заменити, док је поправка дуг процес, а ми времена немамо.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Али ја морам нагласити духовну, идеалистичку близину са Русијом, тј. удаљеност од тог дивног запада у истим сферама живота... Једноставно то нисам ја... Моје животне вредности и вредности једног просечног европљанина су дијаметрално различите...

Моја повезаност са Русијом није у православљу већ је то нешто дубље и слабо одређено...
« Poslednja izmena: 18. Feb 2010, 15:36:33 od Feanor11985 »
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 10:46:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.